×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 17.05.2018

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
  О.Іщук
 2. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 3. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.12.2017 № 2785 “Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова у 2018 році“.
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“.
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
  І.Кулинич
 6. Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 2.
  С.Янчишин
 7. Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 3
  І.Івченко
 8. Інформація про дорожню карту з реалізації електронної петиції “Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!“.                                             
  І.Маруняк
  О.Береза   
 9. Інформація про дорожню карту з реалізації місцевої ініціативи “Капітальний ремонт актового залу міського народного дому Збоїща"
  Н.Бунда
 10. Про підтримку електронної петиції “Ні піскосуміші! Запровадити цивілізовані методи утримання вулиць у зимовий період“.
  Ю.Лукашевський
  М.Голяк
 11. Про затвердження ПП “І. Куш“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 84.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 19.04.2018, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 12. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.11.2004 № 1892 “Про спорудження пам'ятника для відзначення 60-ї річниці депортації українців з території сучасної Польщі“
  А.Москаленко
 13. Про затвердження Переліків адміністративних послуг.                                                              
  В.Бартошик
 14. Про затвердження Програми розвитку баскетболу у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2018-2020 роки.
  З.Довганик
  Р.Іванців
 15. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки закладам дошкільної та загальної середньої освіти м. Львова приватної форми власності на 2018 рік.
 16. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.11.2016 № 1183 “Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки“.
 17. Про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 м. Львова.
  З.Довганик
 18. Про укладення договору позички квартири.
 19. Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 та від 14.07.2016 № 777.
  Р.Тимків
 20. Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.
 21. Про затвердження Програми з організації та проведення Відкритого чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу.
 22. Про надання попередньої згоди щодо прийняття у власність територіальної громади м. Львова спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву “Електрон“.
  А.Нікулін
 23. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.
 24. Про затвердження Положення про аукціонну комісію.
 25. Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Пасічній, 64.
 26. Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького в оренду нежитлових приміщень на пл. Катедральній, 1.
 27. Про надання Управлінню Державної казначейської служби України у Сихівському районі м. Львова Львівської області в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 66.
 28. Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Молода Галичина” в оренду нежитлових приміщень на вул. Джерельній, 25.
 29. Про встановлення орендної плати за користування нежитловими приміщення.
 30. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Любінській, 102.
 31. Про розгляд питання надання ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.
 32. Про надання Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Коперника, 15.
 33. Про надання фізичній особі-підприємцю Чопику М. І. в оренду нежитлових приміщень на вул. Зубрівській, 27.
 34. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.12.2017 № 2704 “Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Хуторівці, 24“.
 35. Про надання Львівському комунальному підприємству “Нове“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Петлюри, 2-а.
 36. Про надання Львівському міському комунальному підприємству “Львівтеплоенерго“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Я. Стецька, 5.
 37. Про надання громадській спілці “Студентське Братство Львівщини“ в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Римлянина, 5.
 38. Про надання гр. Ризі Олександру Володимировичу в оренду нежитлового приміщення на вул. Стародубській, 1.
 39. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на вул. Механічній, 5, вул. Т. Шевченка, 63/65, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 40. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 64 на вул. І. Рубчака, 23.
 41. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 160 на вул. Т. Шевченка, 134-а.
 42. Про надання згоди на передачу з державної власності у власність територіальної громади м. Львова квартири № 55 на вул. Ільмовій, 11.
 43. Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1599 “Про надання Головному територіальному управлінню юстиції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень“.
 44. Про надання управлінню державної реєстрації юридичного департаменту в оренду нежитлових приміщень на вул. Залізничній, 28.
 45. Про встановлення орендної плати ПАТ “Укрпошта“ за користування нежитловими приміщеннями.
 46. Про надання ОСББ “Під Горою“ в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Архипенка, 14.
 47. Про надання дочірньому підприємству “Боднарівка“ Львівського комунального підприємства “Зелений Львів“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Пластовій, 125.
 48. Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Я. Гашека, 15.
 49. Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка Р. Кучера, 6.
 50. Про надання прокуратурі Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Виговського, 34.
 51. Про надання прокуратурі Львівської області в оренду нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 16.
  І.Свистун
 52. Про затвердження Положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища.
  С.Коровайник
 53. Про затвердження детального плану території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. І. Франка до межі Стрийського парку. Ю.Чаплінський
 54. Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (1) на земельних торгах у формі аукціону.
 55. Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (2) на земельних торгах у формі аукціону.
 56. Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (3) на земельних торгах у формі аукціону.
 57. Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (4) на земельних торгах у формі аукціону.
 58. Про створення парку “Кольонія“ та надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання парку “Кольонія“.
 59. Про надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для збереження та використання парку “Боднарівка“ у м. Львові. 
 60. Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І.Мазепи, 31.
 61. Про затвердження ЛКП “Львівавтодор“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Є. Петрушевича.
 62. Про надання ЛКП “Львівелектротранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 1.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пилипа Орлика та надання управлінню земельних ресурсів дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок.
 64. Про надання природоохоронній рекреаційній установі парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“ земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“.
 65. Про затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка С.Рудницького, 78.
 66. Про затвердження середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Личаківській, 177.
 67. Про затвердження гр. Костюк М. С. та ПрАТ “Львівриба“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Опришківській, 5.
 68. Про затвердження ТзОВ “Каньйон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 307-а.
 69. Про затвердження ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 8 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка – вул. Пасічній, кооперативно-садівниче товариство “Світанок“
 70. Про затвердження ТзОВ “Львівський механізатор-538“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Богданівській, 9.
 71. Про затвердження ТзОВ “Бізнессервісцентр“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Липинського, 60-д.
 72. Про затвердження ТзОВ “Форум-Тренд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Довженка, 1.
 73. Про затвердження ТзОВ “КСФ Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 74. Про затвердження ТзОВ “Компанія БІМ-1“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Навроцького, 4.
 75. Про затвердження ТзОВ “Львівська ізоляторна компанія“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Зеленій, 301, надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 301 та надання ТзОВ “Компанія Цезар ЛВ“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 301.
 76. Про затвердження гр. Колішецькій М. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 100-а.
 77. Про затвердження гр. гр. Факу С. П. та Факу П. С. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 285.
 78. Про затвердження ТзОВ “Кріол“ та гр. Бегей В. І. технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Зубрицького, 5-а.
 79. Про затвердження гр. Куркуляк О. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. На Нивах (навпроти будинку № 9-а).
 80. Про затвердження гр. Довбушу В. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Підгаєцькій, 4.
 81. Про затвердження гр. Пелех Г. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 44).
 82. Про затвердження гр. гр. Кравчуку М. О., Кравчуку Р. О. та Кравчук О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городницькій, 56-а.
 83. Про затвердження гр. Горбачуку Я. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 14.
 84. Про затвердження гр. гр. Горбачуку Я. О. та Ковальській С. Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 15.
 85. Про затвердження гр. Вудвуд Л. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Старознесенській, 121.
 86. Про затвердження гр. Дідині Л. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 51 (зміна цільового призначення) у садівничому товаристві “Геолог“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній. 
 87. Про затвердження ТзОВ “Комерц-2“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 59 (зміна цільового призначення) на вул. М.Пимоненка –  вул. Пасічній, садове товариство “Геолог“.
 88. Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Личаківській, 150-152.
 89. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок № 13, № 14, № 15, № 17, № 19, № 30, № 45, № 51 (зміна цільового призначення) в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство Будівельник 1“ в урочищі Голоско.
 90. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.11.2017 № С-4483.
 91. Про внесення змін до договору оренди землі від 06.12.2017 № Ф-3039.
 92. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2330 “Про надання обслуговуючому кооперативу “Вілла Варшава“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 54“.
 93. Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.06.2017 № 2082 “Про затвердження гр. Міськевич О. С. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на вул. Зоряній, 9 та надання гр. Міськевичу В. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зоряній, 9“.
 94. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1249 “Про користування ПП “Вед“ земельними ділянками на вул. Т. Шевченка, 158“.
 95. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.11.2014 № 4089 “Про продовження ТзОВ “Бізнес центр “Український капітал“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52“.
 96. Про продовження ТзОВ “Галіндустрія“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Земельній, 22.
 97. Про надання ПрАТ “Львівський завод гідромеханічних передач“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 98. Про надання ТзОВ «Аллод» дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 359.
 99. Про надання ТзОВ “Логіцентр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Січинського, 8.
 100. Про надання ТзОВ “Галицькі вітражі“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сигнівці, 10.
 101. Про надання ТзОВ “Околиця“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 267.
 102. Про надання ТзОВ “Фарлот Лоджистікс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
 103. Про надання гр. Сидорко М. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.
 104. Про надання гр. Куличенку А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.
 105. Про надання гр. Наконечній І. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пирогівці, 14-в.
 106. Про надання гр. Дикому О. В. у суборенду земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 4-б.
 107. Про надання гр. гр. Перцю М. П., Цісак Х. О., Мелещенко Г. К. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Куликівській, 10-а – вул. Академіка А. Сахарова, 68.
 108. Про надання  гр. Федоричу А. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці, 24.
 109. Про надання гр. Огорчаку М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44.
 110. Про надання гр. Ваську А. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44.
 111. Про надання гр. Родик І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Харківській, 44.
 112. Про надання гр. Дяк Л. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. О. Луцького, 7.
 113. Про надання гр. Дубику В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Ряснянській, 12-а.
 114. Про надання гр. Клавденко Б. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Заболотівській.
 115. Про надання гр. Вареницькому Р. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 106.
 116. Про надання гр. Накліцькому С. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зрубовій, 7-а.
 117. Про надання гр. Боднику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького, 87, гараж б/н.
 118. Про надання гр. Читайлу М. К. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській.
 119. Про розгляд питання надання ТзОВ “Ромзен“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.
 120. Про розгляд питання затвердження гр. гр. Сороці І. Я., Кутянському А.Г., Волковій А. О. та Павлишину В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 39, № 40.
 121. Про розгляд питання затвердження гр. Чушаку Т. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 5 (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі власників “Приозерне“ в урочищі Голоско.
 122. Про розгляд питання затвердження гр. Бурію М. Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Промисловій – вул. Городницькій.
 123. Про розгляд питання продовження гр. Вахулі С. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Солом’янці, 6.
 124. Про розгляд питання продовження ФОП Котис О. Т. терміну оренди земельної ділянки на вул. Панаса Мирного – вул. Тернопільській.
 125. Про розгляд питання надання ПП “Личаківбуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Личаківській, 227 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 227.
 126. Про розгляд питання надання ОСББ “Варшавське 23“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 23.
 127. Про розгляд питання надання ПрАТ “Акціонерна компанія “Сатер“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 88-а.
 128. Про розгляд питання надання гр. Червоному Р. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській (біля будинку № 244).
 129. Про розгляд питання надання ПП “ГалБланк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Калнишевського, 10.
 130. Про розгляд питання надання ОСББ “Доброта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Р.Купчинського, 31.
 131. Про розгляд питання надання гр. Шушкевич Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Дорошенка, 10-12 (гаражний бокс № 4).
 132. Про розгляд питання надання гр. Кульбі А. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Академіка М. Возняка, 3.
 133. Про розгляд питання надання гр. Кулямзіній В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Дубнівській, 27.
 134. Про розгляд питання надання гр. Стефанишину Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській – вул. Вітряковій – вул. Рахівській.
 135. Про розгляд питанння надання гр. Слуцькій М. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасіки Галицькі, 4-а.
 136. Про розгляд питання надання гр. гр. Куземко Ю. А., Куземку Р. З. та Куземко З. З. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Варшавській, 111.
 137. Про розгляд питання надання гр. Процак Н. В. та Стаднику Б. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Щурата, 7.
 138. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
  Е.Колос

Різне.

Д 1 Про визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань ЛКП “Львівавтодор“ закупівлі спеціального обладнання для ремонту дорожнього покриття на умовах фінансового лізингу

Д 2 Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 “Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку“

Д 3 Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Львівської філії ПАТ “Укртелеком“ приміщень четвертого поверху у гуртожитку на вул. Є. Плужника, 5

Д 4 Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888 та від 26.10.2017 № 2526

Д 5 Про надання ЛМКП “Львівводоканал“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пластовій, 13







Опубліковано: 11.05.2018