×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосування пленарного засідання 10.11.2016

Список депутатів зареєстрованих на пленарному засіданні

1

Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.

Прийнято

2

Про міський бюджет м. Львова на 2017 рік.

Прийнято

3

Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2017 році.

Прийнято

4

Про затвердження Програми збереження та популяризації національної пам’яті загиблих героїв АТО.

Прийнято

5

Про затвердження Програми надання стипендій для талановитих студентів Національного університету “Львівська політехніка“. 

Прийнято

6

Про надання гр. Шевчук М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Котляревського, 53-ф. (ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.10.2016, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

7

Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради.

Прийнято

8

Про внесення змін до ухвали міської ради № 130 від 04.02.2016 року Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“

Прийнято

9

Про затвердження Програми організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку м. Львова на 2017-2019 роки.

Прийнято

10

Про присвоєння Львівській державній хоровій школі “Дударик“ імені Миколи  Кацала.

Прийнято

11

Про зміну істотних умов праці працівників Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Прийнято

12

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“.

Прийнято

13

Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.04.2013 № 2286 “Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії“.

Прийнято

14

Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м.Львова“.

Прийнято

15

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова водопровідних мереж з подальшою передачею на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.

Прийнято

16

Про надання гр. Кривуті А. М. в оренду нежитлових приміщень на вул. П.Дорошенка, 8.

Прийнято

17

Про надання Комунальній 1-й міській поліклініці м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 119.

Прийнято

18

Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ в оренду нежитлових приміщень на  вул. Шота Руставелі, 1.

Прийнято

19

Про надання ЛКП “Левандівка“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Широкій, 86-б.

Прийнято

20

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність квартир № 1, №50,  № 55 на вул. І. Рубчака, 7.

Прийнято

21

Про надання Державному комунальному аптечному підприємству “Під чорним орлом“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Друкарській, 2.

Прийнято

22

Про надання гр. Віктюку Ю. М. в оренду нежитлових приміщень на пл. Соборній, 17.

Відхилено

23

Про надання ЛМГО “Союз Українок“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Хуторівці, 24.

Прийнято

24

Про надання Залізничній районній адміністрації Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень за адресою: смт. Рудно, вул. Грушевського, 55.

Прийнято

25

Про надання в оренду ПАТ “Укртелеком“ нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 147.

Прийнято

26

Про надання благодійній організації “Фонд Горіховий дім“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 90.

Відхилено

27

Про надання Міській централізованій бухгалтерії установ культури в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 21.

Прийнято

28

Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Вулецьке“.

Прийнято

29

Про надання ЛКП “Львівський ліхтар“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Київській, 34.

Прийнято

30

Про надання ЛКП “Цитадель-Центр“ в оренду нежитлових приміщень.

Прийнято

31

Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛМКП “Айсберг“.

Прийнято

32

Про надання Управлінню державної пенітенціарної служби України у Львівській області в оренду нежитлового приміщення на вул. Сихівській, 14.

Прийнято

33

Про вилучення з переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягали приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4.

Відхилено

34

Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2008 № 1786.

Прийнято

35

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.02.2011 № 456 “Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка С. Єфремова, 6“.

Прийнято

36

Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 802 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу“.

Прийнято

37

Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2016 № 654 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.

Прийнято

38

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 284 “Про надання гр. Кухтицькому А. С. в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка М. Кравчука, 8“.

Прийнято

39

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

Прийнято

40

Інформація управління архітектури департаменту містобудування та управління охорони історичного середовища щодо стану містобудування та охорони історичного середовища у м. Львові

Вилучено

41

Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району“

Відхилено

42

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.

Прийнято

43

Про надання ТзОВ “Стрийський ринок“ в оренду конструктивних елементів благоустрою на вул. І. Франка, 81 для розміщення тимчасових споруд.

Прийнято

44

Про продаж земельної ділянки на вул. Володимира Великого (між будинками № 4 та № 6) з аукціону під забудову.

Прийнято

45

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Олійнику Б. С. на вул. Зеленій, 251-а.

Прийнято

46

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Романчаку В. Г. на вул. В. Навроцького, 1-р.

Прийнято

47

Про затвердження ТзОВ “Аурум-Сіті“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. М. Пимоненка, 7.

Прийнято

48

Про затвердження ТзОВ “Ролада“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.

Прийнято

49

Про затвердження релігійній громаді УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Вернадського (біля будинку № 28).

Прийнято

50

Про затвердження релігійній громаді римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Купальській, 11.

Прийнято

51

Про затвердження ОСББ “Кросворд“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Академіка  А. Сахарова, 82.

Прийнято

52

Про затвердження ТзОВ “Перфект Плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Л.Перфецького, 2.

Прийнято

53

Про затвердження фермерському господарству “Ярослава“ проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 360-а.

Прийнято

54

Про затвердження фізичній особі – підприємцю Ящуку О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 253.

Прийнято

55

Про затвердження гр. гр. Бобко Л. Й. та Бобку О. Й. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Розточчя, 23-а.

Відхилено

56

Про затвердження фізичній особі – підприємцю Монцібович Л. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Грінченка, 1.

Відхилено

57

Про затвердження ПП “Соната сервіс груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Замарстинівській, 127.

Відхилено

58

Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Двіженець“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючому кооперативу “Двіженець“) земельних ділянок в урочищі Клепарів.

Прийнято

59

Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Юніко-капітал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.

Відхилено

60

Про розгляд питання затвердженн гр. гр. Онишку Ю. М. та Онишку С. М. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Кондукторській, 28.

Відхилено

61

Про відмову гр. Ярмуху І. А. у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144)

Прийнято

62

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1083 “Про надання гр. Петруху А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73“ .

Прийнято

63

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 562 “Про продовження ТзОВ “Вантажна база ЛЗТА“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б“.

Прийнято

64

Про розірвання договору оренди землі від 16.10.2013 № Ш-2872.

Прийнято

65

Про продовження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Зроби сам“  терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 288-а.

Прийнято

66

Про продовження агропромисловій виробничо-комерційній фірмі “Інтерсервіс“ у формі ТзОВ терміну оренди земельної ділянки на вул. Богданівській, 42.

Прийнято

67

Про продовження ПП “Анаско“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.

Прийнято

68

Про продовження гр. Бручковському М. І. терміну оренди земельної ділянки на  вул. Дж. Вашингтона, 17-б.

Прийнято

69

Про продовження ПП “Зеник-Львів“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Жовківській, 22.

Прийнято

70

Про продовження ПП “Альянс-Сервіс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 286-б (промзона “Сигнівка“).

Прийнято

71

Про розгляд питання продовження ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Старий Ринок.

Відхилено

72

Про продовження ПАТ “Прикарпатбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Щирецькій, 5.

Прийнято

73

Про зміну ПП “Гал-Імпреза“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   на вул. Стрийській, 108.

Відхилено

74

Про надання середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 177.

Прийнято

75

Про надання вищому професійному училищу № 29 м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Єрошенка, 20.

Прийнято

76

Про надання ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327-г.

Перенесено

77

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском.

Прийнято

78

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Антей“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майданній – проектованій вулиці.

Прийнято

79

Про  надання ПП “Торгові технології 067“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Є.Патона –  вул. Ряшівській (вул. Є. Патона, 37).

Перенесено

80

Про надання ОСББ “На Хмельницького“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 144.

Відхилено

81

Про надання ТзОВ “Лантсервіс“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154-а.

Прийнято

82

Про надання ПП “Сервіс Системи“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. В. Антоновича, 102.

Прийнято

83

Про надання ЛПАТ “Галант“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 147.

Прийнято

84

Про надання ТзОВ “Омега-Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 17.

Прийнято

85

Про надання ПАТ АКБ “Львів“ земельної ділянки на вул. Дж. Дудаєва, 20.

Прийнято

86

Про надання гр. Хороз Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.

Відхилено

87

Про надання гр. Шаповалову В. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Нечуя-Левицького, 20.

Відхилено

88

Про надання гр. Воронцову В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Відхилено

89

Про надання фізичним особам – підприємцям Кахняку М. І. та Кушлі З. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Циганівці, 12.

Прийнято

90

Про надання гр. Левицькому В. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 42/15.

Прийнято

91

Про надання гр. Мартинюку Т. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 3-а.

Відхилено

92

Про надання ФОП Семеновій Д. Ю. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Берестяній, 13.

Відхилено

93

Про надання ОСББ № 18 по вул. І. Карпинця в м. Львові “Карпинець“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 18.

Відхилено

94

Про надання ТзОВ “Дизайн-студія “Ключ“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Раковського, 24-а.

Вилучено

95

Про надання гр. Збірку І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Морозній, 9.

Прийнято

96

Про надання гр. Михайліву Є. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Стрийській, 326-а.

Прийнято

97

Про відмову гр. Пасівнич М. Я. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лірницькій, 16

Прийнято

98

Про відмову ТзОВ “ТКД-Постач“ у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 31-33

Прийнято

99

Про розгляд питання надання гр. Послєдніченку В. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 9-а.

Відхилено

100

Про розгляд питання надання гр. Посіко У. М.  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Нагірній.

Відхилено

101

Про розгляд питання передачі ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“ земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.

Відхилено

102

Про погодження гр. Пелех Г. К. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 44).

Відхилено

103

Про погодження гр. Горобець З. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 7).

Відхилено

104

Про погодження ПрАТ "Ірокс" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.

Відхилено

105

Про розгляд питання погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Драгана, 10-а.

Відхилено

106

Про розгляд питання погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.

Відхилено

107

Про надання гр. Бондарчуку В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л.Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).

Прийнято

108

Про розгляд питання продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Коломийській, 7.

Відхилено

109

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

Прийнято

110

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято

Питання, які додатково розглядались

Д1

Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова

Прийнято

Д2

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу військового містечка № 85 на вул. Личаківській, 105

Прийнято

Д3

Про надання Комунальній установі Інституту міста в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 1

Прийнято

Д4

Про заходи щодо організації функціонування дитячої кімнати у будівлі Львівської міської ради

Прийнято

Д5

Про встановлення вузлів обліку природного газу у м. Львові

Відхилено


Опубліковано:
11.11.2016