×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 27.04.2017

 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 "Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова".            
  Ю.Лукашевський
 2. Про внесення змін до ухвал міської ради від 15.05.2015 № 3318, від 14.07.2016 № 777 та від 01.10.2015 № 5289.
  В.Бартошик
 3. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
 4. Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2017 роки.
 5. Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Львова.
 6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“.
 7. Про часткове звільнення ПП “Будівельна компанія “Буд Електро монтаж“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
 8. Про часткове звільнення ТзОВ “Епіцентр К“від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова.
 9. Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внеску у соціально-економічний розвиток міста.
  І.Кулинич
 10. Про затвердження Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова.
  Н.Партика
 11. Про затвердження Програми надання премій Львівської міськоїради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки.
 12. Про затвердження Програми “Дитячий тренер“ на 2017-2020 роки.
  Л.Полихата
 13. Про створення дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 39.
 14. Про зміну типу та назви Львівського технологічного ліцею.
  З.Довганик
 15. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області житлового будинку на вул. Роксоляни, 51.
  Н.Банах
 16. Про перейменування ЛКП “Агенція з підготовки подій“ в ЛКП “Львівське конференц-бюро“ та збільшення статутного капіталу цього підприємства.
  Н.Бунда
 17. Про внесення змін до ухвали від 02.03.2017 №1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова».
 18. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4412 “Про затвердження Переліку адміністративних послуг“.
  В.Данилюк
 19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.12.2011 № 1072 “Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м. Львові“.
  О.Партика
 20. Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Коломийській, 7. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 21. Про надання гр. Саврук Л. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 22. Про надання гр. Ізюмовій Н. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Орній, 3-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 23. Про зміну гр. Яворській О. М. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Панаса Мирного. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 06.04.2017, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 24. Про надання ЛКП “Княже місто“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Тихій, 5.
 25. Про надання ЛКП “Сокільницьке“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Науковій, 59-61.
 26. Про надання ПАТ «Львівобленерго» в оренду нежитлових приміщень на пл.Ринок, 1.
 27. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Вулецьке“.
 28. Про надання ЛКП “Львіський ліхтар“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Київській, 18.
 29. Про надання ЛМКП “Айсберг“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І.Сєченова, 2.
 30. Про надання в оренду ЛКП “Житловик-С“ нежитлових приміщень на вул. Тернопільській, 15.
 31. Про надання Центральній рятувально-водолазній службі в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 10.
 32. Про надання департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 5.
 33. Про надання гр. Звір О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. О.Кобилянської, 4.
 34. Про надання гр. Аржановій О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. М.Заньковецької, 7.
 35. Про надання в оренду фізичній особі – підприємцю Грицевичу Р. Є. нежитлового приміщення на вул. І. Миколайчука, 9.
 36. Про надання гр. Свідруку Б. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Б.Котика, 3.
 37. Про надання благодійній установі “Реабілітаційний центр Українського католицького університету“ у довгострокове користування будівлі на вул. Пасічній, 39.
 38. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 804 “Про надання Місцевому осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес“ у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Зустрічній, 6“.
 39. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 40. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
  І.Свистун
 41. Про продаж ФОП Олійнику Б. С. земельної ділянки на вул. Зеленій, 251-а.
 42. Про затвердження ПАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С. Височана – вул. Туркменській, 31.
 43. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. М. Черемшини, 44, вул. Р. Братуня, 9-а, вул. Дж. Вашингтона, 13-а, вул. Зелена, 111-а, вул. Медової Печери, 69, вул. О. Довбуша, 20.
 44. Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку компенсуючого типу № 155 Львівської міської ради Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Науковій, 32.
 45. Про затвердження КВПФ “Будекстра“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кукурудзяній,4-а.
 46. Про затвердження ТзОВ “Адамас“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Франка, 23-а, надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 47. Про затвердження ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки навул. Кульпарківській, 93.
 48. Про затвердження ТзОВ фірмі “Едельвейс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та надання земельної ділянки на вул. Пекарській, 30-а.
 49. Про затвердження ТзДВ “Інтер-Ріск Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. С. Наливайка, 6.
 50. Про затвердження ТзОВ фірмі “Юнітек“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В. Липинського, 54 – вул. Городницькій, 47.
 51. Про затвердження ОСББ “П’ять родин“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки вул. Алішера Навої,16.
 52. Про затвердження гр. Панкевичу Р. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 115.
 53. Про затвердження гр. Бурдашу А. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Соколиній.
 54. Про затвердження гр. Олійнику І. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О.Шумського,13.
 55. Про затвердження гр. Прохоровій І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Яловець, 53.
 56. Про затвердження гр. Грабовій М. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. А. Рудакі.
 57. Про затвердження гр. Кіщак Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Січовій, 46.
 58. Про затвердження гр. Вунукайнену Р. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки № 28 у дачному кооперативі “Мрія Пасічна“ на вул. Пасічній, 123.
 59. Про затвердження гр. Саприці А. О. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 16 в садівничому кооперативі власників “Приозерне“ в урочищі Голоско.
 60. Про затвердження гр. Гутчаку О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки № 4 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 61. Про затвердження ТзОВ “Вілла Магнолія“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка –вул. Пасічній (СТ “Геолог“).
 62. Про розгляд питання затвердження гр. Шуп’яній Л. Ю. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Щирецькій –  вул. Скнилівській у СКТ “Садівник-люкс“.
 63. Про розгляд питання затвердження гр. Труш С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Природній, 5-а.
 64. Про розгляд питання затвердження гр. Гронь М. М. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Старознесенській, 104.
 65. Про розгляд питання затвердження гр. Нетлюху М. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Щирецькій, 18.
 66. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 “Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова“.
 67. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.07.2014 № 3655 “Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Конвейєр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Т. Шевченка, 367“.
 68. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.03.2006 № 3435 і договору оренди землі від 10.04.2006 № С-514 та надання ТзОВ “ЖБК “Ваш дім“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 133.
 69. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.08.2015 № 5080 “Про надання гр. Мельнику В. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кузнярівці, 32-а“.
 70. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 30.12.2015 № 82 "Про продовження ФОП Василишину Я. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Базарній, 11".
 71. Про вилучення з користування підприємства “Гуртівня“ Львівської обласної спілки споживчих товариств (Облспоживспілки) земельної ділянки на вул. Персенківці, 48.
 72. Про продовження ПАТ “Концерн Хлібпром“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 191.
 73. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 226-а.
 74. Про продовження ПП “Торговий дім “Галпідшипник“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 238-з.
 75. Про продовження гр. Пацевко І. П. терміну оренди земельної ділянки на вул. Кримській, 71-в.
 76. Про продовження ФОП Бадяк З. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Липинського.
 77. Про продовження ФОП Брутян Гоар терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52 .
 78. Про продовження гр. Мишко Л. І. терміну оренди земельної ділянки на  вул. К. Левицького, 116.
 79. Про продовження гр. Рибаку С. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Д. Чижевського, 85.
 80. Про продовження місії “Центр студентського капеланства“ Української греко-католицької Церкви терміну оренди земельної ділянки на розі вул. Конотопської – вул. Природної.
 81. Про розгляд питання продовження ПП “Анастасія-Плюс“ терміну оренди земельної ділянки на  вул. Новознесенській, 67.
 82. Про розгляд питання продовження ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Старий Ринок.
 83. Про розгляд питання продовження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Ігнат Н. С. терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 62.
 84. Про надання управлінню земельних ресурсів дозволу виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській.
 85. Про надання ТзОВ “Технопарк ЛЗТА“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Героїв УПА,72.
 86. Про надання ТзОВ НТП “Львівські захисні технології“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Смаль-Стоцького, 11.
 87. Про надання ТзОВ “Галіція-Сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 2-а.
 88. Про надання гр. Верлінському О. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 120.
 89. Про надання АГК “Темп“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича, 22-а.
 90. Про надання ТзОВ “ЖК Білий шоколад“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Д.Бортнянського, 12.
 91. Про надання ТзДВ “Львівавтозапчастина“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 64.
 92. Про надання ТзОВ “Свитязь“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки вул. Городоцькій, 174-а.
 93. Про надання релігійній громаді Української греко-католицької Церкви парафії святого Андрія у Шевченківському районі м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Варшавській, 33, вул. Варшавській 33-а.
 94. Про надання гр. гр. Грицай О. В., Богачу В. В., Василенку Р. М. дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки на вул. І.Лаврівського, 30.
 95. Про надання ОСББ “Лісна 4 А“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лісній, 4-а.
 96. Про надання ОСББ “На Тернопільській 15“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тернопільській, 15-б.
 97. Про надання ОСББ “Вілаліон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Франка, 112.
 98. Про надання ОСББ “Роксоляни-10“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 10.
 99. Про надання гр. Огоновському І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Кубійовича, 2 та вул. В. Кубійовича, 2-б.
 100. Про надання гр. Лебяк І. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Залізняка, 12.
 101. Про надання ФОП Кеньо М. М. та гр. Савляку О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 174-20.
 102. Про надання гр. Накрийко С. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 79/1.
 103. Про надання гр. Панчук Л. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тролейбусній, 7 (гараж № 10).
 104. Про надання гр. Мандрику П. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драй- Хмари, 14.
 105. Про надання гр. Мандрику В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драй- Хмари, 16.
 106. Про надання гр. Музиці І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 321-а.
 107. Про надання гр. Марків В. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у 4-му Заозерному провулку, 15.
 108. Про розгляд питання надання ТзОВ “Добре“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 95.
 109. Про розгляд питання надання ПП “Цифрова Вежа“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Морозній, 14.
 110. Про розгляд питання надання ДП НДІ “Система“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Кривоноса, 6.
 111. Про розгляд питання надання гр. Лапану Я. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пропелерній, 141.
 112. Про розгляд питання надання гр. Галик Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Козацькій, 15.
 113. Про розгляд питання надання гр. Біскупу О. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Керченській, 13-б.
 114. Про розгляд питання надання гр. Антонишин О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Хуторівці.
 115. Про розгляд питання надання гр. Яцишину А. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-г.
 116. Про розгляд питання надання гр. Гординському І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хімічній, 4-в.
 117. Про розгляд питання надання гр. Зелізній Д. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 294-б.
 118. Про розгляд питання надання гаражно-будівельному кооперативу № 10 Франківського району м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Я.Музики, 6-а.
 119. Про погодження громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Сад на Круглій“) місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Круглій.
 120. Про розгляд питання погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.
  Е.Колос
 1. Різне.
  1. Інформація стосовно меморандуму про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області.
  2. Про схвалення меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м. Львові.                          
  3. Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Львова“.
  4. Про присвоєння звання “Львів’янин року“.
  5. Про присвоєння звання “Шляхетна львівська родина“.
  6. Про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 № 1579 та від 19.06.2014 № 3432.
  7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2016 № 130 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“.
  8. Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова“.
  9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
  10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.03.2017 № 1580 “Про затвердження списку присяжних районних судів м. Львова“.
  11. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1482 “Про припинення Комунальної 4-ї стоматологічної поліклініки м. Львова шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство “Стоматологічна поліклініка № 4“.                              
  12. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м.Львова“.
  13. Про затвердження ТзОВ “МС Імперіал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 230-а.
  Опубліковано 21.04.2017