Версія для друку

Результати голосувань пленарного засідання 11.03.2021

 Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 3-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання.

Прийнято

2

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

3

Про затвердження розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

4

Інформація про виконання  у 2019-2020 роках Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Львова на 2017-2020 роки.

  Заслухано 

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.12.2020 № 3 "Про затвердження структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання".

Прийнято

6

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2019 № Л-2690 та надання ТзОВ фірмі “Фідекс“ у суборенду земельної ділянки на вул. Пасічній, 22. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.02.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

7

Про надання гр. Рубану О. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Міжгірній (у районі Кривчиць). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.02.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

8

Про надання гр. Петрінець М. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарнавці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.02.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

9

Про надання ФОП Турок Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тролейбусній, 1. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.02.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

10

Про надання гр. Мороз А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Медової Печери, 74. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.02.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

11

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2020 № 4 "Про затвердження Регламенту Львівської міської ради 8-го скликання".

Вилучено

12

Про утворення комісії з припинення управління безпеки міста Львівської міської ради та комісії з припинення управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Прийнято

13

Про перейменування КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова“.

Вилучено

14

Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.10.2018 № 4044 “Про врегулювання питання розмежування допоміжних та нежитлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках“.

Прийнято

15

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Личаківському районі.

Прийнято

16

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Сихівському районі.

Прийнято

17

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 641 “Про продовження терміну дії Схеми теплопостачання м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 11.09.2008 № 2058“.

Прийнято

18

Про окремі питання оренди майна Львівської міської територіальної громади.

Вилучено

Додаткові питання

1

Про утворення комісії для проведення оцінки придатності будівель для розміщення спеціалізованих шпиталів.

Прийнято
2

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.12.2020 № 6 “Про функціонування Львівської міської територіальної громади“.

Прийнято
3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2021 № 102 “Про зміну засновника та припинення комунального підприємства“.

Прийнято
4

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади газових розподільчих мереж та об’єктів газопостачання на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

Звернення ради

1

Звернення до Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністра внутрішніх справ України, Голови комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, Голови підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності щодо створення екологічної поліції – В. Лучишин, об’єднання «Самопоміч».

Прийнято
2

Звернення до Голови Верховної Ради України щодо винесення на розгляд Верховної Ради України та прийняття законопроекту № 4433 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення стимулів для фінансового розвитку територіальних громад шляхом вдосконалення системи горизонтального вирівнювання податкоспроможності бюджетів місцевого самоврядування» - В. Довжик, об’єднання «Самопоміч».

Прийнято
3

Звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я щодо забезпечення усіх пологових будинків України достатньою кількістю вакцин для профілактики туберкульозу (БЦЖ) – І. Шолтис, фракція «Голос».

Прийнято
4

Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо заборони діяльності партій «Опозиційна платформа – за життя» та «Партія Шарія» - А. Гутник, ВО «Свобода».

Прийнято

Опубліковано: 11.03.2021