×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 30.06.2022

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1.

Про внесення змін до ухвали Львівської міської ради від 17.02.2022   № 1980 «Про затвердження порядку денного 8-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання».

Прийнято

2.

Проект ухвали містить інформацію оборонного характеру.

Прийнято

3.

Про затвердження Положення про облік та ведення реєстру зовнішніх інженерних мереж Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

4.

Про впорядкування права власності на зовнішні інженерні мережі.

Прийнято

5.

Про затвердження Програми підготовки закладів освіти Львівської  міської територіальної громади та здійснення освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році.

Прийнято

6.

Про створення національного реабілітаційного центру «Незламні».

Прийнято

7.

Про затвердження «Програми підтримки бізнесу «7 дій економічного поступу Львова в умовах воєнного стану».               

Прийнято

8.

Про перейменування вулиць, названих іменами російських діячів.

Прийнято

9.

Про функціонування муніципальних індустріальних парків.

Прийнято

10.

Про надання КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» земельної ділянки на перетині вул. П. Орлика — проектованої вулиці VІІ — проектованої вулиці І.

Прийнято

11.

Про затвердження Програми створення та розвитку індустріального парку на території Львівського автобусного заводу.

Перенесено

12.

Про затвердження передавального акта.

Прийнято

13.

Про право оперативного управління.

Прийнято

14.

Про внесення змін до ухвал міської ради від 04.02.2021 № 32 та від 08.07.2021 року №1081.

Прийнято

15.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1075 "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки".

Прийнято

16.

Про внесення змін та доповнень до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1076 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку».

Прийнято

17.

Про затвердження переліку підприємств, яким надається право на коригування орендної плати за землю в рамках Програми сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2022 роки.

Прийнято

18.

Про встановлення ставок туристичного збору.

Прийнято

19.

Про встановлення ставок єдиного податку.

Вилучено

20.

Проект ухвали містить інформацію оборонного характеру. Прийнято

21.

Проект ухвали містить інформацію оборонного характеру.

Прийнято

22.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.11.2018 № 4252 “Про затвердження Положення про ваучерну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва“.

Прийнято

23.

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Перенесено

24.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.06.2021 № 918.

Перенесено

25.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

26.

Про затвердження Положення про встановлення зарядних станцій для електротранспорту на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

27.

Про списання з балансу Комунального некомерційного підприємства "Львівське територіальне медичне об’єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" основних засобів, які непридатні для подальшого використання.

Прийнято

28.

Про затвердження підприємству “Готельно-навчальний комплекс “Гетьман“ Об’єднання профспілок Львівщини технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 50 та надання ТзОВ “Авто плюс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимира Великого, 50. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

29.

Про затвердження ТзОВ “Житлово-будівельна компанія “Зигзаг-18“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 18. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

30.

Про затвердження гр. Унгуріян О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л.Ганкевича, 9. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

31.

Про продовження ФОП Міщенко М. А. терміну оренди земельної ділянки на вул. Роксоляни, 24. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

32.

Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу садівничого колективу “Здоров’я“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

33.

Про надання гр. Якубович Г. М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Бережанській, 5. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

34.

Про надання гр. гр. Вовнянко Т. А., Юкишу Є. Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на просп. В. Чорновола, 41. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

35.

Про надання гр. Вербицькому Н. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Широкій, 85-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.02.2022, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

36.

Про реалізацію проектів-переможців громадського бюджету м. Львова в умовах воєнного стану.

Відхилено

37.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Прийнято

38.

Про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви "Група Догнала" на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

39.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5471 "Про затвердження Положення про електронні петиції на території Львівської міської територіальної громади".

Прийнято

40.

Про окремі питання управління комунальним майном у зв’язку із введенням воєнного стану.

 -

41.

Про передачу у комунальну власність Рава-Руської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

42.

Про особливі умови оренди частини нежитлового приміщення на вул. Ужгородській, 1.

Прийнято

43.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Околичній, 18.

Прийнято

44.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. Я.Раппапорта, 8.

Прийнято

45.

Про включення до Переліку об’єктів права комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які не підлягають приватизації будівлі під літерою "Ж-1" на вул. У. Самчука, 12-а.

Прийнято 

46.

Про включення до Переліку об’єктів права комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які не підлягають приватизації будівлі під літерою "Г-1" на вул. У. Самчука, 14-б.

Прийнято

47.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Ясній, 1 у смт. Брюховичі.

Прийнято

48.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Петлюри, 36.

Прийнято

49.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Б. Лепкого, 14, вул. Б. Лепкого, 16 та вул. М. Щепкіна, 4.

Прийнято

50.

Про особливі умови оренди частин даху будівлі на вул. І. Миколайчука, 9 та на вул. В. Івасюка, 74 у смт. Брюховичі.

Перенесено

51.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. Пилипа Орлика, 4.

Прийнято

52.

Про включення до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вул. Грюнвальдській, 3 та внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2021 № 1607.

Прийнято

53.

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. Зеленій, 2.

Прийнято

54.

Про включення до Переліку об’єктів права комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які не підлягають приватизації будівлі під літерою "Д1" на вул. У. Самчука, 8-а.

Прийнято

55.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. Повітряній, 99, на вул. Стрийській, 109 та на вул. І. Миколайчука, 9.

Прийнято

56.

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на просп. Червоної Калини, 68.

Прийнято

57.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. Т.Окуневського, 1.

Прийнято

58.

Про припинення комунальної власності на приміщення, визнане як допоміжне.

Прийнято

59.

Про надання згоди на створення об’єкта природно-заповідного фонду – парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк імені Богдана Хмельницького“ у смт. Брюховичі.

Вилучено

60.

Про внесення змін до ухвали Львівської міської ради від 29.06.2017 № 2161 "Про затвердження Програми проведення архітектурних конкурсів на кращі проектні пропозиції щодо забудови та благоустрою   м. Львова на 2017-2021 роки".

Прийнято

61.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.02.2022 № 2026.

Прийнято

62.

Про розроблення детального плану території у районі пл. А. Міцкевича.

Прийнято

63.

Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 5).

Прийнято

64.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.11.2021 № 1730 "Про внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги –проектованої вул. В. Вернадського".

Прийнято

65.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-8) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

66.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-10) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

67.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-26) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

68.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-24 (1) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

69.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-9) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

70.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-3) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

71.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-1) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

72.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-2) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

73.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка1-29) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

74.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-30) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

75.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-5) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

76.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-6) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

77.

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-4) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

78.

Про продаж земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, промзона “Рясне-2“ (ділянка 3) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

79.

Про продаж земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-б у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

80.

Про продаж земельної ділянки у районі вул. Ряшівської (проектованої) від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

81.

Про продаж земельної ділянки на вул. Богданівській, біля будинку № 11 у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

82.

Про продаж земельної ділянки у районі вул. Т. Шевченка, промзона "Рясне-2" (ділянка 2) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

83.

Про продаж ТзОВ "Монді Груп" земельної ділянки на вул. Рудненській, 12.

Прийнято

84.

Про продаж ТзОВ "Галтехавто-сервіс" земельної ділянки на вул. М.Залізняка, 13-а.

Вилучено

85.

Про продаж ТзОВ "Авто Лідер Захід" земельної ділянки на вул. В.Липинського, 36.

Прийнято

86.

Про продаж  ПП "Азов-Галичина" земельної  ділянки  на вул. Т.Шевченка, 120.

Прийнято

87.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.06.2021 № 985 "Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (1-11) на земельних торгах у формі аукціону".

Вилучено

88.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-7) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

89.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-28) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

90.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-25) у м. Львові для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Вилучено

91.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-27) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

92.

Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

93.

Про затвердження ЛКП "Рембуд" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на проектованій вулиці 1 (район Збоїща).

Вилучено

94.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городницькій, 43 для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

95.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території району Збоїща на вул. Пилипа Орлика (ділянка 1) для продажу на земельних торгах.

Вилучено

96.

Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці проектованій 7 (район Збоїща).

Вилучено

97.

Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці проектованій 8 (район Збоїща).

Вилучено

98.

Про затвердження відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у постійне користування земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 125-а.

Вилучено

99.

Про затвердження ЛКП “Зелений Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання пам’ятки садово-пакового мистецтва місцевого значення парку “Снопківський“.

Прийнято

100.

Про затвердження ЛМКП "Львівводоканал" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Соняшниковій, 32.

Вилучено

101.

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Бережанській.

Вилучено

102.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 5 та надання ОСББ “Княжий 1“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пл. Князя Святослава, 5.

Вилучено

103.

Про затвердження РО “Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Всіх Святих Українського Народу у Залізничному районі м. Львова“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у постійне користування земельної ділянки на вул. О.Кульчицької, 18.

Прийнято

104.

Про затвердження гр. Чернецькому О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича, 20-в.

Вилучено

105.

Про затвердження ФОП Городецькій О. О. технічних документацій із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та надання в оренду земельних ділянок на вул. Персенківці, 58.

Вилучено

106.

Про затвердження АТ "Оператор газорозподільної системи "Львівгаз" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка.

Вилучено

107.

Про затвердження ФОП Шурину А. Я. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Рудненській, 14/1.

Вилучено

108.

Про затвердження ТзОВ “Стор центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.

Вилучено

109.

Про затвердження ТзОВ "Галицькі будівельні матеріали" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311.

Вилучено 

110.

Про затвердження ТзОВ “Альянс-центрбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 323.

Вилучено

111.

Про затвердження ЛМКП "Львівводоканал" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тінистій, 6-а.

Вилучено

112.

Про затвердження ЛМКП "Львівводоканал" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування у с. Лисиничі.

Вилучено

113.

Про затвердження ФОП Тарновському О. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 313-в.

Вилучено

114.

Про затвердження ТзОВ "Галицька торгова асоціація" (ГТА) ТзОВ "АТБ-торгстрой" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 2-б.

Вилучено

115.

Про погодження гр. Коваленко Г. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, на вул. Пекарській, 30.

Вилучено

116.

Про затвердження ТзОВ “Західенергоавтоматика“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду на вул. Професора П. Буйка, 2.

Вилучено

117.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання ТзОВ “ЛІЗБУД“, ТзОВ “Шарк лазер технології“, ТзОВ “Тір трейлер“, ТзОВ “Сенс“, ФОП Арутюнову Г. А. та гр. Хорозу Р. С. земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 3.

Вилучено

118.

Про затвердження ФОП Служалому З. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду на вул. Промисловій, 53.

Вилучено

119.

Про затвердження ТзОВ "Фірма альянс девелопмент" технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 30-а.

Вилучено

120.

Про затвердження ФОП Мартину І. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 35.

Вилучено

121.

Про надання ЛМКП "Львівводоканал" дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування на вул. Тракт Глинянський у житловому масиві "Лисиничі" у с. Лисиничі.

Вилучено

122.

Про надання ЛКП “Рембуд“ земельної ділянки на вул. Північній (ділянка 2-1) у промислові зоні “Сигнівка“.

Вилучено

123.

Про припинення права постійного користування КНП “1-а ЛМКЛ ім. Князя Лева“, КНП "4 МКЛ м. Львова", КНП "5 МКЛ м. Львова", КНП "Лікарня "Госпіс" м. Львова" земельними ділянками та надання земельних ділянок у постійне користування КНП “Львівське ТМО 2“.

Вилучено

124.

Про надання гр. Сидорко М. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Жовківській, 30.

Вилучено

125.

Про надання ОСББ "Львівський замок" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б.Хмельницького, 76.

Вилучено

126.

Про надання Службі автомобільних доріг у Львівській області дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Вилучено

127.

Про надання науково-виробничому товариству з обмеженою відповідальністю "Техномашприлад" земельної ділянки на вул. Городоцькій, 44.

Вилучено

128.

Про надання Львівському комунальному підприємству "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг" земельної ділянки у постійне користування на вул. Затишній, 5 у с. Рясне-Руське.

Вилучено

129.

Про надання ЛКП “Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району“ дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Льва, 4.

Вилучено

130.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Конвеєробудівників, 6-а, яка підлягає продажу гр. Фаріону О. І.

Прийнято

131.

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лева Броварського – проектованій вулиці 3 – проектованій вулиці 6 – проектованій вулиці 2.

Вилучено

132.

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Збоїща (вул. Д. Багалія – вул. Нагірна).

Вилучено

133.

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Збоїща (вул. Нагірна – проектована вулиця V – проектована вулиця VI).

Вилучено

134.

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Збоїща (вул. Дж. Леннона - вул. Абхазька, проектована вулиця VIII).

Вилучено

135.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Т.Шевченка, 165, яка підлягає продажу гр. Супчук Г. Я.

Вилучено

136.

Про надання ОСББ "Куликівська, 7" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Куликівській, 7.

Вилучено

137.

Про надання ОСББ "Замарстинівська 168" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замарстинівській, 168.

Вилучено

138.

Про надання ОСББ “І. Франко 125“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 125.

Вилучено

139.

Про продовження ОСББ "Кросворд" терміну оренди земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова, 82.

Вилучено

140.

Про надання ОСББ ″Сокіл″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Низинній, 5.

Вилучено

141.

Про надання ОСББ “Зелена, 109“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 109.

Вилучено

142.

Про надання ТзОВ "ЛЕВ" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 7.

Вилучено

143.

Про надання ТзОВ "Статус-Рента" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Б. Хмельницького, 223-в.

Вилучено

144.

Про надання ФОП Панчишину В. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313-б.

Вилучено

145.

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 2.

Вилучено

146.

Про надання ТзОВ ″Біо-Пласт″ та ТзОВ ″Мет-Інжиніринг″ земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

Вилучено

147.

Про надання гр. Самолюку Г. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 60.

Вилучено

148.

Про надання ТзОВ “Юрок плюс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Жовківській, 63.

Вилучено

149.

Про надання ТзОВ “Ріел-Девелоп” дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 116.

Вилучено

150.

Про надання гр. Гижому Р. А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 201.

Вилучено

151.

Про надання гр. Гиріч С. М. та ТзОВ ВКФ “РОМ ЛТД“ земельної ділянки на вул. Широкій, 1.

Вилучено

152.

Про надання ТзОВ “Інтертрансгруп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городоцькій, 116-б.

Вилучено

153.

Про надання ТзДВ “Львівське автотранспортне підприємство 24656 “Богданівське“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Богданівській, 11.

Вилучено

154.

Про надання ТзОВ "Фабрика ВК" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 335.

Вилучено

155.

Про надання ЛКП “Муніципальна обрядова служба“ у постійне користування земельної ділянки у с. Малехові.

Вилучено

156.

Про надання дозволу ЛКП "Муніципальна обрядова служба" на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Київській у с. Малехові.

Вилучено

157.

Про надання дозволу ЛКП "Муніципальна обрядова служба" на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с. Лисиничі.

Вилучено

158.

о надання дозволу ЛКП "Муніципальна обрядова служба" на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с. Великі Грибовичі.

Вилучено

Додаткові питання

1.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.12.2021 № 1784 "Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Львівське територіальне медичне об'єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" на отримання кредиту в банківській установі".

Прийнято
2.

Про поширення дії ухвали міської ради від 15.12.2011 № 1010 «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність» на території Львівської міської територіальної громади».

Прийнято
3.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.12.2020 № 3 "Про затвердження структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання".

Прийнято
4.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.02.2022 № 2133 "Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022 рік".

Відхилено
5.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.12.2021№ 1827 “Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради“.

Прийнято
6.

Про прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 72 на вул. К.Трильовського, 5.

Прийнято
7.

Про прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 16 на вул. О. Бальзака, 25.

Прийнято
8.

Про прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 3, 28 на вул. І.Рубчака, 21-а та квартир №№ 3, 34 на вул. І. Рубчака, 21-в.

Прийнято
9.

Про прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 48 та 89 на вул. Біговій, 17.

Прийнято
10.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 41, 63 та 77 на вул. Глинянський Тракт, 153-а.

Прийнято
11.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 32 на вул. Тракт Глинянський, 153-а.

Прийнято
12.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 37 на вул. І. Рубчака, 23.

Прийнято
13.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 3 на вул. Княгині Ольги, 122-а.

Прийнято
14.

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Галицькому районі.

Прийнято
15.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади водопровідних мереж та будинку.

Прийнято
16.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2019 № 5894 “Про затвердження Програми поточного ремонту та утримання системи зовнішнього освітлення м. Львова на 2020-2022 роки“.

Прийнято
17.

Про списання з балансу ЛКП "Муніципальна обрядова служба" основних засобів.

Прийнято
18.

Проект ухвали містить інформацію оборонного характеру.

Прийнято
19.

Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону.

Прийнято
20.

Про надання згоди на укладення договору суперфіцію.

Прийнято

Опубліковано: 30.06.2022