×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань позачергового пленарного засідання 09.12.2021

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

 Питання порядку денного

 Рішення

1.

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

2.

Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Перенесено

3.

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

4.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1356 “Про затвердження Програми здійснення Львівською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств, установ та організацій у 2017 - 2021 роках“.

Вилучено

Додаткові питання

Д1

Про передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Львівської області матеріальних цінностей.

Прийнято
Д2

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству "Львівське територіальне медичне об’єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" на отримання кредиту в банківській установі.

Прийнято
Д3

Про затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я, які припиняються шляхом злиття у КНП "Львівське територіальне медичне об’єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги".

Прийнято
Д4

Про затвердження передавальних актів закладів охорони здоров’я, які припиняються шляхом злиття у КНП “Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології“.

Прийнято
Д5

Про викуп у гр. гр. Холод В. А., Гребенюк В. А. для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна.

Прийнято
Д6

Про погодження придбання об’єкта нерухомого майна на вул. П. Дорошенка, 63.

Прийнято
Д7

Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Технічною, вул. Каменярів, вул. П.Дорошенка, вул. Бібліотечною. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д8

Про прийняття від ПрАТ фірми “Галбуд“ у власність територіальної громади м. Львова земельних ділянок. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д9

Про затвердження гр. Хмарун Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 7 в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство “Бузок Люкс" на вул. Лисеницькій. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д10

Про надання ТзОВ “Арена Холл“ та ТзОВ “Лендбуд Арена“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 129. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д11

Про надання ТзОВ "Молтеск" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 95. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д12

Про надання гр. Дулику А. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 314. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 25.11.2021-30.11.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено
Д13

Про Програму влаштування новорічних ялинок на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

Звернення ради

1.

Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до Кримінального кодексу України, а саме – ухвалення законопроєкту про встановлення кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору та за наругу над пам’яттю жертв геноциду – фракція ВО «Свобода».

Прийнято
2.

Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності законопроєкту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (№ 5600) – фракція “Європейська Солідарність”.

Прийнято
3.

Звернення до міського голови щодо погроз та зловживання службовим становищем представниками Офісів громад Департаменту агломерації – фракція “Європейська Солідарність”.

Прийнято

Протокольне доручення ради

1.

Протокольне доручення управлінню комунальної власності, сектору з питань доброчесності та запобігання корупції щодо проведення службового розслідування стосовно зловживання службовим становищем представниками офісів громад департаменту агломерації.

Прийнято
 2. 

Протокольне доручення заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства, директору департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури про створення робочої групи щодо міської комплексної програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Львівської міської територіальної громади “Безпечне місто Львів“ на 2022-2026 роки.

Прийнято
Опубліковано: 09.12.2021