Версія для друку

Порядок денний пленарного засідання 21.06.2018-27.06.2018

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
  О.Іщук
 2. Про звіт постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.
  О.Доскіч
 3. Про звіт постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівської міської ради 7-го скликання.
  Ю.Гвоздович
 4. Про звіт постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради 7-го скликання.
  Т.Іванів
 5. Про затвердження Програми ознайомлення громади м. Львова з сучасними європейськими технологіями у сфері поводження з твердими побутовими відходами на 2018 рік.
 6. Про звільнення у 2018 році комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський історичний музей“ від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Лисенка, 23-а.
  І.Кулинич
 7. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати громадським організаціям національно-патріотичного спрямування.
  А.Москаленко
 8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520 “Про захист інтересів учасників антитерористичної операції“.
 9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“.
 10. Про затвердження Програми розвитку паліативної допомоги у м. Львові на 2018-2022 роки.
  І.Кобрин   
 11. Про затвердження Програми “Успішний педагог“ на 2018 рік.
 12. Про зміну підпорядкування дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
  З.Довганик
 13. Про присвоєння вулиці назви Калинова.
 14. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 №4604 «Про затвердження Програми “Почесні амбасадори Львова“.
  Н.Бунда
 15. Про затвердження Програми проведення Форуму першої молодіжної столиці України 2018 року у м. Львові.
  О.Кобзарев
 16. Інформація про виконання протокольного доручення щодо можливості включення земельних ділянок до загального переліку дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова відповідно до звернень інвесторів.
  Ю.Чаплінський
  А.Нікулін
 17. Про затвердження Програми з організації та проведення Кубку Львова з триатлону 2018.
 18. Про затвердження Програми з організації та проведення Міжнародного фан-фестивалю “Єврофанз“.
 19. Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.
 20. Про затвердження Програми з організації та проведення Дня футболу на честь Андрія Баля.
  А.Нікулін
 21. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова мереж зовнішнього освітлення пішохідного переходу на вул. Володимира Великого, 56. 
 22. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2015 № 4773 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова насосної станції на вул. Під Голоском, 12-а“.
  О.Одинець 
 23. Про надання згоди на укладення договору про пожертву квартири.
  В.Іванов
 24. Інформація про дорожню карту щодо вирішення питань порушених електронною петицією “Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період“.
 25. Про затвердження пілотного проекту щодо впровадження Програми сприяння проведенню капітального ремонту окремих конструктивних елементів багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ м.Львова на 2018 рік.
 26. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Львівського комунального підприємства “Рембуд“ багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Під Голоском, 22.
 27. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4636 “Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Львові на 2015-2020 роки“.
  І.Маруняк
 28. Про підтримку електронної петиції “Припинити довгострокове відключення гарячої води через гідравлічні випробування“.
  Ю.Лукашевський
  Т.Михайлишина
 29. Про підтримку місцевої ініціативи “Про збереження Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки у Залізничному районі м. Львова “.
  Ю.Лукашевський
  Представник ініціативної групи мешканців 
 30. Про підтримку місцевої ініціативи “Про надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. О. Кульчицької, 18“.
  Ю.Лукашевський
  Представник ініціативної групи мешканців
 31. Про затвердження гр. Куркуляк О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9-а) (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 32. Про надання гр. Клавденко Б. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заболотівській(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 17.05.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 33. Про надання ФОП Москві М. Я. в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12 у м. Винники. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 34. Про затвердження гр. Курач І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у 5-му Заозерному провулку. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 35. Про надання ТзОВ  «Актив-Комплект» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 36. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2334 “Про надання ОСББ “Сріблисте“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 47“. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 37. Про надання ТзОВ “Сучасне місто“ земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Грабовського, 11. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.06.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 38. Інформація стосовно комунальної власності територіальної громади м.Львова.
 39. Про надання релігійній громаді “Церква адвентистів сьомого дня“ в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Короленка, 1.
 40. Про надання ГО “Еволюція суспільства“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Є. Коновальця, 73.
 41. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Уласа Самчука, 5.
 42. Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на   вул. Ш. Шолом-Алейхема, 13.
 43. Про надання гр. Миськові Ю. О. в оренду нежитлове приміщення на вул. Зарицьких, 30.
 44. Про надання гр. Герасиму В. Й. в оренду нежитлових приміщень на вул. М.Старицького, 4.
 45. Про надання комунальному підприємству “Адміністративно-технічне управління“ в оренду нежитлових приміщень на вул. В. Стефаника, 11.
 46. Про прийняття з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 53 на вул. Ільмовій, 11.
 47. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 39 на вул. Ільмовій, 11.
 48. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 46 на вул. Т. Шевченка, 134-а.
 49. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 65 на вул. Т. Шевченка, 134-а.
 50. Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 12.
 51. Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. К.Левицького, 16.
  І.Свистун
 52. Про затвердження Комплексної стратегії озеленення м. Львова.
  С.Коровайник
 53. Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т.Шевченка.
  Ю.Чаплінський
 54. Про затвердження Тимчасового порядку надання об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок у постійне користування.
 55. Про внесення змін до ухвали від 30.06.2016 № 631 “Про затвердження технічної документації з затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Львова“.
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж права оренди земельної ділянки на вул. Трускавецькій на земельних торгах у формі аукціону.
 57. Про включення до переліку земельних ділянок, призначених для продажу на земельних торгах у формі аукціону, земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 2-а (ділянка 1, ділянка 2).
 58. Про продаж земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313 (Рясне-1) на земельних торгах у формі аукціону.
 59. Про продаж ПП “Захід ЛП“ земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 35-а.
 60. Про затвердження ЛКП “Львівавтодор“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надання земельних ділянок у промзоні “Сигнівка“ від вул. Північної до вул. Конюшинної.
 61. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.
 62. Про затвердження ТзОВ “Тібет“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) та надання земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 96.
 63. Про затвердження ПП “ЛВТМФ “Карпати“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання земельних ділянок та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Городоцькій, 172, яка підлягає продажу ПП “ЛВТМФ “Карпати“.
 64. Про розгляд питання оренди земельної ділянки на вул.І.Франка, 155.
 65. Про затвердження ТзОВ “БізнесЛев“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій, 11-б.
 66. Про затвердження ТзОВ “Вест Ойл Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Стуса, 57-а.
 67. Про надання ТзОВ “Вест Ойл Груп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 291.
 68. Про надання ТзОВ “Еліт Дім“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова.
 69. Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви парафії вмч. Пантелеймона Франківського району м.Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова - вул. Княгині Ольги.
 70. Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 33 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 71. Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 39 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 72. Про затвердження ТзОВ “Комерц-2“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 41 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 73. Про затвердження гр. Сендецькому Є. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 74. Про затвердження гр. Сендецькій У. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 75. Про затвердження гр. гр. Александренко А. В., Менцінському А. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 73-г та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 76. Про затвердження ТзОВ “Ізок“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31.
 77. Про затвердження ТзОВ “Біанка Компані“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 195-а.
 78. Про затвердження гр. Мачісі Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Загірній, 63.
 79. Про затвердження гр. Ковальській М. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 4-а (гараж № 8).
 80. Про затвердження гр. Ковальській М. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 4-а (гараж № 21).
 81. Про затвердження гр. Кишці М. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 3 у садівничому кооперативі “Сокіл“в урочищі Голоско.
 82. Про затвердження гр. Гулці Б. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 26.
 83. Про затвердження гр. Савинцю В. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-д.
 84. Про затвердження гр. Михайлишин Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 2.
 85. Про затвердження гр. Ясниській М. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Бігової у садово-городньому кооперативі “Ягідка“, ділянка № 1.
 86. Про затвердження гр. Кульчицькій В. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 1.
 87. Про затвердження гр. Гаразду В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 3 (зміна цільового призначення) у кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 88. Про надання гр. Вальчук М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки №№ 58, 72 в обслуговуючому кооперативі “Товариство садівників “Калина Голоська“ в урочищі Голоско.
 89. Про затвердження гр. Васєєву А. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 12.
 90. Про затвердження гр. Добровольському О. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 98 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.
 91. Про затвердження ТзОВ “Рейнір“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 283.
 92. Про затвердження гр. Цьороху З.-Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Камˈянці, 9.
 93. Про вилучення за згодою з користування ПАТ “Львівпостач“ земельної ділянки на вул. В. Липинського, 56 та надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. В. Липинського, 56.
 94. Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.06.2017 № 2099 “Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пропелерній, 75“.
 95. Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.05.2013 № 2406 та затвердження ЛКП “Ратуша-сервіс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Ринок, 1.
 96. Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.03.2018 № 3204 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.09.2017 № 2417 та затвердження громадянам-членам обслуговуючому кооперативу “Садове товариство “Інкубаторна станція“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Малоголосківській та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Малоголосківській“.
 97. Про продовження ПП “Льодовик“ терміну оренди земельної ділянки на вул. П. Куліша, 46 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Куліша, 46.
 98. Про продовження гр. Скорик О. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 73.
 99. Про продовження ТзОВ “Галицька паливна компанія Бізнес“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Півколо, 14.
 100. Про продовження ПП “Думна“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Бескидській, 41.
 101. Про продовження ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Садовій, 2-д.
 102. Про продовження ФОП Кулиничу В. І. терміну оренди земельної ділянки  та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 219-б.
 103. Про надання управлінню земельних ресурсів дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Липинського.
 104. Про надання ТзОВ “Виробничо-комерційна компанія “Еталон“ земельних ділянок на вул. Персенківці, 48.
 105. Про надання ОСББ “Ветеранів 5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ветеранів, 5.
 106. Про надання ПрАТ “ВФ Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 135.
 107. Про надання СП “ГАЛКА Лтд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заповітній, 1.
 108. Про надання ПП “Жером“  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кульпарківській, 8/10.
 109. Про надання ТзОВ “Будавтоінвест“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Терновій, 4.
 110. Про надання гр. гр. Пєшкову В. П., Моргунову В. Ю. та Гуді В. В. земельної ділянки на вул. Личаківській, 86-а.
 111. Про надання Львівській міській громадській організації “Студія активного дозвілля“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 208.
 112. Про внесення змін до договору оренди землі від 17.11.2017 № Л-2576.
 113. Про надання гр. гр. Мартинюку Т. В. та Ткачу А. І. земельної ділянки на вул. Зеленій, 143.
 114. Про надання гр. Червінці М. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 43-а.
 115. Про надання гр. Брильову Д. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у 6-му Топольному провулку.
 116. Про надання гр. Опірській О. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Орній, 2.
 117. Про надання гр. гр. Алєксєєву В. Д., Алєксєєву Д. В. та Алєксєєвій М. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Варшавській, 187.
 118. Про надання гр. Буняку Л. К. земельної ділянки у проїзді Крива Липа, 3-а.
 119. Про надання гр. Ходосевич О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 175.
 120. Про надання гр. Ходосевичу О. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 175.
 121. Про надання гр. Радюк М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чуваській, 20.
 122. Про надання гр. Семчишин К. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Могили, 12.
 123. Про надання гр. Патко Н. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Залісній, 3.
 124. Про надання гр. Левчук І. Л. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 181.
 125. Про надання гр. Фоміній І. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 14-а.
 126. Про надання гр. Рисовському І. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 109.
 127. Про надання гр. Демчик О. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Надійній, 1.
 128. Про надання гр. Бердникову С. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Л. Гайовської, 9.
 129. Про надання гр. Недопитальському В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 6
 130. Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Джаст Профіт“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. П. Лодія, 6.
 131. Про розгляд питання затвердження гр. Левченко І. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 22 в обслуговуючому кооперативі “Садово – городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 132. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2377 “Про затвердження ТзОВ “ММ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 22“ та надання ТзОВ “ВБС ЕСТЕЙТ“ у суборенду земельної ділянки на вул. Пасічній, 22.
 133. Про розгляд питання надання гр. Кривдик М. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 322.
 134. Про розгляд питання надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К.Студинського (гараж № 7).
 135. Про розгляд питання надання гр. Гурняк Я. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поштовій, 2.
 136. Про розгляд питання надання ТзОВ “Свитязь“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Городоцькій, 174-а.
 137. Про розгляд питання надання ТзОВ “НВП “Тріада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. В.Антоновича, 74.
  Е.Колос
 1. Різне.


  Опубліковано: 15.06.2018