×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 31.10.2019

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
  О.Іщук
 2. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
 3. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2016 № 1273 “Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення“.
 4. Про часткове звільнення ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
  І.Кулинич
 5. Про внесення змін до ухвал міської ради від 14.07.2016 № 777 та від 19.09.2019 № 5438.
 6. Про затвердження ТзОВ «Будпостач» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замковій, 29. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 7. Про надання гр. Явдошину Р. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Шеремети, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.06.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 8. Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 9. Про надання гр. Коту Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 10.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 10. Про надання гр. Біді Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 10.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 11. Про затвердження договору поруки.
 12. Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1580 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“.
 13. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 90 на вул. Гр. Грабянки, 5.
 14. Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 114 на вул. Т. Шевченка, 134-а.
  Г.Пайонкевич
 15. Про порядок виступів членів територіальної громади міста Львова на пленарних засіданнях Львівської міської ради.
 16. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4401 “Про затвердження видатків ради на 2019 рік“.
  Ю.Лукашевський
 17. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1724 “Про запровадження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків“.
  О.Олеськів
 18. Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.
 19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.11.2018 № 4155 “Про затвердження Програми забезпечення доступності житлових приміщень осіб з інвалідністю у кріслах колісних та осіб з інвалідністю з порушенням зору 1 групи“.
  І.Кобрин
 20. Про встановлення кабельних шаф ПрАТ “Львівобленерго“.
 21. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Безготівковий розрахунок в громадському транспорті“.
 22. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів“.
 23. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Розморозити проект Львівського Метрополітену“.
 24. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Реконструкція каналізаційного колектора, що проходить по вул. Торф'яній, вул. Замарстинівській та просп. В. Чорновола“.
 25. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна“.
  О.Одинець
 26. Про розгляд електронної петиції “Стоп транспортному “Сихівському колапсу“ (заторам)“ .
  О.Одинець
  М.Брич
 27. Про розгляд електронної петиції “Покращення вело та пішохідної інфраструктури по вулиці Липинського“.
  О.Одинець
  В.Совицький
 28. Про розгляд електронної петиції “Ліквідувати парковку біля готелю “Львів“.
  О.Одинець
  О.Кравчук
 29. Про встановлення пунктів відпочинку водіїв на кінцевих зупинках трамваїв.
  А.Коломєйцев
 30. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова сходових маршів на території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Лісопарк “Погулянка“ (зі сторони вул. Пасічної).
  В.Данилюк
 31. Про розгляд електронної петиції “Очищення Алтайських озер“ (сучасна назва “Піскові озера“).
  В.Данилюк
  О.Столяров
 32. Про надання управлінню безпеки міста в оренду нежитлових приміщень на вул. Донецькій, 7.
 33. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Пекарській, 91.
 34. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Клепарівській, 4.
 35. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. І. Кавалерідзе, 19.
 36. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2016 № 654 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.
 37. Про внесення змін до договору позички нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 14.03.2018 № Г-11044-18.
 38. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.05.2017 № 1994 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.
 39. Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Станиця Львів Пласту-Національної скаутської організації України“ в оренду нежитлових приміщень.
 40. Про надання ЛКП “Господар“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 217-а.
 41. Про надання Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України в оренду нежитлових приміщень.
 42. Про надання громадській організації “Львівське обласне відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Смаль-Стоцького, 4.
 43. Про надання гр. Басюку Р. Г. в оренду нежитлового приміщення на вул. Зеленій, 46.
 44. Про надання громадській організації “Спортивно-молодіжний мотоциклетний клуб “Хуліган“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Татарбунарській, 22.
 45. Про припинення комунальної власності на приміщення, визначені як допоміжні.
 46. Про надання ГО “Леді Ді ательє“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т. Чупринки, 61.
 47. Про встановлення Львівській обласній організації “Союз Чорнобиль України“ орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на пл. Є.Маланюка, 6.
 48. Про встановлення громадській організації “Союз Ветеранів Десанту“ орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вул. В. Сосюри, 38.
  І.Свистун
 49. Інформація про стан правопорядку, заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень, на території Галицького району м. Львова.
  П.Швороб
 50. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту на території Магерівської селищної ради та Липницької сільської ради Жовківського району Львівської області.
 51. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3067 “Про затвердження переліку водних об’єктів на території м. Львова“.
 52. Про продаж гр. Скарвінко І. М. земельної ділянки на вул. Джерельній, 69.
 53. Про продаж МПП “Міліна“ земельної ділянки на вул. Стрийській, 6.
 54. Про продаж МПП “Міліна“ земельної ділянки на вул. Стрийській, 6-ж, вул. Стрийській, 6-з.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-23) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 56. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Т. Шевченка, 317-н, яка підлягає продажу ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“.
 57. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Персенківці, 48, яка підлягає продажу ТзОВ “Еталон“.
 58. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Персенківці, 48, яка підлягає продажу ТзОВ “Еталон“.
 59. Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Сластіона, 58-а.
 60. Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Виговського, 11-а.
 61. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 102.
 62. Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 7.
 63. Про надання ПрАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 64. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Корінній.
 65. Про затвердження Львівській дитячій художній школі ім. О. Новаківського проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Глінки, 1-а.
 66. Про затвердження дитячій юнацькій спортивній школі № 3 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Дзиндри, 7.
 67. Про затвердження ТзОВ “Будівництво РСВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 151.
 68. Про затвердження ОК “Гаражно-будівельний кооператив “АТО-АВТО“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Трускавецькій.
 69. Про затвердження ТзОВ “ТКД-Постач“ технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Личаківській, 31-33.
 70. Про затвердження ТзОВ “Перфект ПАК“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 14-в.
 71. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рудненській, 14-а.
 72. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 292.
 73. Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 283.
 74. Про затвердження ТзОВ “Дюплекс-Львів ЛТД“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок у 8-му Скнилівському провулку, 20.
 75. Про затвердження ТзОВ “Скриня плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 179.
 76. Про затвердження ТзОВ “ТВК “Бриз“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 120.
 77. Про затвердження ТзОВ “Бетонбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 327.
 78. Про затвердження ТзОВ “Дика орхідея - ЛТД“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 104.
 79. Про затвердження ТзОВ “ЗФ Логістик“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Рудненській, 16/1.
 80. Про затвердження ТзОВ “БК “Приватбуд-Львів“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 207.
 81. Про затвердження ПАТ “Львівський завод штучних алмазів і алмазного інструменту“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 116.
 82. Про затвердження гр. Дутку В. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.
 83. Про затвердження гр. Чунису А. М. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садівничому товаристві “Вишенька“ ділянки № 10, № 20, 73 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 10-а у садівничому товаристві “Вишенька“ у районі вул. Бігової.
 84. Про затвердження гр. Червінці М. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 43-а.
 85. Про затвердження гр. гр. Савицькій Н. М., Єлісєєвій С. О. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пирогівці, 14-в та надання гр. гр. Савицькій Н. М., Єлісєєвій С. О. дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Пирогівці, 14-г, вул.Пирогівці, 14-д.
 86. Про затвердження гр. Собенку Б. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 20-б.
 87. Про затвердження гр. Божик Н. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Ромашковій, 10.
 88. Про затвердження гр. гр. Луцишину П. С., Луцишину О. С., Михайлишину Ю. Р. та Калиті П. І. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Промінь Голоско“ в урочищі Голоско.
 89. Про затвердження гр. Кульбі А. Є. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Академіка М.Возняка, 3.
 90. Про затвердження гр. Невойту П. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 19.
 91. Про затвердження гр. Орищину О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 3.
 92. Про затвердження гр. гр. Темчишину Я. В. та Навогольнику А. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) в урочищі Голоско.
 93. Про затвердження гр. Балашовій О. І. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Бойківській, 28.
 94. Про затвердження гр. Гринику А. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 9.
 95. Про затвердження гр. Гринику А. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 6.
 96. Про затвердження гр. Гірняку Н. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення земельної ділянки) у садівничому кооперативі "Відпочинок" в урочищі Клепарів.
 97. Про затвердження гр. Лемчику Р. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 20 (зміни цільового призначення земельної ділянки) у садівничому кооперативі "Відпочинок" в урочищі Клепарів.
 98. Про затвердження гр. Патко Н. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Залісній, 3.
 99. Про затвердження ФОП Тарновському О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313-в.
 100. Про затвердження гр. Завійському М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.
 101. Про затвердження гр. Завійській Н. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.
 102. Про затвердження гр. Лунів Н. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 106.
 103. Про затвердження гр. Бедрилу О. Б. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Зелена балка“ на вул. М. Пимоненка.
 104. Про затвердження гр. Шапошнику Д. І. технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Чигиринській, 7.
 105. Про затвердження ОСББ “Наш дім на Некрасова, № 15“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 15.
 106. Про затвердження ТзОВ “Чотар“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кукурудзяній, 4.
 107. Про затвердження ТзОВ “Менсбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Грунтовій, 1.
 108. Про затвердження гр. Марко С. П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Світанковій, 13.
 109. Про затвердження гр. Сороці Г. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській.
 110. Про затвердження гр. Трубі О. М.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 72.
 111. Про затвердження ФОП Горбатюк Л. П., ФОП Горбатюку В. О., ФОП Радішевському Л. В. та ФОП Радішевському В. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 34-б.
 112. Про затвердження ГБК “Сокіл“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу і надання земельних ділянок на вул. В. Єрошенка, 19.
 113. Про затвердження гр. Темчишину В. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 34 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
 114. Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26.
 115. Про затвердження гр. Новосад Г. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Винниця, 43
 116. Про затвердження гр. Ситніковій Н. Д. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Нестора Літописця, 13.
 117. Про затвердження гр. Німцю Р. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Богданівській, 11.
 118. Про затвердження ПП “Марко“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Демнянській (біля будинку № 8).
 119. Про продовження гр. гр. Адамику П. М., Адамик Я. Я. та Соболю П. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Любінській, 144.
 120. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Липинського, 54-а.
 121. Про продовження ТзОВ “Галицьке перехрестя“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Поліській, 2.
 122. Про продовження ТзОВ “Галицький торгово-виробничий альянс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 321.
 123. Про продовження ПрАТ “Компанія Ензим“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Личаківській, 232.
 124. Про продовження ТзОВ “Компанія “Галпап“ терміну оренди земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 12.
 125. Про продовження ТзОВ “Замок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Сихівській, 16-а.
 126. Про продовження ПП “Жером“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 41.
 127. Про продовження ПП “Геран Плюс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича (навпроти АЗС, ділянка 2).
 128. Про продовження ТзОВ “Варіант вибору“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 79.
 129. Про продовження ТзОВ “Індустрія“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 31-а.
 130. Про продовження ПП “Чарівниця“ терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Максимовича, 7.
 131. Про продовження гр. Іванюк І. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Ромашковій, 10.
 132. Про продовження гр. Капший М. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. С. Воробкевича, 31-б.
 133. Про продовження ФОП Лютій Л. Г. терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка – вул. Томашівській.
 134. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.04.2019 № 4902 “Про надання ТзОВ “Істрейт“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дж. Вашингтона, 8“.
 135. Про надання ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Листопадній, 8.
 136. Про надання ПрАТ “Видавництво “Вільна Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимира Великого, 2.
 137. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317-б.
 138. Про надання ТзОВ “Аскело“ земельної ділянки на вул. Академіка Є.Лазаренка, 4.
 139. Про надання ПрАТ “Картонно-паперова компанія“ земельної ділянки на вул. Ковельській, 109-а.
 140. Про надання ТзОВ “ТЕП “Рейлтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Грузинській, 30.
 141. Про надання ТзОВ спеціалізованому підприємству “ЕККО“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 282.
 142. Про надання ТзОВ “Тор-Девелопмент“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Конюшинній, 21.
 143. Про надання релігійній організації “Згромадження сестер милосердя святого Вікентія Української греко-католицької Церкви“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 11.
 144. Про надання релігійній організації “Згромадження сестер милосердя святого Вінкентія Української греко-католицької Церкви“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сельських, 14.
 145. Про надання ТзОВ фірмі “Каменяр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 57.
 146. Про надання громадянам-членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Інструментальник“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Роксоляни.
 147. Про надання ФЛК “Електрон-Лізинг“ ДП ПрАТ “Концерн-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Стороженка, 12.
 148. Про надання ФЛК “Електрон-Лізинг“ ДП ПрАТ “Концерн-Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Олени Степанівни, 45.
 149. Про надання ОСББ “Садочок“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садівничій, 39.
 150. Про надання ОСББ “Шевченка 42А“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 42-а.
 151. Про надання ТзОВ “Технолом“ земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317-б.
 152. Про надання ТзОВ “Репро Студія Діалог“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 282.
 153. Про надання ПП “Центр безпеки “Флоріан“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Промисловій, 60.
 154. Про надання ТзОВ “Левандівка-Авто“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рудненській, 14-а.
 155. Про надання ТзДВ “БПФ“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 188.
 156. Про надання ФОП Чорній Л. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 24.
 157. Про надання ПП “Південна алея“ земельної ділянки на вул. Щирецькій, 8-а.
 158. Про надання ТзОВ “Львів Сіті“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.
 159. Про надання ТзОВ “Ролер“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 12.
 160. Про надання громадянам-членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Будівельник-67“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско.
 161. Про надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив “Тил“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ковельській.
 162. Про надання ОСББ “А. Могильницького 28“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Могильницького, 28 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. А. Могильницького, 28.
 163. Про надання гр. Крупській М. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Дрогобицькій, 2.
 164. Про надання гр. Вітик І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.
 165. Про надання гр. Городньому І. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю.Горліса-Горського, 8-а.
 166. Про надання спілці співвласників індивідуальних гаражів “Аерофлот“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Любінській,196.
 167. Про надання ТзОВ “Волід“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Джерельній, 20.
 168. Про надання ТзОВ “ВКФ “Інтерскло“ земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 317-б.
 169. Про надання гр. Калині В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Р.Дашкевича, 3.
 170. Про надання гр. Оленчину І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Окружній, 26.
 171. Про надання гр. Цимер О. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській (поруч ділянки № 68).
 172. Про надання громадянці Макошибі Л. Й. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. В. Липинського, 60.
 173. Про надання гр. Сенчишин А. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Молодіжній, 10.
 174. Про надання гр. Пелех Т. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя.
 175. Про надання гр. Момонт У. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській, 62.
 176. Про надання гр. Данису С. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 77.
 177. Про надання гр. Пилипському С. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 55-а.
 178. Про надання гр. гр. Зінечко О. А. та Зінечку Р. Ч. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 226.
 179. Про надання гр. Цвик Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 82.
 180. Про надання гр. Служалому З. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 53.
 181. Про надання гр. Галушко Р. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Купальській, 10.
 182. Про надання гр. Гілевичу В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 11 у садівничо - городньому кооперативі “Праця“ в урочищі Збоїща.
 183. Про надання гр. Баб'яку П. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 2-му Заозерному провулку, 7.
 184. Про надання гр. Васільєвій О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Нечуя-Левицького, 20, гараж № 205.
 185. Про надання гр. гр. Вітику С. М. та Вітику В. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.
 186. Про надання гр. Карпі О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорщі, 28-а.
 187. Про надання гр. Кравчук О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малі Кривчиці, 6.
 188. Про надання гр. Крамар Н. Л. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 2-му Заозерному провулку, 7.
 189. Про надання гр. Кожану Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Базарній, 20.
 190. Про надання гр. гр. Кубаю Т. Є. та Кубай М. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Козацькій, 37.
 191. Про надання гр. Лисій І. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 52.
 192. Про надання гр. гр. Сулимі І. А. та Сулимі Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 43. 
 193. Про надання ФОП Горбатюк Л. П., ФОП Горбатюку В. О., ФОП Радішевському В. Л. та ФОП Радішевському Л. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. А.Горської, 2.
 194. Про надання гр. Шейгец Л. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1-163 та передачу земельної ділянки у садівничому кооперативі "Самоцвіти" в урочищі Голоско.
 195. Про надання гр. Куку А. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика, 5-а.
 196. Про надання гр. Стеціву Л. О. земельної ділянки у 6-му Топольному провулку, 3.
 197. Про надання гр. Горбунову О. В дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 61-а.
 198. Про надання гр. Копитко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 330.
 199. Про надання гр. Коляді О. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 17-а.
 200. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
 201. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
  С.Коровайник
 202. Різне.

Д 1 Інформація щодо виконання бюджету розвитку у 2019 році
Д 2 Інформація щодо загальноміської системи відеонагляду
Д 3 Про затвердження Програми капітального ремонту будинку № 2 на вул. Хімічній та тимчасового відселення мешканців на час проведення першочергових протиаварійних робіт на 2019-2020 роки
Д 4 Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.01.2019 № 4565 “Про затвердження переліку комунальних обєктів Львівської міської ради, охрону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП “Муніципальна варта“ у 2019 році
Д 5 Про присвоєння назв вулицям у котеджному містечку “Провесінь“
Д 6 Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.11.2018 № 4202 “Про затвердження ТзОВ “Експерт-Інвест“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання ТзОВ “Експерт-Інвест“ та ТзОВ “Джамбо Маркет“ земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 16, просп. В. Чорновола, 18“
Д 7 Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.10.2018 № 4068 “Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на просп. В. Чорновола, 16, яка підлягає продажу ТзОВ “Експерт-інвест“ та ТзОВ “Джамбо Маркет“
Д 8 Про встановлення Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України орендної плати за користування нежитловими приміщеннями

Д 9 Про надання Львівському комунальному підприємству “Граніт“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Д. Бортнянського, 8
Д 10 Про відмову ТзОВ “Петрушевич Холл“ у наданні в оренду земельної ділянки на пл. Є. Петрушевича, 1
Д 11 Про внесення змін до договору оренди землі від 25.10.2016 № Ш-3859
Д 12 Про затвердження ПП “Світанки“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Д. Січинського, 2
Д 13 Про затвердження гр. Вороніну В. К. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. С. Васильченка, 41
Д 14 Про затвердження ТзОВ “Магнолія ІСТ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка – вул. Пасічній у садовому товаристві “Геолог“
Д 15 Про затвердження гр. гр. Шпак О. С., Соломку С. В. та Соломко Н. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміни цільового призначення земельних ділянок) у садівничому кооперативі “Сокіл“ в урочищі Голоско
Д 16 Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу № 10 Франківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Я.Музики, 6-а
Д 17 Про затвердження ТзОВ “Ф’юче Девелопмент“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226 – 228
Д 18 Про надання гр. Туцькому Ю. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10
Д 19 Про надання ТзОВ “Спортресурс“ земельних ділянок на вул. П. Куліша, 32
Д 20 Про надання гр. Студзінській Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Доробок, 2
Д 21 Про надання гр. Кашиній О. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній, 31
Д 22 Про надання гр. Продану П. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Науковій, 2-ж

 

 

 Опубліковано 25.10.2019