×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 20.12.2018

 1. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку
  О.Кобзарев
 1. Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.                                  І.Кулинич
  В.Довжик
 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.                                                                                    О.Іщук
 1. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 2. Про звільнення у 2019 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку.
 3. Про звільнення у 2019 році засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах на території м. Львова, від сплати державного мита, яке справляється за видачу певних видів документів.
 4. Про звільнення у 2019 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.
 5. Про звільнення у 2019 році від сплати орендної плати за землю релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів
 6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.02.2007 № 567 “Про встановлення нормативів та затвердження Порядку відрахування господарськими організаціями, що належать до комунальної власності м. Львова, частки прибутку до загального фонду місцевого бюджету“.
 7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.02.2018 № 3022“Про затвердження Міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки“.
 8. Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон м. Львова.                                                    І.Кулинич
 1. Про затвердження видатків ради на 2019 рік.
 2. Про недопущення використання закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, інших комунальних підприємств, установ, організацій м.Львова для розповсюдження політичної реклами та здійснення політичної агітації.
  Ю.Лукашевський
 3. Про затвердження Кредитного договору від 01.06.2018, укладеного між ЛКП “Зелене місто“ та Європейським банком реконструкції і розвитку, Договору гранту від 01.06.2018, укладеного між ЛКП “Зелене місто“, Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку, Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 09.08.2018, укладеного між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку.
  В.Ноздря
 1. Про міжбюджетні трансферти на 2019 рік.
 2. Про продовження на 2019 рік дії Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Львова на 2017-2018 роки.
  В.Зуб        
 1. Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м.Львова“.
  Л.Остапчук
 1. Про затвердження Програми підтримки Наукового товариства імені Шевченка.
 2. Про створення комунальної установи “Меморіальний музей Гідності у м.Львові“ та припинення шляхом ліквідації ДКП кінотеатр “Дзвін“.
 3. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.03.2005 № 2137 “Про затвердження Примірних статутів позашкільних навчальних закладів“.
 4. Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки у закладах культури м. Львова на 2019-2023 роки.
 5. Про затвердження Програми розвитку дітей та молоді із застосуванням методів інноваційної освіти та комплексного підходу до вивчення природничих наук у м. Львові.   
  Н.Бунда
 1. Про затвердження Програми навчання посадових осіб, депутатів та працівників комунальних підприємств, установ та закладів Львівської міської ради на 2019 рік.                                                                                                  Б.Яремчук
 1. Інформація щодо дорожньої карти реалізації петиції «Запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт. Брюховичі».
  І.Маруняк
 1. Про розгляд електронної петиції «Вирішення проблеми транспортного колапсу в мікрорайоні Рясне!».
  Р.Дуда                  
  Ю.Лукашевський
 1. Про розгляд електронної петиції «Здійснити реконструкцію площі Довженка».                                                              А.Рущак
  Ю.Лукашевський
 1. Про розгляд електронної петиції «Заборонити будівництво нових багатоквартирних будинків (готелів тощо), офісних (розважальних, торгівельних) центрів без збільшення мережі комунальних навчальних закладів, насамперед, садків та шкіл».
  О.Пономарева     
  Ю.Лукашевський
 1. Про розгляд електронної петиції «Підвищення тарифу на проїзд лише після запровадження е-квитка».  
  А. Маринюк
  Ю.Лукашевський
 1. Про розгляд електронної петиції «Щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті міста Львова без суттєвого покращення якості».
  І. Телішевський
  Ю.Лукашевський
 1. Про розгляд електронної петиції «Збудувати продовження дороги від вул. Ряшівської (р-н Патона) біля Львівського аеропорту до вул. Наукової».
  Н.Собко                                   
  Ю.Лукашевський
 1. Про затвердження Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти м. Львова на 2019 рік.
 2. Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Сихівського району м. Львова“.
 3. Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м. Львова“.        
  З.Довганик
 1. Про затвердження гр. Налиснику Ю. А. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. П. Шеремети, 11-а(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.09.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 2. Про надання гр. Марковичу Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 128(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.10.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 3. Про затвердження ФОП Голдричу І. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 91-а.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 08.11.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 4. Про погодження істотних умов участі ЛКП “Львівелектротранс“ та ЛК АТП № 1 у проекті “Міський громадський транспорт України“.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.11.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 5. Про затвердження гр. Олеш О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 287.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.11.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 6. Про надання гр. Недопитальському В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 6.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.11.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 7. Про надання гр. Бушку Р. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 101. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.11.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г. Пайонкевич
 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2011 № 382 “Про передачу вулично-дорожньої мережі вздовж колій трамвайних маршрутів № 2 та № 6 з балансу районних адміністрацій на баланс ЛКАТДП № 1339“.
 2. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж дощової каналізації на вул. Городоцькій, 355.
  О.Одинець
 1. Про затвердження Програми розвитку Львівського комунального закладу “Клуб ігрових видів спорту“ на 2018-2021 роки.
 2. Про затвердження Програми з надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів з метою популяризації олімпійських видів спорту на 2019-2020 роки.
 3. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи “Буревісник“ з кінного спорту.
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1720 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова дитячо-юнацької спортивної школи з шахів “Дебют“.
 5. Про внесення змін до ухвал міської ради від 12.02.2004 № 1060 та від 19.05.2005 № 2412.
  А.Нікулін
 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.
 2. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. І. Труша, 8.
 3. Про приватизацію способом продажу на аукціоні об’єкта нерухомого майна на пл. Ринок, 7, пл. Ринок, 8.
 4. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Городоцькій, 72.
 5. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Зеленій, 186.
 6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2016 № 1273 “Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення“.
 7. Про надання Українському фонду соціальних інвестицій у користування на умовах позички нежитлових приміщень на вул. В. Липинського, 11.
 8. Про надання ЛКП “Житловик-С“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Литвиненка, 12.
 9. Про надання ЛКП “Затишне“ в оренду нежитлового приміщення на вул. І.Левинського, 4.
 10. Про надання Львівській обласній колегії адвокатів в оренду нежитлових приміщень.
 11. Про надання ОСББ “Зелена 84“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Зеленій, 84.
 12. Про надання Львівському центру надання послуг учасникам бойових дій в оренду нежитлових приміщень на вул. Пекарській, 41.
 13. Про надання Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 Львівської міської ради Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. Руській, 20.
 14. Про надання Львівському комунальному підприємству “Спортресурс“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Донецькій, 7.
 15. Про встановлення орендної плати для Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
 16. Про встановлення орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вул. Городоцькій, 16.
 17. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 3895 “Про надання Львівській міській громадській організації “Спільнота взаємодопомоги “Оселя“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12-а у м. Винники“.
 18. Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 24 на вул. Пасічній, 58.
  І.Свистун
 1. Про затвердження детального плану території у районі вул. Волоської.
 2. Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.
 3. Про внесення змін до ухвал міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ та від 17.05.2018 № 3404 “Про затвердження Переліків адміністративних послуг“.
 4. Про затвердження рішень виконавчого комітету від 16.09.2016 № 841, від 19.08.2016 № 749, від 18.08.2017 № 737, від 30.03.2018 № 341, від 03.08.2018 № 846.                                                                                                  Ю.Чаплінський
 1. Про продаж земельної ділянки на вул. Північній (ділянка 2-1) у промисловій зоні “Сигнівка“ на земельних торгах у формі аукціону.
 2. Про продаж земельної ділянки на вул. Окружній, 69-а на земельних торгах у формі аукціону.
 3. Про продаж земельної ділянки у 9-му Скнилівському провулку, 3-а на земельних торгах у формі аукціону.
 4. Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (3-1) на земельних торгах у формі аукціону.
 5. Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування закладів освіти.
 6. Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на пл. Двірцевій.
 7. Про затвердження ЛК АТП № 1 проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Вернадського (біля будівлі № 193 на вул. Стрийській).
 8. Про затвердження ЛКП “Культурно-мистецький центр “Супутник“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Повітряній, 20.
 9. Про надання згоди на укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на вул. В. Щурата – вул. Дж. Ленона.
 10. Про затвердження Галицькій районній адміністрації технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра.
 11. Про затвердження Львівському національному академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Куліша, 6-а.
 12. Про затвердження Галицькій районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Франка, 119 (біля школи-інтернату № 100).
 13. Про затвердження Личаківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на розі вул. Пасічної – вул. Медової Печери.
 14. Про затвердження Шевченківській районній адміністрації проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. А. Лінкольна, 10.
 15. Про затвердження ЛКП “Спортресурс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. І. Величковського, 16-18.
 16. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Лаврівського (біля будинку 29-а).
 17. Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорщі – вул. Роксоляни.
 18. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володомира Великого, 2-а.
 19. Про затвердження ТзОВ “СПМК 549“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 40.
 20. Про затвердження ТзОВ “Галтехавто-сервіс“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. М. Залізняка, 13.
 21. Про затвердження ТзОВ “Галтехавто-сервіс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 13-а.
 22. Про затвердження ТзОВ “Парус Сіті“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.
 23. Про затвердження ТзОВ “Карпати-Логістик“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П.Чайковського, 27.
 24. Про затвердження ТзОВ “Галіція-сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а
 25. Про затвердження громадянам-членам обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство «Підголоско» проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок в урочищі Голоско.
 26. Про затвердження ОСББ “Вузька 3“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Вузькій, 3.
 27. Про затвердження ОСББ “Вілаліон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Франка, 112.
 28. Про затвердження ОСББ “Ожешко 3“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Е. Ожешко, 3.
 29. Про затвердження гр. Садовому В. В. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) у кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 30. Про затвердження гр. Мамчичу С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Бережанській.
 31. Про затвердження гр. Мільковичу О. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у споживчому товаристві “Пролісок“, ділянка б/н.
 32. Про затвердження гр. Яхніцькому І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у споживчому товаристві “Пролісок“, ділянка № 7.
 33. Про затвердження гр. Козаку Р. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  вул. Д. Вітовського, 30-а та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Вітовського, 30-а.
 34. Про затвердження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Господар“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 230.
 35. Про затвердження ТзОВ “Компанія Цезар ЛВ“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 301.
 36. Про затвердження гр. Біган Т. Я. технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачу земельної ділянки на вул. Ю.Кондратюка, 13.
 37. Про затвердження гр. Євкарпіді Х. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 43 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 38. Про затвердження гр. Євкарпіді І. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 44 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 39. Про затвердження гр. Антонишин О. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. Хуторівці.
 40. Про затвердження гр. Нагірному Р. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нестора Літописця, 20-а.
 41. Про затвердження гр. Фенику О. П. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Повітряній, 45 та надання земельної ділянки на вул. Скромній, 33.
 42. Про затвердження громадянам Хомˈяк Н. В. та Хомˈяку А. Б. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 43. Про продовження ФОП Баранецькому Р. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 253.
 44. Про затвердження ТзОВ “Інтертрансгруп“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 116-б.
 45. Про затвердження ТзОВ НВО “Облсількомунгосп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Старознесенській, 194-а.
 46. Про затвердження гр. гр. Чорному Я. В. та Кравціву Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 127-а.
 47. Про затвердження гр. Вінклеру Е. Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Розточчя, 90-б.
 48. Про затвердження гр. Горбацьо Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 146.
 49. Про затвердження гр. гр. Шушко І. І., Шушко Л. Б., Петухову О. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 24.
 50. Про затвердження гр. Сенюті І. Й. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Над Джерелом, 15-а та надання гр. Курницькій Н. І. дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Над Джерелом, 15-а.
 51. Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26
 52. Про затвердження гр. Музиці С. Т. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на    вул. Пасіки Галицькі, 5-а у садівничому кооперативі “Личаківський“.
 53. Про внесення змін до договору оренди землі від 08.07.2010 № З-1712 (зі змінами від 05.10.2018) та погодження ТзОВ “Ріел-Майно“ надання в суборенду ТзОВ “Ф’юче Девелопмент“ земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226-а.
 54. Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.07.2018 № 3833 “Про надання ТзОВ “Західні будівельні інвестиції“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Перфецького, 6“.
 55. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.11.2016 № 1221 “Про затвердження ТзОВ “Аурум-Сіті“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 7“.
 56. Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.09.2010 № 3996 “Про передачу обслуговуючому кооперативу “Товариство садівників “Калина Голоська“та членам обслуговуючого кооперативу “Товариство садівників “Калина Голоська“ земельних ділянок в урочищі “Голоско“.
 57. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2016 № 685 “Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“) земельних ділянок у районі вул. Авіаційної“ .
 58. Про продовження гр. Нетлюху В. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Щирецькій, 18.
 59. Про продовження ТзОВ “ДЮК ЛТД“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Малоголосківській.
 60. Про розгляд питання оренди земельної ділянки на вул. І. Франка, 155.
 61. Про продовження ПП “Основа К“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 212.
 62. Про продовження гр. Ромінському С. М. терміну оренди земельної ділянки у 3-му Топольному провулку, 8-а.
 63. Про продовження ТзОВ “Команія ІПП“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Академіка Я. Підстригача, 4.
 64. Про державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку на просп. Червоної Калини, 24-а та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 24-а.
 65. Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.10.2018 № 4126 “Про надання гр. Балашовій О. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бойківській, 28“.
 66. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Замковій, 2-а.
 67. Про надання Національному банку України дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Земельній (проектованій) у північно-східній промзоні.
 68. Про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Польовій, 59.
 69. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (біля будинку № 12-б).
 70. Про надання ТзОВ “Львівська транспортна компанія“ земельної ділянки на вул. Зеленій, 301.
 71. Про надання ТзОВ “Санметал“ земельної ділянки на вул. Богданівській, 42/1.
 72. Про надання МПП “Міліна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 6 та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 6-ж, вул. Стрийській, 6-з.
 73. Про надання ОК «ЖБК «Північна Околиця» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Щурата.
 74. Про надання релігійній організації “Український католицький університет Української греко-католицької Церкви“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 35.
 75. Про надання ТзОВ “Житлово-будівельна компанія “Зигзаг-18“дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зигзаг, 18. 
 76. Про надання гр. Дутку В. М дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.
 77. Про надання гр. Сенишину М. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
 78. Про надання гр. Вальовці Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вершницькій, 10.
 79. Про надання гр. Стецюку В. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Окружній, 74.
 80. Про надання гр. Погрелюк О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Струмок.
 81. Про надання ОСББ “Паркові вежі“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Торф’яній, 25-а.
 82. Про надання ОСББ “Горбачевського, 8“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Горбачевського, 8.
 83. Про надання ТзОВ “Енергоресурс-монтаж“ земельних ділянок на вул. Богданівській, 42/4, вул. Богданівській, 42/6, вул. Богданівській, 42/11 та вул. Богданівській, 42/5.
 84. Про надання гр. Кусеню М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Керченській, 17-19, гараж № 1.
 85. Про надання гр. Холявці В. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Керченській, 19, гараж б/н.
 86. Про надання гр. Голубенко Н. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Керченській, 19, гараж № 3.
 87. Про надання гр. гр. Орлову Р. Л., Орловій Н. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної на вул. Молдавській, 76.
 88. Про надання ТзОВ “Зінгсніс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Замарстинівській, 83-а.
 89. Про надання обслуговуючому кооперативу “Садівниче товариство “Цвіт Рясне“ та членам обслуговуючого кооперативу “Садівниче товариство “Цвіт Рясне“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Лукасевича.
 90. Про надання НУ “Львівська політехніка“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 91. Про надання ТзОВ “Пам'ять“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 214.
 92. Про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рудненській, 1.
 93. Про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Петлюри, 1.
 94. Про надання ТзОВ “Галицька кабельна компанія“ земельної ділянки на вул. Конюшинній, 11.
 95. Про надання ТзОВ “Скай проект“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поліській, 2-а.
 96. Про надання гр. Батейку С. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Моторній (навпроти будинку № 102).
 97. Про надання гр. Вертипороху Я. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Скнилівській, 67.
 98. Про надання гр. Собенку Б. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 20-б.
 99. Про надання гр. Скочипцеві Б. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 289-а.
 100. Про надання гр. Насібулліній С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 363.
 101. Про надання ПП “ГалБланк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Калнишевського, 10.
 102. Про надання гр. Труш С. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Природній, 5-а.
 103. Про надання фізичним особам-підприємцям Куриляку О. Б., Куриляку Р.Б. та Газді О. Б. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на просп. Червоної Калини, 102.
 104. Про надання гр. Мороз А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Медової Печери, 74.
 105. Про надання гр. Медведєвських Т. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 29.
 106. Про надання гр. Караваєву С. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. Тютюнників, 53 (гараж № 7).
 107. Про надання гр. Копитко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 330.
 108. Про надання гр. Теслюку Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Польовій, 82.
 109. Про надання гр. гр. Мартиняк О. М., Мельничуку М. М., Мельничук О. М., Онищаку В. Д., Мельничуку П. М. та Брунець Ю. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В.Сосюри, 11.
 110. Про надання гр. Дрізду І. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тростинній, 1.
 111. Про надання гр. Черепаняку В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Морозній, 7.
 112. Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Ряснянський автомобіліст“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конвеєробудівників, 7.
 113. Про надання ОСББ “Башан-5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.
 114. Про надання гр. Фуртак І. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Абхазькій, 9.
 115. Про надання гр. Кривдик М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 322.
 116. Про розгляд питання надання гр. Старицькій К. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8.
 117. Про розгляд питання надання гр. Федоричу А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці, 24.
 118. Про погодження гр. Грибику В. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Професора І. Ковалика, 5.
 119. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 120. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.                                                                                                  Е.Колос
 121. Різне.

       

Д 1  Про затвердження Програми забезпечення проведення загальноміських подій

Д 2  Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1568 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“

Д 3  Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888, від 29.06.2017 № 2257, від 26.10.2017 № 2526 та від 17.05.2018 № 3417

Д 4  Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4434 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу“