×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 07.03.2019-11.03.2019

 

 1. Про створення комунальної установи “Меморіальний музей Гідності у м.Львові“.
  А.Москаленко
 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
  О.Іщук
 1. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2019 рік.
 2. Про встановлення ставок туристичного збору.
 3. Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного).
 4. Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, що визначені Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2019 роки.
 5. Про затвердження Кредитного договору від 18.01.2019, укладеного між ЛКП “Львівелектротранс“ і Європейським банком реконструкції та розвитку і Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 28.02.2018, укладеного між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.
 6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
 7. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 71 на вул. Б. Грінченка, 14-а, квартири № 181 на вул. Науковій, 12 та квартири № 72 на просп. Червоної Калини, 42.
 8. Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 45 на вул. Ільмовій, 11.
 9. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 13 на вул. Кульпарківській, 99.
 10. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення.
  І.Кулинич
 1. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова.
  З.Довганик 
 1. Про створення комунальної установи “Львівський міський молодіжний центр “МолоДвіж Центр. Львів“.
  А.Москаленко
 1. Про затвердження Програми відзначення 150-річчя від Дня народження Блаженного Климентія Шептицького.
 2. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4531 “Про затвердження Програми розвитку кінематографії у м. Львові на 2015-2020 роки“.
 3. Про зміну назв мистецьких шкіл м. Львова.
  Н.Бунда
 1. Про реалізацію пункту 2 ухвали міської ради від 11.10.2018 № 4035 “Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у м. Львові“.
 2. Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888, від 29.06.2017 № 2257, від 26.10.2017 № 2526 та від 17.05.2018 № 3417. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.12.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 3. Про надання громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Львівська кульбаба“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пилипа Орлика. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 14.02.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2011 № 376 “Про Правила благоустрою м. Львова“.
  І.Оршак
 1. Про надання згоди на прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова частини нежитлових приміщень на вул. Стрийській, 61.
  У.Пак
 1. Про збільшення статутного капіталу комунальної установи Інституту міста.
  О.Кобзарев
 1. Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м.Львова“.
  В.Кулик
 1. Про передачу ОСББ “Садиба 2008“ спортивного майданчика на вул. Дж. Вашингтона, 4-а (між корпусами 3 та 5).
  Г.Гладяк
 1. Про затвердження Переліку напрямків розширення мережі міського електричного транспорту у м. Львові.
  О.Партика
 1. Інформація управління транспорту та ЛК «АТП № 1» щодо безкоштовного проїзду дітей (учнів) шкільного віку на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові.
  О.Партика
  О.Хамула 
 1. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції «Про розгляд електронної петиції “Продовження лінії “Сихівського“ трамваю від вул. Вернадського до вул. Наукової через Автовокзал».
  І.Маруняк
 1. Інформація щодо дорожньої карти реалізації електронної петиції «Надання у довгострокову оренду приміщення колишньої школи-інтернату № 2 (м. Львів, вул. Короленка, 7) Місії “Центр Опіки Сиріт“ УГКЦ для праці з дітьми-сиротами».
  І.Свистун
  З.Довганик
 1. Інформація щодо дорожньої карти реалізації місцевої ініціативи «Про проведення капітального ремонту хідників на території закладу дошкільної освіти № 1 по вул. Олени Степанівни, 48 а».
  Г.Слічна
 1. Про розгляд електронної петиції “Негайне впровадження електронного квитка“.
  Ю.Лукашевський
  О.Гаразд
 1. Про розгляд електронної петиції “Покращити транспортне сполучення смт. Рудне – Львів“.
  Ю.Лукашевський
  Р.Галичанівський
 1. Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Львова у 2019 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році.
  С.Коровайник
 1. Про надання комунальній установі “Інклюзивно-ресурсний центр м.Львова“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Замарстинівській, 11.
 2. Про надання Львівській обласній історико-просвітницькій правозахисній організації Меморіал ім. В. Стуса в оренду нежитлових приміщень на вул. С.Наливайка, 7.
 3. Про встановлення пільгової орендної плати для Львівської міської громадської організації Союз Українок.
 4. Про надання громадській організації “Спортивно-молодіжний мотоциклетний клуб “Хуліган“ в оренду нежитлову будівлю на вул. Татарбунарській, 22.
 5. Про внесення змін до договору позички нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 02.11.2011 № Г-8004-11.
 6. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Угорській, 9.
 7. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. О. Довженка, 6.
 8. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Зустрічній, 2.
 9. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Крехівській, 10.
 10. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Глибокій, 5.
  І.Свистун
 1. Про затвердження Личаківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на розі вул. Б. Хмельницького – вул. С. Височана.
 2. Про затвердження  ЛМКП “Львівтеплоенерго“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 1, вул. Генерала  В. Курмановича, 2, вул. Генерала В. Курмановича, 4.
 3. Про затвердження ТзОВ НВКП “Термінал-ЛТД“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тернопільській, 42.
 4. Про затвердження ОСББ “Міхновські“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 18.
 5. Про затвердження ТзОВ “Еліт Дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова.
 6. Про затвердження ТзОВ “Акіта Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 134-а.
 7. Про затвердження гр. Криворучко М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Хімічній, 20-б.
 8. Про затвердження ТзОВ “Магнолія ІСТ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 43 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка – вул. Пасічній у садовому товаристві “Геолог“.
 9. Про затвердження ТзОВ “Магнолія ІСТ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 52 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка – вул. Пасічній у садовому товаристві “Геолог“.
 10. Про затвердження ТзОВ НВФ “Нью-трейдінг Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 13-б.
 11. Про затвердження ФОП Перонь М. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-е.
 12. Про затвердження гр. Андросюк О. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Енергетик-Сад“ в урочищі Голоско.
 13. Про затвердження гр. Андросюк О. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 10 у садівничому кооперативі “Сокіл“ в урочищі Голоско.
 14. Про затвердження ОСББ “На Тернопільській 15“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тернопільській, 15-б.
 15. Про затвердження ПП “Склад центр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.
 16. Про затвердження ТзОВ “КвадроДім“ та ТзОВ “Роксав“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 122-122-а.
 17. Про затвердження ТзОВ “Копернік“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. А. Лінкольна, 23.
 18. Про затвердження ТзОВ “Магнат-РР“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.
 19. Про затвердження ТзОВ “Новація-стиль“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 4.
 20. Про затвердження гр. Зубачику Р. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 25 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
 21. Про затвердження ПП “Чек“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 83-а.
 22. Про затвердження гр. Сухій В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тарасівській, 41-а.
 23. Про затвердження гр. Мужик А. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Білогорщі, 144-б.
 24. Про затвердження ТзОВ “Юрок плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Жовківській, 63.
 25. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання ТзОВ “Бізнесресурс“ у сервітутне користування земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.
 26. Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Рудненській, 1.
 27. Про затвердження ТзОВ “Карелла“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.
 28. Про затвердження гр. Бондарчуку В. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Л.Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).
 29. Про затвердження гр. Юськевичу І. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній.
 30. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.10.2014 № Г-1306.
 31. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4486 “Про внесення змін до договору оренди землі від 08.07.2010 № З-1712 (зі змінами від 05.10.2018) та погодження ТзОВ “Ріел-Майно“ надання в суборенду ТзОВ “Ф’юче Девелопмент“ земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226-а“.
 32. Про внесення змін до ухвали міської ради  від 20.09.2018 № 4015 “Про затвердження гр. Мачісі Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Загірній, 63“.
 33. Про продовження ПП “Тріумф-Плюс“ терміну оренди земельної ділянки  на вул. Освицькій, 7.
 34. Про продовження ТзОВ “Компанія ІПС“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 334.
 35. Про продовження ТзОВ “Новий ринок “Торпедо“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кукурудзяній.
 36. Про продовження ФОП Хальфіній Л. О. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 67.
 37. Про розірвання договору оренди землі від 12.03.2014 № Л-1873.
 38. Про розірвання договору оренди землі від 22.06.2016 № З-2881 та затвердження гр. Білику Ю. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. П. Калнишевського, 9-а.
 39. Про продовження ТзОВ фірмі “Технопласт“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 282.
 40. Про продовження гр. Городечній М. М. терміну оренди земельної ділянки на  вул. Р. Моха, 20.
 41. Про надання Львівському державному університету безпеки життєдіяльності дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Дж. Ленона (мікрорайон № 42).
 42. Про надання ПП “Спорт-рекреація“ земельних ділянок на вул. Зеленій, 273.
 43. Про надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській, 6.
 44. Про надання ТзОВ “Істрейт“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. К. Трильовського, 29-а.
 45. Про надання ТзОВ “Планета буд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова, 35.
 46. Про надання ТзОВ “Галсклад“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 357.
 47. Про надання ТзОВ “Васина Груп“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 60.
 48. Про надання ОСББ “Бортнянського-28“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Бортнянського, 28.
 49. Про надання ОСББ “Добробут-Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Хімічній, 22.
 50. Про надання ТзОВ “Любінська 100“ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Любінській, 100.
 51. Про надання ТзОВ “Металопластик“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311.
 52. Про надання ТзОВ “Арматекос“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311.
 53. Про надання ТзОВ “Водники“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 115-а.
 54. Про надання гр. Антонійчук М. М. дозволу на виготовлення проекту    землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці,18.
 55. Про надання гр. Касприк О. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 156.
 56. Про надання гр. Теслюку Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Польовій, 82.
 57. Про надання гр. Дрізду І. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тростинній, 1.
 58. Про надання гр. Фуртак І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Абхазькій, 9.
 59. Про надання гр. Фоку Т. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 63 у садового-городньому кооперативі “Енергетик“ в урочищі Збоїща.
 60. Про надання гр. Насібулліній С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 363.
 61. Про надання гр. Лозинській Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Медової Печери, 54.
 62. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 5.
 63. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т.Чупринки, 70.
 64. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала Т.Чупринки, 72.
 65. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4820 “Про продовження ПАТ “Укртелеком“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Городоцькій, 284“.
 66. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Виговського, 29-а.
 67. Про продовження ПАТ “Укртелеком“ терміну оренди земельних ділянок на вул. П. Дорошенка, 43.
 68. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 352.
 69. Про розгляд питання надання Об’єднанню Комітетів для Євреїв Колишнього Радянського Союзу та Представництву Американського Об’єднання Комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, обмеженої вул. Я. Раппапорта, вул. Базарною, вул. Броварною, вул. Клепарівською.
 70. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
 71. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

                                                                                                  Е.Колос

 1. Різне.

Д 1 Інформація щодо комплексу заходів, спрямованих на відновлення виконання Львівською міською радою повноважень у сфері поводження з ТВП, раніше делегованих ЛОДА.

Д 2 Про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності

Д 3 Про списання заборгованості Львівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта“ ім. Тараса Шевченка зі сплати орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вул. Друкарській, 6

Д 4 Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від державного підприємства Міністерства оборони України “Львівський завод збірних конструкцій“ відомчого гуртожитку на вул. Городоцькій, 216

Д 5 Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 “Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів“

Д 6 Про затвердження Шевченківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на розі вул. Варшавської – вул. Соснової

Д 7 Про надання Львівській обласній раді дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16

Д 8 Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4530

Д 9 Про викуп у ПАТ АКБ “Львів“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – стадіону та будівлі стадіону на вул. Золотій, 40-а