×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 68
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 14.07.2016

 1. Про затвердження порядку денного 4-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання. 
  А.Забарило
 2. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.
  Додатки                                                                                                                                                     О.Іщук
 1. Про міжбюджетні трансферти на 2017 рік.    
  В.Зуб
 1. Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
 2. Про перейменування комунального підприємства “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ у Львівське комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку“.
  Г.Пайонкевич
 1. Про затвердження Програми соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.
  Н.Демкович
 1. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.                                                                                              Додатки
 2. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
 3. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“.
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 265 “Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2016 роки“.
 6. Про встановлення активних телекомунікаційних розподільчих шаф ПАТ “Укртелеком“.
 7. Про часткове звільнення ТзОВ “Байки“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
 8. Про часткове звільнення ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
 9. Про часткове звільнення ТзОВ “Метгал“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
 10. Про зарахування інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт ДП “Інтергал-Буд“ ТзОВ “Фірма Інтергал“ як внеску у соціально-економічний розвиток міста.
  І.Кулинич
 1. Про затвердження Міської цільової програми співфінансування придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на період 2016-2025 роки.
 2. Про скасування ухвали міської ради від 26.12.2013 № 2941 “Про надання повноважень на залучення коштів під державні гарантії“ та рішення виконавчого комітету від 13.07.2012 № 460 “Про надання відділу у справах дітей департаменту гуманітарної політики функцій замовника на реконструкцію будинку № 33 на вул. І. Багряного для створення дитячого будинку сімейного типу, видатки на яку будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м.Львова“.
  Р.Тимків
 1. Про передачу департаменту житлового господарства та інфраструктури об’єкта незавершеного будівництва “Реконструкція перехрестя вул. Стрийська – вул. Наукова – вул. Хуторівка у м. Львові" та витрат, пов’язаних з виконанням робіт
 2. Про передачу ЛКП “Рембуд“ незавершеного будівництва об’єкта “Будівництво школи в с. Малехів Жовківського району Львівської області“ та витрат, пов’язаних з виконанням робіт.
  П.Мурава
 1. Про залишення цілісного майнового комплексу на вул. Грунтовій, 5 (приміщень другого поверху (житлової частини) та приміщень сходової клітки, розташованої на першому поверсі будівлі, загальною площею 369,4 кв. м) у статусі “гуртожиток“ та надання дозволу на приватизацію його житлових і нежитлових (допоміжних) приміщень.
  І.Маруняк
 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки соціальної сфери та інфраструктури територіальних громад м. Винники, смт. Рудне та смт.Брюховичі 2016-2020 роки.
  О.Посипанко
 1. Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу МКП “Винниківське“ у м. Винники
 2. Про передачу ПАТ "Львівобленерго" проектно-кошторисної документації та будівництво ПС 110/10/10 кВ "Л-24".
  Ю.Голець
 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1940 “Про затвердження персонального складу наглядової ради комунальної установи Інституту міста та внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2009 № 2648“.
  А.Загайна
 1. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.
 2. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх водопровідних мереж на вул. Героїв УПА, 73.
  А.Мончак
 1. Про передачу безоплатно у власність військової частини № 3002 матеріальних засобів
  В.Щир
 1. Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.
  А.Забарило        
 1. Про надання колективному підприємству “Чобіток-1“ в оренду нежитлового приміщення на вул. П. Ковжуна, 6.
 2. Про  затвердження   переліку об’єктів комунальної власності м.Львова, що підлягають приватизації шляхом викупу.
  Ю. Мельник
 1. Про надання управлінню державної реєстрації Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 299.
 2. Про надання Місцевому осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес“ у Львівській області в оренду нежитлові приміщення на вул. Зустрічній, 6.
 3. Про надання в оренду нежитлових приміщень Головному управлінню національної поліції у Львівській області.
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4884 “Про створення комунальної установи “Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду“.
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.03.1997 № 671 “Про взяття у комунальну власність міської Ради народних депутатів та передачу в оперативне управління будівель і споруд, розташованих на території земельної ділянки на вул. Довбуша, 24“.
 6. Про надання в оренду комунальному підприємству Львівської обласної ради “Навчальні посібники“ нежитлових приміщень на вул. Володимира Великого, 40.
 7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 № 2454 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом викупу“.
 8. Про надання комунальному підприємству Львівської обласної ради “Львівська станція швидкої медичної допомоги“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Медової Печери, 1.
 9. Про надання гр. Вярвельському С. М. в оренду нежитлові приміщення на вул. У. Кармелюка, 5.
 10. Про надання Личаківському відділу соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67.
 11. Про надання Центральній бібліотечній системі для дорослих м. Львова в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 58.
 12. Про надання відділу освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в нежитлових приміщень на вул. Городницькій, 24.
 13. Про внесення змін до ухвали від 21.11.2013 № 2846 «Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Тернопільській, 1-а».
 14. Про надання ГО «Спортивний клуб «Світ тенісу Галичини» в оренду будівлю на вул. Зеленій, 115-а.
 15. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 16. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 17. Про вилучення з переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягали приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4.
 18. Про надання ТзОВ “Професійна ліга“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Наливайка, 5.
 19. Про надання ПрАТ “Телерадіокомпанія Люкс“ в оренду нежитлових приміщень на пл. Галицькій, 15.
 20. Про надання ГО “Львівський медіафорум“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2.
 21. Про надання Львівській обласній громадській організації «Федерація регбі Львівщини» в оренду нежитлових приміщень на вул. І.-В. Михальчука, 4.
 22. Про надання народному депутату України Юринець О. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Шота Руставелі, 32.
 23. Про надання народному депутату України Парасюку В. З. в оренду нежитлових приміщень на вул. І.-В. Михальчука, 4.
 24. Про надання гр. Твердуну І.М. в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала М.Тарнавського, 23.
 25. Про надання Загальноосвітній авторській школі «Тривіта» м. Львова нежитлових приміщень на вул. Зубрівській, 1.
 26. Про надання Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» в оренду нежитлових приміщень на вул. Володимира Великого, 22.
 27. Про прийняття в комунальну власність квартири № 13, № 34 на вул. М.Врубеля, 15 та квартири № 12 на вул. Т. Шевченка, 136.
 28. Про списання заборгованості з орендної плати за користування нежитловим приміщенням на вул. І. Федорова, 28.
 29. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.
  І.Свистун
 1. Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності та нарахування з орендної плати за землю у м. Львові.
 2. Про продаж ТзОВ ТВК “Стратегія“ земельної ділянки на вул. Угорській,22.
 3. Про затвердження Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Замкненій, 9.
 4. Про затвердження релігійній громаді Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Святої Трійці Шевченківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пасічній – вул. Пирогівці.
 5. Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви Архистратига Михаїла проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Пулюя (біля будинку № 4).
 6. Про надання ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С.Петлюри (біля будинку №11-б) – вул.Садовій.
 7. Про надання ЛМКП “Львівтеплоенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Квітовій.
 8. Про затвердження гр. Кульчицькому В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).
 9. Про надання гр. Попадюку З. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків № 20-22).
 10. Про затвердження ТзОВ “Компанія “Фах“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Замарстинівській – вул. Гетьмана І. Мазепи.
 11. Про затвердження ПП “Інжект“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а.
 12. Про затвердження гр. Данилишину Д. Р. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Скнилівській у дачному кооперативі “Урожай“, ділянка № 120.
 13. Про затвердження гр. гр. Товарницькій О. Д. Товарницькому І. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Загірній, 1.
 14. Про затвердження гр. Супчук Г. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т.Шевченка, 165.
 15. Про затвердження гр. Іванів В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж №6).
 16. Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Житлово-будівельний кооператив “Парус“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городницькій, 7.
 17. Про затвердження ТзОВ “Юніко-капітал“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Угорській, 14.
 18. Про затвердження дачному кооперативу “Відпочинок-Люкс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у районі Винниківського озера.
 19. Про затвердження гр. гр. Панько І. М. та Попко Л. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання гр. гр. Панько І. М., Попко Л. М. та Карпінець Н. М. земельних ділянок на вул. Сокільницькій, 74.
 20. Про затвердження гр. Романчуку С. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. Литовській, 10.
 21. Про затвердження ТзОВ “Львівське підприємство промислового залізничного транспорту“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93.
 22. Про затвердження ПП “Юридичне агентство“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Професора П.Буйка, 27.
 23. Про затвердження гр. Іляшу М. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Слобідській, 8.
 24. Про розгляд питання затвердження гр. Левашову В. П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.
 25. Про розгляд питання затвердження гр. гр. Курочці М. І., Курочці О. М., Курочці Н. М. та Курочці І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 6.
 26. Про розгляд питання затвердження гр. гр. Якиму П. А. та Яким І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. Т. Шевченка, 146-а.
 27. Про затвердження гр. Гамаровському Р. А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 40.
 28. Про затвердження гр. Кащук М. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Заозерній, 2.
 29. Про затвердження гр. Вовниш О. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Вулецькій, 2.
 30. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.10.2005 № 2595 “Про затвердження меж парку “Залізна Вода“ (вул. В. Стуса – вул. Тернопільська - вул. О. Мишуги – вул. Я. Ярославенка) у м. Львові“, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парку “Залізна вода“.
 31. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 577 “Про надання середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 83 м. Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Пулюя, 16“.
 32. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2014 № 3938 “Про продаж права оренди земельної ділянки на вул. Демнянській (Б), ділянка № 1, з аукціону“.
 33. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 214 “Про затвердження ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7".
 34. Про внесення змін до ухвал міської ради від 31.07.2014 № 3739 “Про затвердження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Луганській, 5“ та від 18.09.2014 № 3841 “Про внесення змін до ухвал міської ради від 27.05.1999 № 244 та від 31.07.2014 № 3739“.
 35. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4574 “Про затвердження ТзОВ “Ніка Захід“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 72“.
 36. Про продовження гаражному кооперативу “Мрія“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Геологічній, 1.
 37. Про продовження ТзОВ “Джентрі“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 281-а.
 38. Про продовження ТзОВ “Золотий ліс“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 129.
 39. Про продовження ТзОВ “Завод “Полімербудпром“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 174.
 40. Про продовження ТзОВ ВП “Будінвест“ терміну оренди земельної ділянки на розі вул. Краківської – вул. Вірменської.
 41. Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Коломийській, 7.
 42. Про продовження ФОП Мельничуку І. А. терміну оренди земельної ділянки на просп. В. Чорновола, 45-а.
 43. Про розгляд питання продовження ПП фірмі “ТБС“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 111.
 44. Про надання ТзОВ “Олімпік ЛТД“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Угорській, 15-19.
 45. Про надання ТзОВ "Бізнессервісцентр" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. В. Липинського, 60-д.
 46. Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Б. Хмельницького, 192-а.
 47. Про надання обслуговуючому кооперативу “Гаражно-будівельний кооператив “Рубікон 86“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 301.
 48. Про надання ОСББ “Марконі“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тершаковців, 1-б.
 49. Про надання ТзОВ “Мотор трейд“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Богданівській, 15.
 50. Про надання ТзОВ “Резерв плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9.
 51. Про надання гр. гр. Антонюк Л. Й., Басалик О. Й., Вольському З. В., Здибелю М. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 231.
 52. Про надання гр. Верходаю Ю. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Шептицьких, 28.
 53. Про надання ПАТ “Центр енергетичних інновацій“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 7.
 54. Про надання ТзОВ “Нове Плюс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Я. Гніздовського, 8-а.
 55. Про надання ТзОВ “Прем’єр Логістика“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 72.
 56. Про надання ТзОВ “Аурум-Сіті“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 7.
 57. Про надання Львівській обласній організації фізкультурно-спортивному товариству “Динамо“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Яневій, 10.
 58. Про надання ПП “Мега-Тех“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Волоській, 1, вул. Волоській, 1-а.
 59. Про надання ТзОВ фірмі “Чумак“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 284.
 60. Про надання гр. Чернобі О. А. та гр. Чернобі В. В. дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Білогорщі, 128.
 61. Про надання гр. гр. Бондарєвій А. К., Філіпповській Н. М. та Хоменчук Н.В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості в обслуговуючому кооперативі ″Любителі природи″ в урочищі Клепарів.
 62. Про надання гр. гр. Пенському М. Б., Гордієвському С. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 106.
 63. Про надання ТзОВ “Зубра-Центр“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Сихівській, 5.
 64. Про надання ТзОВ ″Юрок плюс″ дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Жовківській, 63.
 65. Про надання ПАТ “ВіЕс Банк“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. П. Грабовського, 11 (територія історико-культурного ландшафтного комплексу “Цитадель“).
 66. Про надання гр. Колосу Б. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 45.
 67. Про надання гр. Послєдніченку В. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 9-а.
 68. Про надання ТзОВ ″Преміум-Буд″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Голубовича, 34.
 69. Про розгляд питання надання гр. Вудвуд Л. Ф. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 121.
 70. Про розгляд питання надання гр. Дацку Р. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
 71. Про розгляд питання надання гр. Горбуновій Н. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 61.
 72. Про розгляд питання надання гр. Штокалу Р. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка,313.
 73. Про передачу ТзОВ “Готельний комплекс “Таурус“ земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.
 74. Про зміну приватному підприємству “Львівдах“ цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тернопільській, 21.
 75. Про зміну гр. гр. Фуртаку С. Б. та Мосоріній Н. А. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Врубеля, 42 – 42-а.
 76. Про погодження гр. Матвєєвій Ю. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ряснянській, 177.
 77. Про погодження гр. Максимец І. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Холодній (біля будинку № 52).
 78. Про надання гр. Процак Н. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 11.
 79. Про надання  гр. гр. Ромінській О. С. Ромінській М. С. дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку у 3-му Топольному провулку (біля будинку № 8-б) – вул. Топольній, 17.
 80. Про надання гр. Чигиню В. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Івасюка, 15.
 81. Про надання ПП “Дора“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Городоцькій, 197.
 82. Про надання гр. Майхеру А. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській.
 83. Про розгляд питання надання гр. Мойсі М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 123-а.
 84. Про розгляд питання надання гр. Посіко У. М.  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Нагірній.
 85. Про зміну гр. Волковій К. М. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, СК “Нафтовик“.
 86. Про погодження гр. Гуді А. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 11-а.
 87. Про погодження ПП “Захід-Експрес“ місця розташування земельної ділянки і надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 251.
 88. Про погодження гр. Білоусу А. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Круглій.
 89. Про погодження гр. Мельському П. Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Круглій.
 90. Про погодження ПП “Компанія “Вікторія“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 91. Про погодження КСТ “Вишня“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі “Клепарів“.
 92. Про розгляд питання погодження гр. Кудрику О. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Нагірній.
 93. Про погодження ТзОВ “Сапфір“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Хуторівці, 59-б.
 94. Про погодження гр. Мандриковському М. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (№ 1).
 95. Про погодження ПАТ “Мікроприлад“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Над Джерелом, 6.
 96. Про розгляд питання погодження гр. Бику В. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній (біля будинку № 75).
 97. Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою.
 98. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документації із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

          С.Коровайник

 1. Різне.
 1. Про затвердження Програми забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів протягом червня-вересня 2016 року.  
 2. Про затвердження Положення про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м. Львові.
 3. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2008 № 2137 “Про створення ЛКП “Центр розвитку туризму м. Львова“.
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.01.2016 № 120 “Про затвердження Програми з організації зовнішніх зв’язків Львівської міської ради у 2016 році“.
 5. Про укладення договору міни.
 6. Про делегування департаменту житлового господарства та інфраструктури повноважень на укладення договору про співпрацю.
 7. Про неконституційність та несправедливість підняття величини тарифів на комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати та пенсії.
 8. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова вулиці місцевого значення у районі вул. Малоголосківської (2-а черга будівництва).
 9. Про надання згоди на укладення договору безоплатного користування мережами зовнішнього освітлення у м. Винники.
 10. Про встановлення вартості проїзду для дітей шкільного віку.
 11. Про зміну типу та назви середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 38 м. Львова.
 12. Про надання відділу освіти Шевченківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Замарстинівській, 71-а.
 13. Про затвердження ТзОВ “Воксел Україна“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дністерській, 27.
 14. Про надання гр. Малашняк В. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинку № 20-22).
 15. Про надання гр. Міку С. Я. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стадників (біля будинку № 32).

 

 Опубліковано: 08.07.2016