×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 04.11.2021

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 7-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання.

Прийнято

2

Про затвердження стратегії розвитку медицини на території Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

3

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

4

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

5

Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році.

Вилучено

6

Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством “8-а міська клінічна лікарня м. Львова“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Прийнято

7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

8

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467  “Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь“.

Прийнято

9

Про затвердження інвестиційного проекту “Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22“.

Перенесено

10

Про затвердження гр. Сабату А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Джерельній (між будинками № 28 та № 28-а). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

11

Про надання ПП “Інжект“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

12

Про надання ТзОВ “Львівський універсам“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. В. Чорновола, 65. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

13

Про надання ТзОВ “Вілла Погулянка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Погулянці, 43. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

14

Про затвердження гр. Цвик Н. Ю.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 82. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

15

Про надання гр. Бобку І. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 18). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

16

Про надання гр. Цимер О. Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рахівській (поруч із ділянкою № 68). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

17

Про надання гр. Чміль О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.10.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

18

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“.

Прийнято

19

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2020 № 4 "Про затвердження Регламенту Львівської міської ради 8-го скликання".

Перенесено

20

Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вул. Городоцькій, 40 – вул. Т. Шевченка, 1 – вул. Т. Шевченка, 3 – вул. Т. Шевченка, 5.

Вилучено

21

Про надання згоди на прийняття у власність об’єкта нерухомого майна на вул. Володимира Великого, 26-а шляхом укладення договору про пожертву.

Прийнято

22

Про надання згоди на проведення капітального ремонту об’єкта нерухомого майна на вул. Академіка В. Гнатюка, 11.

Прийнято

23

Про скасування рішення 24-ї сесії Винниківської міської ради від 09.10.2020 № 3030.

Вилучено

24

Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у державну власність будівель на вул. Я. Стецька, 13 та на вул. П. Саксаганського, 13 для розміщення Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Прийнято

25

Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.

Вилучено

26

Про заміну сторони у договорі оренди нежитлових приміщень.

Прийнято

27

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 24 та 54 на вул. І.Рубчака, 7.

Прийнято

28

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартир №№ 48 та 89 на вул. Біговій, 17.

Прийнято

29

Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність Львівської міської територіальної громади квартири № 89 на вул. Демнянській, 16-а.

Прийнято

30

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Рясне-Руської сільської ради Яворівського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

31

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Дублянської міської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

32

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Лисиничівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

33

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Брюховицької селищної ради, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

34

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Рудненської селищної ради Залізничного району м. Львова, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

35

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

36

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Грядівської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

37

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Грибовицької сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

38

Про прийняття у комунальну власність та реєстрацію за Львівською міською радою права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади Зашківської сільської ради Жовківського району Львівської області, що увійшла до складу Львівської міської територіальної громади.

Прийнято

39

Про приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Вилучено

40

Про безоплатну передачу матеріальних цінностей.

Прийнято

41

Про затвердження передавального акта Винниківської міської ради.

Вилучено

42

Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Вилучено

43

Про утворення старостинських округів на території Львівської міської територіальної громади.

Перенесено

44

Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного профілю смт. Брюховичі, с. Великі Грибовичі, м. Винники, с. Воля-Гомулецька, с. Гряда, м. Дубляни, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Грибовичі, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, смт. Рудне, с. Рясне-Руське, с. Ситихів на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2022-2026 роки.

Прийнято

45

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.12.2019 № 6116 “Про затвердження Програми проведення ремонтно-реставраційних робіт балконів будинків – пам’яток культурної спадщини на території м. Львова у 2020-2022 роках“.

Прийнято

46

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2334 "Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій".

Прийнято

47

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.09.2021 № 1251 “Про затвердження Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м.Львові“.

Прийнято

48

Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення житлових будинків №№ 6, 9, 10 на вул. Т. Шевченка, 60.

Прийнято

49

Про розгляд електронної петиції "Львову потрібен план дій для протидії негоді".

Прийнято

50

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення (гараж) на вул. М. Павлика, 5.

Прийнято

51

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Й. Коциловського, 21.

Прийнято

52

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. І. Франка, 124.

Прийнято

53

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Франка, 48.

Прийнято

54

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Є. Коновальця, 45.

Прийнято

55

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. І. Котляревського, 45.

Прийнято

56

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Д. Менделєєва, 9.

Прийнято

57

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Кубійовича, 33, вул. Генерала Т. Чупринки, 85 та вул. І. Миколайчука, 24.

Прийнято

58

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 72-а.

Прийнято

59

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.

Прийнято

60

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Дорошенка, 28.

Відхилено

61

Про включення до Переліку другого типу нежитлового приміщення на вул. М. Лисенка, 14.

Прийнято

62

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлового приміщення на вул. К. Левицького, 82-а.

Прийнято

63

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. C. Петлюри, 36.

Прийнято

64

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на пл. Ринок, 1.

Прийнято

65

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. Суботівській, 8-а.

Прийнято

66

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. Повітряній, 99.

Прийнято

67

Про визнання нежитлових приміщень допоміжними.

Прийнято

68

Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом викупу.

Прийнято

69

Про розроблення детального плану території у районі вул. Медової Печери.

Вилучено

70

Про затвердження детального плану території у районі вул. І.Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.

Прийнято

71

Про внесення змін до детального плану території у районі вул. С.Смаль-Стоцького (зміна 1).

Прийнято

72

Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 4).

Прийнято

73

Про затвердження детального плану території у районі вул. Рахівської, просп. Червоної Калини, залізничної колії.

Прийнято

74

Про затвердження детального плану території, обмеженої  вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка.

Вилучено

75

Про надання дозволу управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки у смт. Рудне.

Прийнято

76

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування поділу земельної ділянки на вул. Є. Патона, 37.

Прийнято

77

Про продаж земельної ділянки на вул.Роксоляни (1-24) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

78

Про продаж земельної ділянки на вул. Бескидській у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

79

Про продаж земельної ділянки на вул. І. Миколайчука у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

80

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-1) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

81

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-2) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

82

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-3) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

83

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-4) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

84

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-5) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

85

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-6) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

86

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-29) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

87

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-30) для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

88

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. Ряшівської (проектованої) від вул. Кульпарківської до вул. Є. Патона для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) .

Прийнято

89

Про продаж земельної ділянки на вул. В. Навроцького (біля будинку № 1-р) у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Вилучено

90

Про продаж ПП "Азов-Галичина" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 120.

Вилучено

91

Про продаж ПП "Будівельне агентство "Версаль" земельної ділянки на вул. Парфановичів, 3.

Прийнято

92

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, промзона “Рясне-2“ (ділянка 3) для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Прийнято

93

Про затвердження ЛКП “Зелений Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку Архангела Михаїла на вул. Стрийській (біля автовокзалу “Львів“).

Прийнято

94

Про затвердження Шевченківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дж. Леннона.

Прийнято

95

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І. Миколайчука (ділянка 3), надання земельної ділянки Львівській обласній прокуратурі та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. І.Миколайчука.

Прийнято

96

Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 102.

Прийнято

97

Про затвердження ЛКП "Львівелектротранс" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 1.

Прийнято

98

Про затвердження ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній, 26.

Прийнято

99

Про затвердження ДП "Львівський державний завод "ЛОРТА" та Західному РЦ СФД проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній, 24.

Прийнято

100

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання ТзОВ "Авто Лідер Захід" земельних ділянок на вул. В.Липинського, 36 та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. В. Липинського, 36.

Прийнято

101

Про затвердження ТзОВ “Надія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 26.

Прийнято

102

Про затвердження ТзОВ "Брайтек Україна" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 11-а.

Прийнято

103

Про затвердження фінансово-лізинговій компанії "Електрон-Лізинг"- дочірньому підприємству ПрАТ "Концерн-Електрон" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ясній, 1.

Прийнято

104

Про затвердження телевізійному заводу “Електрон“ – дочірньому підприємству ПрАТ “Концерн-Електрон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Стороженка, 32.

Прийнято

105

Про затвердження ПП "Львівсинтез" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 14-д.

Прийнято

106

Про затвердження ТзОВ “РТ-Капітал“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Д.Зубрицького, 7.

Прийнято

107

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній,162 та надання товариству з обмеженою відповідальністю “Прем’єр Груп“ у сервітутне користування земельну ділянку на вул. Пасічній, 162.

Прийнято

108

Про затвердження ТзОВ "ДП "Новокаса" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватися право сервітуту, та надання у сервітутне користування земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226.

Прийнято

109

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі "Садово-городнє товариство "Дружба-2011" в урочищі Збоїща.

Вилучено

110

Про затвердження ОСББ “Смаль-Стоцького, 32“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С.Смаль-Стоцького, 32.

Прийнято

111

Про затвердження ТзОВ “Лев девелопмент“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Малоголосківській.

Прийнято

112

Про затвердження ТзОВ “Спецбудмонтажпроект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Садовій, 2-а.
Зауваження знято, ухвала підписана міським головою

Прийнято

113

Про затвердження ТзОВ “Волід“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Джерельній, 20.

Прийнято

114

Про затвердження ПП “Івако“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій, 7-а.

Відхилено

115

Про затвердження гр. Хмарун Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 7 в обслуговуючому кооперативі "Садове товариство “Бузок Люкс" на вул. Лисеницькій.

Вилучено

116

Про затвердження гр. Мігусу Б. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зубрівській, 34.

Прийнято

117

Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5.

Перенесено

118

Про затвердження гр. Чаусу С. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кам’янецькій, 15, вул. Угорській, 14.

Прийнято

119

Про затвердження гр. Чепіль О. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Китайській, 91-а.

Відхилено

120

Про затвердження гр. Дячишину В. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 9 (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі "Ягідка" у районі вул. Бігової.

Прийнято

121

Про затвердження ФОП Повшику Б. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Грунтовій, 1.

Прийнято

122

Про затвердження гр. Івашкевичу В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Стрийській, 320-а.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

123

Про затвердження земельної ділянки на вул. Стрийській біля будинку № 320-а для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Вилучено

124

Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу “Сихів-люкс“ поділу та надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 264-а.

Відхилено

125

Про затвердження гр. Вітик І. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.

Прийнято

126

Про затвердження гр. Сєідову Насімі Діггат огли технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Замковій, 23.

Прийнято

127

Про затвердження гр. Сідуну В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. М.Врубеля, 11.

Прийнято

128

Про затвердження громадянам-членам садівничого товариства “Вишенька“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у районі вул. Бігової.

Прийнято

129

Про затвердження гр. Саврук Л. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. А. Рудакі.

Відхилено

130

Про затвердження земельної ділянки на вул. А. Рудакі для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Відхилено

131

Про затвердження гр. Юрків Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).

Відхилено

132

Про відмову гр. Левковському С. Е. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).

Прийнято

133

Про затвердження гр. Авдиківській А. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Розточчя, 4.

Перенесено

134

Про затвердження гр. Ковалевич В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Щирецькій.

Відхилено

135

Про затвердження гр. Пелех Т. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Розточчя.

Перенесено

136

Про внесення змін до ухвал міської ради від 08.07.2010 № 3722 та від 21.05.2009 № 2683.

Прийнято

137

Про внесення змін до ухвали від 09.07.2021 № 1154 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельних ділянок на вул. Під Голоском, вулиці проектованій 6 (район Під Голоском) та вул. Заозерній на земельних торгах у формі аукціону".

Вилучено

138

Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.06.2019 № 5142, затвердження ТзОВ "Грейнтрейд +" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.

Прийнято

139

Про внесення змін до ухвали від 07.09.2020 № 6755 "Про продовження ТзОВ "Компанія "Галпап" терміну оренди земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 12".

Прийнято

140

Про продовження ФОП Кликоцькій Н. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 69-в.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

141

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тютюнників, 55, вул. Тютюнників, 55-а.

Прийнято

142

Про надання відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сяйво, 99.

Прийнято

143

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Липова Алея, 15.

Прийнято

144

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Колодязній, 4.

Прийнято

145

Про надання ТзОВ "Хмільний солод" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 1-г.

Прийнято

146

Про надання ТДВ “Західенергоавтоматика“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора П.Буйка, 2.

Прийнято

147

Про надання ТзОВ "КСК" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.

Прийнято

148

Про надання РО “Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Всіх Святих Українського Народу у Залізничному районі м.Львова“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О.Кульчицької, 18.

Прийнято

149

Про надання ТзОВ "Лев" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 7.

Прийнято

150

Про надання ТзОВ СП “Європрінт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4.

Прийнято

151

Про надання ТзОВ “Термобуд стандарт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 253.

Відхилено

152

Про надання ТзОВ “Пері Україна“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.

Прийнято

153

Про відмову гр. Заставній І. М. у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у садівничому кооперативі "Приозерний-Голоско".

Прийнято

154

Про надання ТзОВ "Гранд-палац" дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Бандери, 87.

Прийнято

155

Про надання ТзОВ “Захід авто сервіс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.
Зауваження знято, ухвала підписана міським головою

Прийнято

156

Про надання ТзОВ “Рес Кроно“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хорватській, 11-15.

Прийнято

157

Про надання гр. Коморній Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Окружній, 69-а.

Прийнято

158

Про надання гр. Гаврилюк О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-є.

Прийнято

159

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Сокіл“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В. Єрошенка, 19.

Відхилено

160

Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Автолюбитель-8“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Конюшинній, 18-а.

Прийнято

161

Про надання ОЖБК “Дувал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Щурата - вул. Дж. Леннона.

Перенесено

162

Про надання ТзОВ "Ізок" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 31.

Прийнято

163

Про надання ТзОВ “Галком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Бойківській, 5.

Вилучено

164

Про надання ОСББ “Лесі Українки 23“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лесі Українки, 23.

Прийнято

165

Про надання ТзОВ “Будрем“ земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 172.

Прийнято

166

Про надання ТзОВ "Бест сервіс" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 25-б.

Вилучено

167

Про надання гр. Гнатушу П. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 172.

Прийнято

168

Про надання гр. Клюсу С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 1-а.

Прийнято

169

Про надання гр. Коваленко Г. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, на вул. Пекарській, 30.

Прийнято

170

Про надання гр. Боцію А. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розбіжній, 12.

Прийнято

171

Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

172

Про надання гр. Михайліву Є. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 326-а.

Прийнято

173

Про надання гр. Красиловцю М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця.

Прийнято

174

Про надання обслуговуючому кооперативу “Автогаражний кооператив “Чайка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 13-а.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

175

Про надання гр. Панас С. Д. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. М. Аркаса, 9-б.

Відхилено

Додаткові питання

Д1

Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством “8-а міська клінічна лікарня м. Львова“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Прийнято
Д2

Про визначення департаменту розвитку Львівської міської ради уповноваженим органом фінансування проектів в рамках бюджетних програм.

Прийнято
Д3

Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.09.2021  № 1266 «Про надання згоди на укладення договору про пожертву».

Прийнято
Д4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2021  № 112 «Про викуп у гр. гр. Холод В. А., Гребенюк А. С. для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна».

Прийнято
Д5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.03.2011  № 240 «Про затвердження Програми комплексних заходів з поточного утримання об’єктів благоустрою м. Львова».

Прийнято
Д6

Про затвердження Програми тимчасового відселення мешканців першого поверху житлового будинку № 11 на вул. Торф’яній.

Прийнято
Д7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6468 «Про затвердження Програми поточного ремонту та технічного обслуговування світлофорних об'єктів у м. Львові».

Прийнято
Д8

Про облаштування пішохідного бульвару на просп. В.Чорновола.

Прийнято
Д9

Про затвердження змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 5. Зонування Шевченківського району» (у районі вул. Соснової).

Прийнято
Д10

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.10.2020 № 1472 «Про затвердження гр. Сабату А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Джерельній (між будинками № 28 та № 28-а)».

Прийнято

Звернення ради

1

Звернення до Віцепрем’єр-міністра - Міністра цифрової трансформації щодо надання інформації про витрати, здійснені для впровадження е-квитка – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
2

Звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами  на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
3

Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
4

Звернення до Львівського міського голови про вшанування пам’яті видатного українського спортсмена Віктора Чукаріна – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
5

Звернення до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації з енергоресурсами України – об’єднання «Самопоміч».

Прийнято
6

Звернення до Міністра освіти України щодо забезпечення списання будинку № 27 по вул. Шевченка у м. Дубляни та передачі даного будинку в управління ОСББ «Вулик 27» – об’єднання «Самопоміч».

Прийнято
7

Звернення до Голови Верховної Ради України щодо ухвалення законопроекту № 5505 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей застосування запобіжних заходів за вчинення злочинів проти основ національної та громадської безпеки) – фракція ВО «Свобода».

Прийнято
8

Звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я України, Голови Верховної Ради України, Голови РНБО України щодо перерозподілу коштів, які виділяються Національною службою здоров'я України на лікування пацієнтів хворих на COVID-19 – об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

Протокольні доручення ради

1

Протокольне доручення заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства щодо проведення наради з керівництвом ПАТ «Львівобленерго» стосовно попередження користувачів про майбутнє відключення електроенергії у будинках, де перебувають люди, що користуються кисневими концентраторами - В. Веремчук

Прийнято
2

Протокольне доручення директору юридичного департаменту щодо законності приватизації приміщень першого поверху нежитлового будинку на вул. Огієнка, 14 в смт. Рудно - О. Посипанко

Прийнято
3

Протокольне доручення в. о. директора департаменту "Секретаріат ради" щодо підготовки проекту ухвали про перенесення Львівських комунальних підприємств за межі будівлі Ратуші - П. Адамик

Прийнято

 Опубліковано: 04.11.2021