×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 21.12.2017

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
 2. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік.
  О.Іщук
 3. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 4. Про здійснення запозичення до міського бюджету м.Львова у 2018 році.
 5. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 6. Про продовження на 2018-2020 роки дії Програми здійснення Львівською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств, установ та організацій у 2017 році.
 7. Про затвердження Програми організації і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Львові на 2018 – 2022 роки.
 8. Про звільнення у 2018 році від сплати орендної плати за землю релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів.
 9. Про звільнення у 2018 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку.
 10. Про звільнення у 2018 році засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах на території м. Львова, від сплати державного мита, яке справляється за видачу певних видів документів.
 11. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2142 "Про погодження умов реструктуризації кредиту ЄБРР для реалізації проекту реконструкції та модернізації інфраструктури теплопостачання у м. Львові з ЛМКП "Львівтеплоенерго" під гарантію Львівської міської ради". 
 12. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення.
 13. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
  І.Кулинич
 14. Інформація про результати діяльності Львівської місцевої прокуратури № 1
  Р.Сапуцький
 15. Про затвердження видатків ради на 2018 рік.
  А.Забарило
  Ю.Лукашевський
 16. Про підтримку місцевої ініціативи “Внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Львова“.           Ю.Лукашевський
  А.Козицький
 17. Про підтримку місцевої ініціативи про збільшення фінансування громадських проектів.
  Ю.Лукашевський
  Ю.Гупало
 18. Про затвердження грантової угоди про реалізацію інвестиційного проекту, укладеної між ЛМКП “Львівводоканал“ та Фондом Джона Нурмінена.
  О.Одинець
 19. Про затвердження Міської цільової програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих  громадян  м. Львова на 2018 - 2022 роки. 
  Г.Мазур
 20. Про затвердження Програми накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту для працівників виконавчих органів міської ради та непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення м. Львова на 2018-2027 роки.
  В.Іваніцький
 21. Про реорганізацію Центру туризму і краєзнавства “Левандівка“.
  З.Довганик
 22. Про затвердження Програми забезпечення житлом посадових осіб виконавчих органів Львівської міської ради та працівників комунальних підприємств, установ, організацій.
 23. Про затвердження ПП “Львів-Стиль“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Литвиненка, 19. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.10.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 24. Про розгляд питання затвердження ДП “Бристоль“ та ПП “Бристоль-контракт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на просп. Свободи, 19. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 07.12.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 25. Про передачу з балансу ЛКП “Зелений Львів“ на баланс природоохоронної рекреаційної установи парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“ основних засобів, товарно-матеріальних цінностей та документації.
  С.Коровайник
 26. Про затвердження змін до містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району“.
 27. Про затвердження детального плану території у районі вул. В. Стуса.
  Ю.Чаплінський 
 28. Звіт комісії з врегулювання ситуації на ринку “Привокзальний“.
  С.Івах
 29. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.
  Р.Грицевич
 30. Про надання благодійному фонду “Фонд Генерала Чупринки“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Нечуя-Левицького, 4.
 31. Про надання громадській організації “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А.Тесленка, 4.
 32. Про надання гр. Гарпашу П. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Золотій, 37.
 33. Про надання Комунальному некомерційному підприємству “Стоматологічна поліклініка  № 1“ в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 57.
 34. Про надання Музично-меморіальному музею Соломії Крушельницької у Львові в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Крушельницької, 23.
 35. Про надання ПАТ “Райффайзен Банк Аваль“ в оренду частини нежитлового приміщення.
 36. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова на пл. Соборній, 17, пл. Ринок, 43,  вул. Т. Копистинського, 16,  вул. Замарстинівській, 71-а, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 37. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Любінській, 102.
 38. Про надання ЛКП “Варшавське-407“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Варшавській, 64.
 39. Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації “Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України“ в оренду нежитлових приміщень на  вул. І. Крип’якевича, 2 у м. Винники.
 40. Про надання департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Галицькій, 12 у м. Винники.
 41. Про надання Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Пекарській, 22.
 42. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.04.2017 № 1903 “Про надання благодійній установі “Реабілітаційний центр Українського католицького університету“ у довгострокове користування будівлі на вул. Пасічній, 39“.               
  І.Свистун
 43. Про затвердження гр. Дяченко В. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. В. Липинського, 27.
  Л.Босаневич
 44. Про продаж гр. Горбуновій Н. В. земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 61.
 45. Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на вул. Пластовій, 13 та надання ЛКП “Зелене місто“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пластовій, 13.
 46. Про затвердження Львівському комунальному підприємству “Зелений Львів“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. М. Кривоноса.
 47. Про затвердження ТзОВ “Львівське автотранспортне підприємство 24662“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 280.
 48. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка А.Сахарова, 78-а.
 49. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 27.05.1999 № 244, до договору оренди землі від 27.12.2012 № Л-1711 та про надання ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Личаківській, 150-152.
 50. Про затвердження ПрАТ “Картонно-паперова компанія“ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Ковельській, 109.
 51. Про затвердження гр. Якубовичу Т. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Бережанській, 5.
 52. Про затвердження ПАТ “Галич-Авто“ та гр. Кривку О. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 407.
 53. Про продовження ТзОВ “Переробне підприємство “Промінь“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 54. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 55. Про надання гр. Лисиці О. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 21.
 56. Про затвердження ТзОВ “Дизайн-студія “Ключ“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. І. Раковського, 24-а.      
 57. Про затвердження ТзОВ “Семпер Захід“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 7-а.
 58. Про затвердження ТзОВ “Тригал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Професора І. Ковалика, 12-б.
 59. Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 5-7.
 60. Про затвердження ТзОВ “Гофер Україна“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 329.
 61. Про затвердження гр. Колодці Я. І. технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Стадників, 19 та надання гр. Колодці М. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Стадників, 19.
 62. Про затвердження гр. гр. Сороці І. Я., Кутянському А. Г., Волковій А. О. та Павлишину В. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Лисеницькій у дачному кооперативі “Сигнал-люкс“, ділянка № 39, № 40.
 63. Про затвердження гр. Яремку О. З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Конопницької, 13.
 64. Про затвердження гр. Бомко В. В. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Ярослава Мудрого, 7 та вул. С. Голубовича, 5.
 65. Про затвердження релігійній організації “Курія Львівської АрхідієцезіїРимсько-Католицької Церкви в Україні“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Широкій (навпроти будинку № 100).
 66. Про затвердження релігійній громаді Церкви адвентистів сьомого дня у м.Львові проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Багряного, 36-а, вул. І. Багряного, 38.
 67. Про затвердження військовій частині 9507 Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 23, вул. Володимира Великого, 25.
 68. Про затвердження гр. гр. Ощипко Л. М., Павлюк Г. М. та Павлюку М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 214.
 69. Про затвердження ПП “Ярина плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 309.
 70. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.04.2015 № Ф-2590.
 71. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1741 “Про затвердження ТзОВ “Лемберг-Плаза Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 157“ та договорів оренди землі від 24.04.2017 № Ш-3976 та від 24.04.2017 № Ш-3977.
 72. Про продовження ТзОВ “Факро Львів“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б.
 73. Про продовження ФОП Хальфіній Л. О. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 67.
 74. Про надання ТзОВ “Тібет“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 96.
 75. Про надання ТзОВ “Рубікон Груп“ земельної ділянки на вул. В.Липинського, 36.
 76. Про надання гр. гр. Радомській С. Й., Дарделлу Р. І. та Яворській О. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пекарській, 65.
 77. Про надання ТзОВ “Прем’єр груп“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 162.
 78. Про надання ОК “Житлово-будівельний кооператив “Виговського-29“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Виговського, 29.
 79. Про надання ПрАТ “Трикотажна фірма “Промінь“ та ТзОВ “Трикотажна фабрика “Промінь“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 31.
 80. Про надання релігійній громаді Української православної Церкви Київського патріархату парафії Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці Личаківського району м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Левицького (навпроти будинку № 67-а).    
 81. Про надання ПрАТ “Квіти Львова“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 195.
 82. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1096 “Про надання ТзОВ “Софіт ЛВ“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 113“.
 83. Про надання ФОП Перонь М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-е.
 84. Про надання гр. Бойко А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича (біля будинку № 52).
 85. Про надання гр. Савинцю В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Хімічній, 4-д.
 86. Про надання ТзОВ виробничо-комерційній фірмі “Ром ЛТД“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Брюховицькій, 35.
 87. Про надання гр. Баляшу О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 88. Про надання гр. гр. Семигородському В. В.,  Семигородській Г. В., Буряку А. А., Регеті Л. А., Регеті О. Р., Регеті Р. О., Наконечному Ю. Б., Наконечній І. І., Наконечному Б. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 55.
 89. Про розгляд питання затвердження гр. Сваричевській Ж. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Старознесенській, 83.
 90. Про розгляд питання затвердження гр. Гапон Г.-І. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Біговій,15.
 91. Про розгляд питання надання ТзОВ “Консалтингова компанія “Ампір“ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Братів Міхновських, 32-а.
 92. Про розгляд питання надання гр. Галик Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Козацькій, 15.
 93. Про розгляд питання надання гр. Корнійчуку А. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 10.
 94. Про розгляд питання надання гр. Черняку Ю. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку.
 95. Про затвердження ТзОВ “Парк Арена“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 121, вул. Стрийській, 131.
 96. Про розгляд питання надання ФОП Паньків О. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Петлюри, 47.
 97. Про розгляд питання погодження гр. Васильчак Г. Й. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 7.
 98. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 99. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
  Е.Колос
 1. Різне.

  Д 1.  Про затвердження Угоди про внесення змін та викладення у новій редакції Кредитного договору від 13.06.2013 між Львівським міським комунальним підприємством “Львівтеплоенерго“ та Європейським банком реконструкції та розвитку та Угоди про внесення змін та викладення у новій редакції договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 19.11.2013 між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку
  Д 2.  Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“
  Д 3.  Про надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції
  Д 4.  Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1263 “Про затвердження міської, загальноукраїнської та міжнародної програми промоції“
  Д 5.  Про затвердження Програми навчання посадових осіб, працівників комунальних установ та депутатів Львівської міської ради на 2018 рік
  Д 6.  Про надання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала М. Тарнавського, 51
  Д 7.  Про присвоєння середній загальноосвітній школі № 54 м. Львова імені Квітки Цісик
  Д 8.  Про присвоєння середній загальноосвітній школі № 87 м. Львова імені Ірини Калинець
  Д 9.  Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2284 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1661 “Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності м. Львова на 2012-2014 роки“
  Д 10. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 15
  Д 11. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1727 “Про приватизацію способом викупу нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4“
  Д 12. Про затвердження прокуратурі Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском
  Д 13. Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Девелопленд Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на вул. І. Чмоли, 1  Опубліковано: 15.12.2017