×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 10.11.2016

                                  

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.
 2. Про міський бюджет м. Львова на 2017 рік.
 3. Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2017 році.
  О.Іщук
 4. Про затвердження Програми збереження та популяризації національної пам’яті загиблих героїв АТО.
  З.Довганик         
 5. Про затвердження Програми надання стипендій для талановитих студентів Національного університету “Львівська політехніка“.
  Ю.Кужелюк  
  З.Довганик                  
 6. Про надання гр. Шевчук М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Котляревського, 53-ф. (ухвала прийнята на пленарному засіданні 20.10.2016, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 7. Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради.
 8. Про внесення змін до ухвали міської ради № 130 від 04.02.2016 року Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів “Зробимо Львів кращим“
   Ю.Лукашевський
 9. Про затвердження Програми організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку м. Львова на 2017-2019 роки.
  О.Кобзарев
 10. Про присвоєння Львівській державній хоровій школі “Дударик“ імені Миколи  Кацала.
  М.Мороз
 11. Про зміну істотних умов праці працівників Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  О.Рубай
 12. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“.
 13. Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.04.2013 № 2286 “Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії“.
  Н.Демкович
 14. Про збільшення статутного капіталу ЛКП “Центр розвитку туризму м.Львова“.
  М.Олеськів
 15. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова водопровідних мереж з подальшою передачею на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.
  А.Мончак
 16. Про надання гр. Кривуті А. М. в оренду нежитлових приміщень на вул. П.Дорошенка, 8.
 17. Про надання Комунальній 1-й міській поліклініці м. Львова в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 119.
 18. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ в оренду нежитлових приміщень на  вул. Шота Руставелі, 1.
 19. Про надання ЛКП “Левандівка“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Широкій, 86-б.
 20. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність квартир № 1, №50,  № 55 на вул. І. Рубчака, 7.
 21. Про надання Державному комунальному аптечному підприємству “Під чорним орлом“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Друкарській, 2.
 22. Про надання гр. Віктюку Ю. М. в оренду нежитлових приміщень на пл. Соборній, 17.
 23. Про надання ЛМГО “Союз Українок“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Хуторівці, 24.
 24. Про надання Залізничній районній адміністрації Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень за адресою: смт. Рудно, вул. Грушевського, 55.
 25. Про надання в оренду ПАТ “Укртелеком“ нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 147.
 26. Про надання благодійній організації “Фонд Горіховий дім“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 90.
 27. Про надання Міській централізованій бухгалтерії установ культури в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 21.
 28. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Вулецьке“.
 29. Про надання ЛКП “Львівський ліхтар“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Київській, 34.
 30. Про надання ЛКП “Цитадель-Центр“ в оренду нежитлових приміщень.
 31. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛМКП “Айсберг“.
 32. Про надання Управлінню державної пенітенціарної служби України у Львівській області в оренду нежитлового приміщення на вул. Сихівській, 14.
 33. Про вилучення з переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягали приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4.
 34. Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2008 № 1786.
 35. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.02.2011 № 456 “Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка С. Єфремова, 6“.
 36. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 802 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу“.
 37. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2016 № 654 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.
 38. Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 284 “Про надання гр. Кухтицькому А. С. в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка М. Кравчука, 8“.
 39. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
  Л.Сторож
 40. Інформація управління архітектури департаменту містобудування та управління охорони історичного середовища щодо стану містобудування та охорони історичного середовища у м. Львові
  Ю.Чаплінський
  Л.Онищенко-Швець 
 41. Про затвердження містобудівної документації “План зонування території м. Львова (зонінг) Том І. Частина 6 Зонування Личаківського району“
 42. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.
 43. Про надання ТзОВ “Стрийський ринок“ в оренду конструктивних елементів благоустрою на вул. І. Франка, 81 для розміщення тимчасових споруд.
  Ю.Чаплінський
 44. Про продаж земельної ділянки на вул. Володимира Великого (між будинками № 4 та № 6) з аукціону під забудову.
 45. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Олійнику Б. С. на вул. Зеленій, 251-а.
 46. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Романчаку В. Г. на вул. В. Навроцького, 1-р.
 47. Про затвердження ТзОВ “Аурум-Сіті“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. М. Пимоненка, 7.
 48. Про затвердження ТзОВ “Ролада“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.
 49. Про затвердження релігійній громаді УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Вернадського (біля будинку № 28).
 50. Про затвердження релігійній громаді римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Купальській, 11.
 51. Про затвердження ОСББ “Кросворд“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова, 82.
 52. Про затвердження ТзОВ “Перфект Плюс“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Л.Перфецького, 2.
 53. Про затвердження фермерському господарству “Ярослава“ проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 360-а.
 54. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Ящуку О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Зеленій, 253.
 55. Про затвердження гр. гр. Бобко Л. Й. та Бобку О. Й. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Розточчя, 23-а.
 56. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Монцібович Л. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б. Грінченка, 1.
 57. Про затвердження ПП “Соната сервіс груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Замарстинівській, 127.
 58. Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Двіженець“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючому кооперативу “Двіженець“) земельних ділянок в урочищі Клепарів.
 59. Про розгляд питання затвердження ТзОВ “Юніко-капітал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 60. Про розгляд питання затвердження гр. гр. Онишку Ю. М. та Онишку С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Кондукторській, 28.
 61. Про розгляд питання затвердження гр. Ярмуху І. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144).
 62. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 № 1083 “Про надання гр. Петруху А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73“.
 63. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 562 “Про продовження ТзОВ “Вантажна база ЛЗТА“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 355-б“.
 64. Про розірвання договору оренди землі від 16.10.2013 № Ш-2872.
 65. Про продовження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Зроби сам“  терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 288-а.
 66. Про продовження агропромисловій виробничо-комерційній фірмі “Інтерсервіс“ у формі ТзОВ терміну оренди земельної ділянки на вул. Богданівській, 42.
 67. Про продовження ПП “Анаско“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.
 68. Про продовження гр. Бручковському М. І. терміну оренди земельної ділянки на  вул. Дж. Вашингтона, 17-б.
 69. Про продовження ПП “Зеник-Львів“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Жовківській, 22.
 70. Про продовження ПП “Альянс-Сервіс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 286-б (промзона “Сигнівка“).
 71. Про розгляд питання продовження ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма “Інтергал“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Старий Ринок.
 72. Про розгляд питання продовження ПАТ “Прикарпатбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Щирецькій, 5.
 73. Про зміну ПП “Гал-Імпреза“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 108.
 74. Про надання середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 177.
 75. Про надання вищому професійному училищу № 29 м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Єрошенка, 20.
 76. Про надання ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327-г.
 77. Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском.
 78. Про надання гаражно-будівельному кооперативу “Антей“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Майданній – проектованій вулиці.
 79. Про  надання ПП “Торгові технології 067“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на вул. Є.Патона –  вул. Ряшівській (вул. Є. Патона, 37).
 80. Про надання ОСББ “На Хмельницького“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 144.
 81. Про надання ТзОВ “Лантсервіс“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154-а.
 82. Про надання ПП “Сервіс Системи“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. В. Антоновича, 102.
 83. Про надання ЛПАТ “Галант“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 147.
 84. Про надання ТзОВ “Омега-Львів“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 17.
 85. Про надання ПАТ АКБ “Львів“ земельної ділянки на вул. Дж. Дудаєва, 20.
 86. Про надання гр. Хороз Г. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 95.
 87. Про надання гр. Шаповалову В. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Нечуя-Левицького, 20.
 88. Про надання гр. Воронцову В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 89. Про надання фізичним особам – підприємцям Кахняку М. І. та Кушлі З. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Циганівці, 12.
 90. Про надання гр. Левицькому В. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 42/15.
 91. Про надання гр. Мартинюку Т. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 3-а.
 92. Про надання ФОП Семеновій Д. Ю. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Берестяній, 13.
 93. Про надання ОСББ № 18 по вул. І. Карпинця в м. Львові “Карпинець“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Карпинця, 18.
 94. Про надання ТзОВ “Дизайн-студія “Ключ“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. І. Раковського, 24-а.
 95. Про надання гр. Збірку І. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Морозній, 9.
 96. Про надання гр. Михайліву Є. Є. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Стрийській, 326-а.
 97. Про розгляд питання надання гр. Пасівнич М. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лірницькій, 16.
 98. Про розгляд питання надання дозволу ТзОВ “ТКД-Постач“ на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 31-33.
 99. Про розгляд питання надання гр. Послєдніченку В. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 9-а.
 100. Про розгляд питання надання гр. Посіко У. М.  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Нагірній.
 101. Про розгляд питання передачі ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“ земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.
 102. Про погодження гр. Пелех Г. К. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній (біля будинку № 44).
 103. Про погодження гр. Горобець З. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 7).
 104. Про погодження ПрАТ "Ірокс" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.
 105. Про розгляд питання погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Драгана, 10-а.
 106. Про розгляд питання погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.
 107. Про розгляд питання надання гр. Бондарчуку В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л.Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).
 108. Про розгляд питання продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Коломийській, 7.
 109. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
 110. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
  С.Коровайник
 1. Різне.

  Д1 Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова
  Д2 Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу військового містечка № 85 на вул. Личаківській, 105
  Д3 Про надання Комунальній установі Інституту міста в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 1
  Д4 Про заходи щодо організації функціонування дитячої кімнати у будівлі Львівської міської ради
  Д5 Про встановлення вузлів обліку природного газу у м. Львові

   Опубліковано: 03.11.2016