×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 20.06.2019

 1. Про затвердження порядку денного 19-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.
  А.Забарило
 2. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
  О.Іщук
 3. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова у 2019 році.
  І.Кулинич
 4. Про затвердження на посади заступників міського голови та персонального складу виконавчого комітету Львівської міської ради.
  Г.Пайонкевич
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2124 “Про затвердження концепції сортування твердих побутових відходів у м. Львові“.
  В.Ноздря
  І.Оршак
 6. Про затвердження Програми відшкодування додаткових витрат на вивезення твердих побутових відходів.
  С.Сало     
 7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.02.2016 № 171 “Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки“.
 8. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення.
 9. Про списання заборгованості громадської організації “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих“ зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення на вул. М. Грушевського, 16.
 10. Про продовження на 2020 рік дії ухвал міської ради щодо встановлення ставок деяких місцевих податків та зборів.
 11. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції “Приєднання приміщення колишнього дитячого поліклінічного відділення № 2 (вул. Роксоляни, 33-а) для організації навчального процесу СЗШ 65“.
  І.Кулинич
 12. Про надання ФОП Закревській Г. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Кавалерідзе, 1. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 04.04.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 13. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 74 на вул. Тракт Глинянський, 153-а.
 14. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова квартири № (...) на вул. Братів Міхновських, 42.
 15. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.04.2012 № 1451 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від ЗАТ “Проектно-будівельне об’єднання “Львівміськбуд“ гуртожитку на вул. Морозній, 14“.
  Г.Пайонкевич
 16. Про затвердження Програми з організації та проведення Ігор героїв.
  А.Нікулін
 17. Про затвердження Стратегії прориву 2027.
 18. Про підготовку та проведення ІI Всеукраїнського форуму молодіжної політики.
  O.Кобзарев
 19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2015 № 3318 “Про утворення Центру надання адміністративних послуг м. Львова, затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг м. Львова та Регламенту Центру надання адміністративних послуг м. Львова“.
  В.Бартошик 
 20. Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району м. Львова“.
 21. Про зміну типу та назви cередньої загальноосвітньої школи № 70 м.Львова.
  З.Довганик
 22. Про звіт постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради 7-го скликання.  
  Ю.Гвоздович
 23. Про звіт постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради 7-го скликання.
  Т.Іванів
 24. Про звіт постійної комісії з питань комунальної власності Львівської міської ради 7-го скликання.
  О.Посипанко
 25. Про звіт постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради 7-го скликання.
  О.Доскіч
 26. Про розгляд електронної петиції “Прохання про відміну ухвали № 4803 від 04.04.2019 “Про неприпустимість здійснення торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом в тимчасових спорудах“.
  Ю.Лукашевський
  А.Сітарчук
 27. Інформація про хід кримінальних проваджень, які стосуються розслідування причин та обставин трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.   
  Керівники правоохоронних органів у м.Львові
 28. Інформація про діяльність ЛК АТП № 1.
  О.Хамула
 29. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Героїв Крут, 9.
 30. Про надання громадській організації “Спортивний клуб “Арей“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Кастелівці, 42.
 31. Про внесення змін до договору позички нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 18.07.2011 № Г-7919-11.
 32. Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний театр ляльок» в оренду нежитлових приміщень на вул. І.Гонти, 8.
  І.Свистун
 33. Про затвердження детального плану території у районі вул. Б.Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової.
 34. Про затвердження детального плану території у районі вул. Б.Хмельницького, вул. Промислової, вул. Равської, вул. Г. Діаманда, вул. Нафтової.
 35. Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 5. Зонування Шевченківського району“.
 36. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1568 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.
  Ю.Чаплінський
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 2-1) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 3-2) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 39. Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (1-12) на земельних торгах у формі аукціону.
 40. Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (2) на земельних торгах у формі аукціону.
 41. Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (2-2) на земельних торгах у формі аукціону.
 42. Про затвердження ЛДШМ № 11 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Кричевського, 61.
 43. Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пропелерній, 75.
 44. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.04.2019 № 4934 “Про надання ЛКП “Львівсвітло“ земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка“.
 45. Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ожиновій, 5-а.
 46. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 191.
 47. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 102.
 48. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Творчій, 2-а.
 49. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Щурата, 10-а.
 50. Про надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кутовій, 10.
 51. Про надання ЛКП “Агенція ресурсів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Механічній, 5.
 52. Про державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку на вул. Староєврейській, 22 та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Староєврейській, 22.
 53. Про резервування земельних ділянок на вул. Мучній, 32 для потреб міста.
 54. Про продаж гр. Криворучко М. С. земельної ділянки на вул. Хімічній, 20-б.
 55. Про затвердження ТзОВ “Медична клініка “Обласний діагностичний центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пекарській, 7.
 56. Про затвердження ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Малоголосківській.
 57. Про затвердження ТзОВ “Варіант-Глобус“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 149.
 58. Про затвердження ТзОВ “Істрейт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона, 8.
 59. Про затвердження ПП “Галицьке“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Базарній, 36, вул. Базарній, 38.
 60. Про затвердження ПП “Мега-Тех“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Волоській, 1, вул. Волоській, 1-а.
 61. Про затвердження ТзОВ «Будпостач» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замковій, 29.
 62. Про затвердження ТзОВ “КСФ Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 63. Про затвердження ТзОВ “Школа “Нова освіта“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 64. Про затвердження ТзОВ “Пам’ять“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 214.
 65. Про затвердження державному навчальному закладу “Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 15.
 66. Про затвердження гр. Ковалю С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 202.
 67. Про затвердження гр. Яневич О. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Розточчя, 162.
 68. Про затвердження гр. Стецюку В. Б. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Окружній, 74 та надання гр. Стецюку В. Б. земельних ділянок на вул. Окружній, 74.
 69. Про затвердження гр. Сороці Г. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській.
 70. Про затвердження гр. Трубі О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 72.
 71. Про затвердження ТзОВ “Експрес-Дрофа“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 106.
 72. Про затвердження МПП ВКФ “Руслан“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 48.
 73. Про затвердження громадській організації “Українське лікарське товариство у Львові“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. У. Кармелюка, 3.
 74. Про затвердження ТзОВ “Юджин-люкс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.
 75. Про затвердження ОСББ “Лісна, 9“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лісній, 9.
 76. Про затвердження гр. Примаку О. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Вишенського, 18.
 77. Про затвердження гр. Черняку Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 6-му заозерному провулку.
 78. Про затвердження гр. гр. Слезак Г. В. та Малюті І. В. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 79. Про затвердження гр. Новосад Г. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Винниця, 43.
 80. Про затвердження гр. Дудун Г. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Духновича, 14.
 81. Про затвердження гр. Молендовському І. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Духновича, 14.
 82. Про затвердження релігійній громаді УГКЦ парафії святого Андрія у Шевченківському районі міста Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Варшавській, 33, 33-а.
 83. Про затвердження релігійній організації “Релігійна громада Української православної Церкви Київського патріархату парафії Всіх українських святих у Шевченківському районі м. Львова“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Миколайчука, 2-а.
 84. Про затвердження гр. Мужик А. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 144-б.
 85. Про затвердження гр. гр. Факу С. П. та Факу П. С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 285.
 86. Про затвердження ОСББ “П’ятий“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.
 87. Про затвердження гр. гр. Фоменко Є. А. та Шеремету С. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 113  у садівничому кооперативі власників “Приозерне“ в урочищі  Голоско.
 88. Про затвердження гр. Дмитрів І. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Козловського, 15-17а.
 89. Про затвердження гр. Страхалюку Є. Й. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. О. Духновича, 5-а.
 90. Про затвердження громадянам-членам городнього товариства “Малі Голоски“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в урочищі Голоско.
 91. Про затвердження ГБК “Сокіл“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу і надання земельних ділянок на вул. В. Єрошенка, 19.
 92. Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26. 
 93. Про затвердження гр. Антошківу О. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Яловець, 35-б.
 94. Про затвердження гр. Григорьєвій Л. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Заклинських, 9-а.
 95. Про затвердження гр. Папіж О. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 42-65 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Вінниця“ на вул. Винниця, 42-65.
 96. Про затвердження гр. Лукасевич Г. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Веселка-Плюс“ ділянка № 12.
 97. Про затвердження гр. гр. Шпак О. С., Соломку С. В. та Соломко Н. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміни цільового призначення земельних ділянок) у садівничому кооперативі “Сокіл“ в урочищі Голоско.
 98. Про затвердження гр. Мігулці А. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.
 99. Про затвердження гр. Вареницькому Р. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 106.
 100. Про затвердження ТзОВ “Західні будівельні інвестиції“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л. Перфецького, 6.
 101. Про внесення змін до договору оренди землі від 27.03.2017 № Ф-2990.
 102. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2015 № Л-2195.
 103. Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.06.2019 № 5132 “Про надання Управлінню Служби безпеки України у Львівській області дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській“.
 104. Про внесення змін до ухвали міської ради  від 26.12.2013 № 3017 “Про погодження фізичній особі підприємцю Василишин О. Ю. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Базарній, 20-д“.
 105. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2331 “Про надання гр. Пущак Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Мельничука, 23“.
 106. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 4001 “Про надання ОСББ “Ветеранів 5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ветеранів, 5“.
 107. Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.03.2019 № 4755 “Про затвердження ТзОВ “Магнат-РР“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2“.
 108. Про продовження ПАТ “Компанія Ензим“ терміну оренди земельних ділянок на  вул. Личаківській, 232.
 109. Про продовження ТзОВ “Агентство нерухомості “Еко-Дім“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 112.
 110. Про продовження ТзОВ “Львівський мотозавод“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Городоцькій, 174.
 111. Про продовження ПП “Галичина“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 234-б.
 112. Про продовження ТзОВ “Краківський ринок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Газовій, 28.
 113. Про продовження ТзОВ “ТВФ “Ремонтник“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Жовківській, 15.
 114. Про продовження ФОП Мудрак Л. П. терміну оренди земельної ділянки  на вул. Інструментальній, 25.
 115. Про продовження гр. Сприсі В. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Коцюбинського, 25.
 116. Про продовження ФОП Котис О. Т. терміну оренди земельної ділянки на вул. Панаса Мирного – вул. Тернопільській.
 117. Про продовження ФОП Свореню Ю. Я. терміну оренди земельної ділянки на вул. Академіка Є. Лазаренка, 6-б.
 118. Про продовження ТзОВ “Голуба лагуна“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Судовій (біля поліклініки).
 119. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Жасминовій, 5.
 120. Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Об’єднаний“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Малоголосківській.
 121. Про надання ПрАТ “Сетвік“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72.
 122. Про надання ТзОВ “Сім інвест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Науковій, 7.
 123. Про надання ТзОВ “Фрідом Авеню“ земельної ділянки на просп. Свободи, 21.
 124. Про надання ТзОВ “ЗФ Логістик“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рудненській, 16/1.
 125. Про надання ТзОВ “Будівництво РСВ“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 151.
 126. Про надання НВП “Техноцентр“ Франківської районної асоціації інвалідів м. Львова  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на розі вул. Трускавецької – вул. Академіка Я. Підстригача.
 127. Про надання Львівському фізико-математичному ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Караджича, 29.
 128. Про надання ТзОВ “Петбо“ ЛТД дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Ю. Федьковича, 47.
 129. Про надання гр. Лящуку О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 115.
 130. Про надання гр. Лозинській М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майданній, 26-б.
 131. Про надання гр. Козію І. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала О. Алмазова, 1-а.
 132. Про надання гр. Шпирці О. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, 6.
 133. Про надання ТзОВ “Офісний центр “Т-73“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Героїв УПА, 73.
 134. Про надання ТзОВ “Центральна консалтингова компанія“ земельної ділянки вул. Зеленій, 301.
 135. Про надання ОСББ “Кульпарківська 156 А“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 156-а.
 136. Про надання ПП “Чарівна Усмішка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дж. Вашингтона, 7 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дж. Вашингтона, 7.
 137. Про надання ТзОВ “Менсбуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грунтовій, 1.
 138. Про надання гр. Гірняку Ю. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Під Голоском, 15-а.
 139. Про надання гр. Момонту А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській, 62.
 140. Про надання гр. Гоголь О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Козловського, 17-а.
 141. Про надання ТзОВ “Західенергомонтаж“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Мучній, 32.
 142. Про надання ОСББ “Ярославенка 17“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Я. Ярославенка, 17.
 143. Про надання релігійній організації “Релігійна громада Української Автокефальної Православної Церкви парафії Преображення Господнього у Залізничному районі м. Львова“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Роксоляни, 43.
 144. Про надання гр. гр. Сулимі І. А. та Сулимі Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 43.
 145. Про надання ФОП Відуті О. І. та Відуті Г. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93-а.
 146. Про надання гр. Катерині О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 163.
 147. Про надання гр. Мойсеєнку В. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чернігівській, 17.
 148. Про надання гр. Біді Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47.
 149. Про надання гр. Коту Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 47.
 150. Про надання гр. Унгуріян О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Ганкевича, 9.
 151. Про надання гр. Михайлянич Й. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 29-а.
 152. Про надання гр. Слобожан Л. Д. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Крутій, 11.
 153. Про надання гр. Юрків Л. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 64).
 154. Про розгляд питання надання гр. гр. Василишину Ю. С. та Дудку В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Інструментальній, 10.
 155. Про надання гр. Чиньку Р. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сокільницькій, 40.
 156. Про надання гр. Білянській Н. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця.
 157. Про надання гр. Вакшинській М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі.
 158. Про надання громадянці Батіг О. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Клепарівській, 16.
 159. Про надання гр. Кукулевському М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 4).
 160. Про надання гр. Сударіковій З. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 115.
 161. Про надання гр. Кузик Л. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 163.
 162. Про надання гр. Якубовичу М.-М. Т. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Бережанській, 5.
 163. Про надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 7).
 164. Про надання ОСББ “Башан-5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.
 165. Про надання ПП “Рувим“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.
 166. Про надання гр. Медведєвських Т. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 29.
 167. Про надання гр. Дикмаровій Л. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Енергетичній, 2.
 168. Про надання гр. Коляді О. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 17-а.
 169. Про надання гр. Процак Н. В. та Стаднику Б. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Щурата, 7.
 170. Про надання гр. Явдошину Р. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Шеремети, 7.
 171. Про надання гр. Олещуку В. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Хуторівці.
 172. Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці.
 173. Про надання гр. Чорній І.-Е. С. земельної ділянки на вул. Стрийській, 202.
 174. Про надання гр. Ісманицькому Д. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 45.
 175. Про погодження гр. Грибику В. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. професора І. Ковалика, 5.
 176. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 177. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
  Е.Колос
 1. Різне.

Д 1 Про розгляд електронної петиції “Про створення паркової зони між вулицями В. Липинського та А. Лінкольна“
Д 2 Про розгляд електронної петиції “Генплан Львова – стратегія міста для львів’ян“
Д 3 Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.03.2019 № 4724 “Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова частини нежитлових приміщень на вул. Стрийській, 61“
Д 4 Про затвердження договору поруки
Д 5 Про надання права управителя гуртожитків ТзОВ “Львівавтокомплектація“ Первинній профспілковій організації гуртожитку ВАТ “ЛАЗ“ по вул. Наукова, 16 Львівської міської професійної спілки “Захист праці“
Д 6 Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 350 “Про спорудження “сухого“ фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи“
Д 7 Про забезпечення вільного доступу громадян до адміністративних будівель Львівської міської ради та її виконавчих органів

  Опубліковано 14.06.2019