Версія для друку

Результати голосувань пленарного засідання 16.09.2021

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення.

1.

Про затвердження порядку денного 6-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання.

Прийнято

2.

Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

3.

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Прийнято

4.

Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Прийнято

5.

Про затвердження Програми підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області.

Прийнято

6.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.01.2015 № 4270 “Про затвердження Програми сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2021 роки“.

Прийнято

7.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.11.2018 № 4256 “Про затвердження Програми підтримки розвитку стартап-культури (підприємництва) у м. Львові на 2018-2021 роки“.

Прийнято

8.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

Прийнято

9.

Про затвердження об’єкта інвестування "Культурно-мистецький простір у приміщеннях на вул. Академіка В. Гнатюка 20-22".

Прийнято

10.

Про затвердження Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові“.

Прийнято

11.

Про зміну назви Комунального некомерційного підприємства "Десята міська лікарня м. Львова".

Прийнято

12.

Про заходи для збереження території рекреації у смт. Рудне.

Прийнято

13.

Про стан розгляду депутатських запитів та звернень за січень-червень 2021 року.

Вилучено

14.

Про стан розгляду протокольних доручень Львівської міської ради за січень-червень 2021 року.

Вилучено

15.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.06.2021 № 978 "Окремі питання представництва інтересів територіальної громади у багатоквартирних житлових будинках".

Вилучено

16.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6473 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“.

Прийнято

17.

Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.

Прийнято

18.

Про внесення змін до ухвал міської ради від 04.02.2021 № 32 та від 17.06.2021 № 918.

Прийнято

19.

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Сихівському районі.

Прийнято

20.

Про припинення права комунальної власності територіальної громади м. Львова на об’єкти нерухомого майна у Галицькому районі.

Прийнято

21.

Про припинення права комунальної власності територіальної громади м. Львова на об’єкти нерухомого майна у Залізничному районі.

Прийнято

22.

Про припинення права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна у Франківському районі.

Прийнято

23.

Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вул. Городоцькій, 40 – вул. Т. Шевченка, 1 – вул. Т. Шевченка, 3 – вул. Т. Шевченка, 5.

Перенесено

24.

Про скасування рішення 24-ї сесії Винниківської міської ради від 09.10.2020 № 3030.

Перенесено

25.

Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Львівської міської територіальної громади у державну власність будівель на вул. Я. Стецька, 13 та на вул. П. Саксаганського, 13 для розміщення Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Відхилено

26.

Про затвердження положень про департамент "Секретаріат ради" Львівської міської ради, його підпорядковані структурні підрозділи та їх структури. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 08.07.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

27.

Про затвердження ОК “ЖБК “Розточчя“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Нагірній – вул. К. Студинського. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 09.07.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Вилучено

28.

Про затвердження ТзОВ фірмі “Каменяр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Роксоляни, 57. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 09.07.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

29.

Про надання гр. Сенатовській С. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Євського, 18. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 09.07.2021, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

Відхилено

30.

Про затвердження положень про департамент "Секретаріат ради" Львівської міської ради, його підпорядковані структурні підрозділи та їх структури.

Прийнято

31.

Про затвердження передавального акта Винниківської міської ради.

Вилучено

32.

Про затвердження передавального акта виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Вилучено

33.

Про замовника будівництва Народного дому в с. Великі Грибовичі.

Прийнято

34.

Про затвердження передавального акта ЛКП “Збиранка“.

Прийнято

35.

Про звіт заступника міського голови — бізнес-омбудсмена Львівської міської ради.

Вилучено

36.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади водопровідно – каналізаційних та теплових мереж.

Прийнято

37.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади водопровідних мереж.

Прийнято

38.

Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.

Прийнято

39.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4413 “Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові на 2015-2025 роки (“Теплий дім“)“.

Відхилено

40.

Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 85, що включені до Переліку другого типу.

Прийнято

41.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, будівель складу під літерами "Г-1" та "Е-1" на вул. А. П’ясецького, 15.

Прийнято

42.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Золотій, 11.

Прийнято

43.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. М. Садовського, 10.

Прийнято

44.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. І. Виговського, 55.

Прийнято

45.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Рибній, 5.

Прийнято

46.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, будівлі під літерою "А-1" на вул. Личаківській, 217-а.

Прийнято

47.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, будівлі під літерою "Б" на вул. Личаківській, 217-а.

Прийнято

48.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, будівлі під літерою "В" на вул. Личаківській, 217-а.

Прийнято

49.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. О. Новаківського, 1.

Прийнято

50.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Г. Запольської, 33.

Прийнято

51.

Про включення до Переліку другого типу нежитлового приміщення на вул. О. Кобилянської, 18.

Прийнято

52.

Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень на вул. М. Гайворонського, 4.

Прийнято

53.

Про виключення з Переліку другого типу нежитлових приміщень на вул. Руській, 20.

Прийнято

54.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. І.Виговського, 31, на вул. У. Кармелюка, 1 та на вул. В. Симоненка, 4.

Прийнято

55.

Про особливі умови оренди нежитлових приміщень на вул. О.Фредра, 2 та на вул. Пилипа Орлика, 4.

Прийнято

56.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Зеленій, 28.

Прийнято

57.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. В. Антоновича, 9.

Прийнято

58.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення на вул. Шота Руставелі, 32.

Прийнято

59.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлового приміщення (гараж) на вул. М. Павлика, 5.

Перенесено

60.

Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 70.

Прийнято

61.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень та виключення з Переліку другого типу нежитлового приміщення на вул. І. Виговського, 34.

Прийнято

62.

Про внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. В.Липинського, вул. Промисловою, вул. Городницькою, вул. Л. Бетховена (зміна 1).

Прийнято

63.

Про внесення змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини (зміна 3).
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

64.

Про затвердження змін до затвердженої містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 3. Зонування Франківського району“ (у районі вул. Княгині Ольги, вул. Наукової, вул. Трускавецької).

Прийнято

65.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.04.2019 № 4804 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади м. Львова".

Прийнято

66.

Про продаж ПП "Азов-Галичина" земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 120.

Вилучено

67.

Про продаж гр. Зазуляк К. В. земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 7.

Прийнято

68.

Про продаж гр. Зазуляк К. В. земельної ділянки на вул. С.Голубовича, 5.

Прийнято

69.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-24) для продажу на земельних торгах.

Прийнято

70.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-а для продажу на земельних торгах.

Прийнято

71.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бескидській для продажу на земельних торгах.

Прийнято

72.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Парфановичів, 3, яка підлягає продажу ПП “Будівельне агентство “Версаль“.

Прийнято

73.

Про надання КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25.

Прийнято

74.

Про затвердження управлінню державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Залізничній, 28.

Прийнято

75.

Про затвердження Франківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Симоненка.

Прийнято

76.

Про надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кузнярівці, 37.

Прийнято

77.

Про затвердження підприємству об’єднання громадян “Львівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 135.

Відхилено

78.

Про продовження кооперативу “Добробут-АЗК“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 135.

Прийнято

79.

Про затвердження ТзОВ “Львівський механізатор Т538“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 67.

Прийнято

80.

Про затвердження ТзОВ “Крістал парк“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 4.

Прийнято

81.

Про затвердження ТзОВ “Автостар Девелоп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 56.

Прийнято

82.

Про затвердження ТзОВ "Ексхол" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Шухевича, 3.

Прийнято

83.

Про затвердження ПрАТ "Сетвік" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72.
Зауваження знято, ухвала підписана міським головою

Прийнято

84.

Про затвердження ТзОВ "Центр Проект" проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на просп. В.Чорновола, 93.

Прийнято

85.

Про затвердження ТзОВ “Центр проект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 147.

Прийнято

86.

Про затвердження ТзОВ "Ламінат сервіс" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Академіка А. Сахарова, 39.

Прийнято

87.

Про затвердження ОСББ "Довбуша-18А" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Довбуша, 18-а.

Прийнято

88.

Про затвердження ТзОВ “Дизайн-Майстер“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Топольній, 4.

Прийнято

89.

Про затвердження гр. гр. Літинському С. В., Іванову С. А., Музичуку О. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 71-б, 73.

Прийнято

90.

Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у 6-му Заозерному провулку.

Прийнято

91.

Про затвердження ОСББ № 18 по вул. Карпинця в м. Львові “Карпинець“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 18.

Прийнято

92.

Про затвердження ПП "Дора" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 197.

Прийнято

93.

Про затвердження ТзОВ “Вест Ойл Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Богданівській, 11.

Прийнято

94.

Про затвердження АТ “Укртелеком“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Торф’яній, 25.

Прийнято

95.

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання благодійній організації "Благодійний фонд "Рідні" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пороховій, 20.

Прийнято

96.

Про затвердження ОСББ “Зразковий дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Хорватській, 11.

Прийнято

97.

Про погодження АТ "Укрсиббанк" технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку буде поширюватись право сервітуту, у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Стрийський парк" на вул. Уласа Самчука, 26/1.

Прийнято

98.

Про затвердження гр. Бойку О. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Р.Дашкевича, 1-а.

Прийнято

99.

Про затвердження ТзОВ “Волід“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Джерельній, 20.

Відхилено

100.

Про затвердження гр. Івашкевичу В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної на вул. Стрийській, 320-а.

Відхилено

101.

Про затвердження земельної ділянки на вул. Стрийській біля будинку № 320-а для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Відхилено

102.

Про затвердження гр. Кругловій М. Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Олександра Олеся, 6.

Прийнято

103.

Про затвердження гр. Стеник Р. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 40 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі "Медова Печера" на вул. Медової Печери.

Прийнято

104.

Про затвердження гр. Яновській Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 55 (зміни цільового призначення земельної ділянки) у кооперативному садівничому товаристві "Голоско-фтизіатр" в урочищі Голоско.

Прийнято

105.

Про затвердження гр. Хомярчуку В. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 23 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.

Прийнято

106.

Про затвердження гр. Коваленко К. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1-140 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Самоцвіти“ в урочищі Голоско.

Прийнято

107.

Про затвердження гр. Калиті О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку.

Відхилено

108.

Про затвердження гр. Ісманицькому Д. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській, 45.

Прийнято

109.

Про затвердження гр. Чмирук Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 35 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

Прийнято

110.

Про затвердження гр. Чмируку Р. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 34 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

Прийнято

111.

Про затвердження гр. Вітовському В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Холодній (біля будинку № 17).

Прийнято

112.

Про затвердження гр. Орлянській З. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у дачному кооперативі “Айдарет“ на вул. Лисеницькій.

Прийнято

113.

Про затвердження гр. Бердникову С. І. поділу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 9 та надання гр. гр. Бердникову С. І., Слюсарчику А. З., Параняку Ю. Р. дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Л. Гайовської, 9, Л. Гайовської, 9-а, Л.Гайовської, 9-б.

Прийнято

114.

Про затвердження гр. Умінському І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Кузнярівці (біля будинку № 32-а).

Відхилено

115.

Про затвердження гр. Уминській С. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Кузнярівці (біля будинку № 32-а).

Відхилено

116.

Про затвердження гр. Унгуріян О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л. Ганкевича, 9. 

Вилучено

117.

Про затвердження гр. Павлось Г. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Маршалківці (біля будинку № 3).

Відхилено

118

Про затвердження гр. Євкарпіді Х. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 43 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

119.

Про затвердження гр. Євкарпіді І. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 44 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

120.

Про затвердження ФОП Василишин О. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Базарній, 20.
Зауваження знято, ухвала підписана міським головою

Прийнято

121.

Про затвердження гр. Левушу А. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Абхазькій, 10.

Вилучено

122.

Про затвердження гр. Юрків Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).

Вилучено

123.

Про затвердження гр. гр. Мартиняк О. М., Мельничуку М. М., Мельничук О. М., Онищаку В.Д., Мельничуку П. М. та Брунця Ю. М. поділу земельної ділянки на вул. В. Сосюри, 11.

Прийнято

124.

Про затвердження гр. Сергійчук О. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 46 (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі “Енергетик“ в урочищі Збоїща.

Прийнято

125.

Про затвердження гр. Якимцю В. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 16 (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі “Дружба садівників“ в урочищі Клепарів.

Прийнято

126.

Про затвердження гр. Романюк С. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 82 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Львівський залізничник-Південний“ в урочищі Клепарів.

Прийнято

127.

Про затвердження гр. Яворській О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 2 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

Відхилено

128.

Про затвердження гр. Цюзі П. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Львівський залізничник-Південний“ в урочищі Клепарів.

Прийнято

129.

Про затвердження гр. Явдошину Р. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. П.Шеремети, 7.

Прийнято

130.

Про затвердження гр. Гаврилюк Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 2 (зміна цільового призначення) у садовому кооперативі “Польова ромашка“ в урочищі Збоїща.

Прийнято

131.

Про затвердження гр. Коту Р. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській, 47.

Відхилено

132.

Про затвердження гр. Вальчук М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 58-72 в обслуговуючому кооперативі "Товариство садівників "Калина Голоська".

Відхилено

133.

Про затвердження гр. Прохоровій І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Яловець, 53.

Відхилено

134.

Про затвердження гр. гр. Базіву Т. В. та Базів Г. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 36 (зміна цільового призначення) у кооперативному садівничому товаристві “Голоско-фтизіатр“ в урочищі Голоско.

Прийнято

135.

Про затвердження гр. Юсько Н. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 52.

Відхилено

136.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.01.2019 № 4573 “Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Автогаражний кооператив № 12“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання гр. Вислоцькому П. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Професора П. Буйка, 2-а“.

Прийнято

137.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.09.2020 № 6743 “Про продовження ТзОВ фірмі “ТОТ“ терміну оренди земельної ділянки вул. Ковельській, 109“.

Прийнято

138.

Про розірвання договору оренди землі від 19.06.2020 № З-4249 та надання гр. Денеці М. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Білогорщі, 34.

Прийнято

139.

Про продовження ТзОВ "Галпласт" терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 110.

Прийнято

140.

Про продовження гр. Біляк Л. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Угорській, 2.

Відхилено

141.

Про продовження ФОП Котис О. Т. терміну оренди земельної ділянки на вул. Панаса Мирного – вул. Тернопільській.

Прийнято

142.

Про надання ТзОВ “Надія“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Угорській, 26.

Вилучено

143.

Про надання ТзОВ “Арена Холл“ та ТзОВ “Лендбуд Арена“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 129.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

144.

Про надання ТзОВ “Флаверс Хілл“ та ТзОВ “Шольц-Транс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Квітовій, 10.

Прийнято

145.

Про надання ПП “Житлобудінвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.

Прийнято

146.

Про надання ТзОВ "!ФЕСТрепаблік" земельної ділянки на вул. Старознесенській, 24-26.

Прийнято

147.

Про надання ТзОВ “Вілла Погулянка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Погулянці, 43.

Вилучено

148.

Про надання ТзОВ "Львів Інвест Парк" дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Волинській, 10.

Прийнято

149.

Про надання КРУЗТ ЛМЦР “Джерело“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 39.

Прийнято

150.

Про надання ОСББ “Стрийська 108-г“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 108-г.

Прийнято

151.

Про надання ОСББ “Міхновських-32Б“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Братів Міхновських, 32-б.

Прийнято

152.

Про надання ОСББ "Софіївка 1" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Угорській, 12.

Прийнято

153.

Про надання приватному підприємству “Грааль ДЛД-12“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона, 6.

Прийнято

154.

Про надання ТзОВ “Будівельна компанія “Лего“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 238.

Прийнято

155.

Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Луганській, 4.

Прийнято

156.

Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Збоїща“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.

Вилучено

157.

Про надання ОСББ “Ф. Ліста 6“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ф. Ліста, 6.

Вилучено

158.

Про надання ОСББ “Червона Калина-22“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 22 та просп. Червоної Калини 24-а.

Прийнято

159.

Про надання ОСББ “Котляревського 19“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Котляревського, 19.

Прийнято

160.

Про надання ОСББ “Джона Ленона, 3“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дж. Леннона, 3.

Прийнято

161.

Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу садівничого колективу “Здоров’я“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.

Відхилено

162.

Про надання ГБК “Медик“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Хлібній, 3-а.

Відхилено

163.

Про надання АТ “Українська залізниця“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 166.

Прийнято

164.

Про надання гр. Гринчуку В. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дивізійній, 5.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

165.

Про затвердження земельної ділянки на вул. Дивізійній, 5 для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Перенесено

166.

Про надання гр. Дмитрик М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій.
Ухвала зупинена міським головою

Прийнято

167.

Про затвердження земельної ділянки на вул. Лисеницькій навпроти будинку № 6, для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Перенесено

168.

Про надання гр. Пиріжок І. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній, 6-а.

Відхилено

169.

Про надання гр. Таланчук Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 5-а.

Відхилено

170.

Про надання ФОП Вязовченко Т. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 138.

Відхилено

171.

Про надання гр. Михайліву Є. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 326-а.

Відхилено

172.

Про надання гр. Маршевському І. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5, гараж № 2.

Відхилено

173.

Про надання гр. Дугану А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 11).

Прийнято

174.

Про надання гр. Дуган Т. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 11).

Прийнято

175.

Про надання гр. Зінченко М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Голубовича, 5-а.

Відхилено

176.

Про надання гр. Кожану Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Базарній, 20.

Прийнято

177.

Про надання гр. Федчишину А. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Щирецькій, (біля будинку № 26).

Прийнято

178.

Про надання гр. Оберемко Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зоряній, 29.

Прийнято

179.

Про надання гр. Красиловцю М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця.

Відхилено

180.

Про надання гр. Чорнодолі П. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5, гараж № 1.

Відхилено

181.

Про надання гр. Федуню Ю. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козацькій, 33-а.

Прийнято

182.

Про надання гр. Довбашу І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 5-му Заозерному провулку.

Відхилено

183.

Про затвердження земельної ділянки у 5-му Заозерному провулку для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято

184.

Про надання ТзОВ “Окленд-М“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Калнишевського, 16/3.

Відхилено

185.

Про надання ОСББ “Каліча Гора-15“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Каліча Гора, 15.

Прийнято

186.

Про надання гр. Токовій Л. Г. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кульпарківській, 129.

Прийнято

187.

Про надання гр. Молодусі-Лозинському М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 115 (гараж № 2).

Відхилено

188.

Про надання гр. гр. Качковському О. П., Качковському В. П., Качковському С. М. та Качковській К. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Винниця (біля будинку № 144).

Прийнято

189.

Про надання гр. Кукулевському М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К.Студинського (гараж № 4).

Відхилено

190.

Про надання гр. гр. Мечержак У. С. та Мечержаку Ю. І. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. П.Шеремети, 30.        

Відхилено

191.

Про надання гр. гр. Грабінській М. В., Грабінському В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 10-а.

Відхилено

192.

Про надання гр. Васильців М. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Лаврівського, 17.

Відхилено

193.

Про надання гр. Бучинській В. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 22.

Відхилено

194.

Про надання гр. Підгірному Б. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Лодія, 9.

Прийнято

195.

Про надання гр. Наконечній Р. Г. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Широкій, 31.

Відхилено

196.

Про надання гр. Білоусу О. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Струмок, 4.

Прийнято

197.

Про надання гр. гр. Маршалюк М. М., Витвицькій Т. М. та Булатовській Г. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Глиняній, 5.

Відхилено

198.

Про надання гр. Савці І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зимновідській, 14.

Перенесено

Додаткові питання

Д1.

Про затвердження прогнозу бюджету Львівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Прийнято
 Д2.

Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.04.2021 № 528 “Про закупівлю спеціалізованого медичного обладнання комунальним некомерційним підприємством “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова“, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу“.

Прийнято
Д3.

Про заміну сторони у договорах на об’єкт "Нове будівництво каналізаційного трубопроводу від вул. Б.Хмельницького до вул. Забава у м. Винники".

Прийнято
Д4.

Про заміну сторони у договорах на об’єкт “Нове будівництво трубопроводу по вул. Ломоносова у м. Винники“.

Прийнято
Д5.

Про заміну сторони у договорах на об’єкт "Будівництво побутового каналізаційного колектора по вул. І. Франка у м.Винники".

Прийнято
Д6. 

Про заміну сторони договорів на виконання робіт, здійснення технічного нагляду та проведення авторського нагляду об’єкта "Капітальний ремонт по вул. Ломоносова в м.Винники (коригування)".

Прийнято
Д7. 

Про заміну сторони договорів на виконання робіт, здійснення технічного нагляду та проведення авторського нагляду об’єкта "Капітальний ремонт дороги по вул. І. Франка у м. Винники".

Прийнято
 Д8.

Про заміну сторони договорів на проектні роботи, виконання робіт, здійснення технічного нагляду та проведення авторського нагляду об’єктів "Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Калнишевського у м. Винники" та "Капітальний ремонт дороги на вул. Калнишевського у м.Винники".

Прийнято
 Д9.

Про право оперативного управління.

Прийнято
Д10.

Про право оперативного управління.

Прийнято
Д11.

Про зміну засновника та перейменування комунального підприємства.

Перенесено
Д12.

Про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади майна структурних підрозділів КНП "Жовківська лікарня".

Прийнято
Д13.

Про надання згоди на передачу у державну власність нежитлових приміщень на вул. Хотинській, 1.

Прийнято
Д14.

Про надання згоди на укладення договору про пожертву.

Прийнято
Д15

Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність Львівської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна.

Прийнято
Д16.

Про внесення змін до договорів оренди на вул. І.Миколайчука, 9.

Прийнято
Д17.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Т. Шевченка, 4 у м.Дубляни.

Прийнято
Д18.

Про припинення комунальної власності на приміщення, визначені як допоміжні.

Прийнято
Д19.

Про особливі умови оренди нежитлового приміщення на вул. В. Івасюка, 74 у смт. Брюховичі.

Прийнято
Д20.

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель території, обмеженої залізничною колією – вул. В.Єрошенка - вул. Т. Шевченка – вул. Омеляна Ковча.

Прийнято
Д21.

Про укладання договору міни земельної ділянки з метою покращення соціальної інфраструктури мешканців мікрорайону “Під Голоском“.

Прийнято
Д22.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Миколайчука (ділянка 3) для продажу на земельних торгах та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Прийнято
Д23.

Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика.

Прийнято
Д24.

Про збереження і утримання зелених насаджень спеціального призначення на територіях об’єктів транспорту та промисловості на вул. Шевченка, 315 (промзона Рясне).

Прийнято

Звернення Ради

1.

Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо приведення українського законодавства у відповідність до Конвенції ООН – комісія охорони здоров'я та соціального захисту.

Прийнято
2.

Звернення до Львівського міського голови щодо створення Центру польської культури та європейського діалогу – фракція ВО «Свобода».

Прийнято
3.

Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
4.

Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
5.

Звернення до Міністра освіти і науки України, Міністра охорони здоров'я України, Львівського міського голови, Ректора Львівського національного аграрного університету щодо вирішення питання про передачу у комунальну власність Львівської міської територіальної громади приміщення Дублянської лікарні на вул. Студентській, 7 – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
6.

Звернення до Львівського міського голови щодо забезпечення виконання норм Закону України «Про повну загальну середню освіту у частині зобов’язань засновника освітніх установ – фракція «Європейська Солідарність».

Прийнято
7.

Звернення до Президента України щодо недопущення ліквідації чи повної зупинки Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування – об’єднання «Самопоміч».

Прийнято
8.

Звернення до Прем'єр-міністра України, Голови Верховної ради України щодо розробки проєкту закону,  який би врегульовував, забезпечував та надавав додаткові можливості для створення місцевих фондів культури – об’єднання «Самопоміч».

Прийнято

Протокольні доручення Ради

1.

Протокольне доручення заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства щодо демонтажу делініаторів, які розташовані на перехресті вулиць Личаківська-Солодова поблизу ринку «Винниківський» та Костелу святого Антонія Падуанського.

Прийнято
2.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування, доповісти на наступне пленарне засідання Львівської міської ради  про підсумки роботи робочої групи (створеної розпорядженням міського голови від 20.11.2019 №611) для врегулювання ситуації, яка склалася з тимчасовими спорудами щодо здійснення підприємницької діяльності, розміщеними на території м. Львова.

Прийнято
3.

Протокольне доручення міському голові щодо внесення зміни до Розпорядження міського голови від 20.11.2019 №611, а саме: внести зміни до кількісного та персонального складу робочої групи, включивши до її складу представників від підприємців, а також продовжити термін роботи робочої групи до 01.10.2021.

Прийнято
4.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування щодо забезпечення належного стану алеї Героїв Небесної Сотні.

Прийнято
5.

Протокольне доручення міському голові доручити відповідним структурним підрозділам виконавчої влади ЛМР забезпечити виконання норм Закону України «Про повну загальну середню освіту у частині зобов’язань засновника освітніх установ.

Прийнято
6.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування щодо скерування матеріалів в правоохоронні органи для притягнення до відповідальності винних осіб у афері Рудно.

Прийнято
7.

Протокольне доручення директору юридичного департаменту, начальнику управління комунальної власності щодо викупу квартири.

Прийнято
8.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування перед початком розроблення змін до детального плану території, обмеженої вул. В. Липинського, вул. Промисловою, вул. Городницькою, вул. Л. Бетховена (зміна 1) провести зустріч з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на цій території.

Прийнято
9.

Протокольне доручення заступнику міського голови з містобудування перед початком розроблення змін до детального плану території у районі вулиці проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини (зміна 3) провести зустріч з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на цій території.

Прийнято

Заява Ради

1. Заява Львівської міської ради щодо намірів влади масово приймати біженців з Афганістану у нашій державі – фракція ВО «Свобода». Прийнято

 Опубліковано: 16.09.2021