×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 30.06.2016

 1. Інформація про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території Грибовицького сміттєзвалища
  А.Садовий        
  І.Маруняк
  Ю.Голець
 2. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.
  Додатки                                                                                                                                                                О.Іщук
 3. Про затвердження Програми соціального захисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі, що розташоване поблизу с. Великі Грибовичі
  Н.Демкович
 4. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.                                                                                                  Додатки
 5. Про визначення ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ для участі у проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України“ та надання дозволу на укладання угоди про передачу коштів позики.
 6. Про надання дозволу ЛМКП “Львівводоканал“ на отримання кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та надання муніципальної гарантії Північній Екологічній Фінансовій корпорації (НЕФКО) з метою гарантування виконання зобов’язань ЛМКП “Львівводоканал“.
 7. Про погодження ЛМКП “Львівводоканал“ умов гранту від Фонду Джона Нурмінена у формі міжнародної технічної допомоги для нейтралізації стоків біогазової установки та заходів з видалення фосфору на очисних спорудах.
 8. Про часткове звільнення ТзОВ “Байки“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
 9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“
 10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4527 “Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова“
 11. Про встановлення пунктів велопрокату.
  І.Кулинич
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Львова.
  С.Коровайник
 13. Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова.
  А.Москаленко                                
   Ю.Лукашевський
 14. Про затвердження Програми створення Львівського міського резерву матеріально-технічних ресурсів на 2016 – 2020 роки.                                                                                                                                                    В.Іваніцький
 15. Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1940 “Про затвердження персонального складу наглядової ради комунальної установи Інституту міста та внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2009 № 2648“.
  А.Загайна
 16. Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
 17. Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів “Територія терору“ та передачі інвестору майнових прав на навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад першого ступеня“ у мікрорайоні Сихів-18 за інвестиційним договором від 30.10.2014.
 18. Про припинення шляхом ліквідації МКП “Ремонтно-будівельне управління № 1“.
 19. Про припинення шляхом ліквідації Державно-комунальне підприємство – кінотеатр імені Б. Хмельницького.
 20. Про припинення шляхом ліквідації ЛКП “Бадьорість“.
 21. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 178 “Про затвердження Договорів про пожертву квартир“.
 22. Про надання дозволу на списання з балансу управління капітального будівництва об’єкта незавершеного будівництва: “Пожежне депо на 6 автомашин в житловому масиві Сихів“ (яке непридатне для подальшого використання) на вул. В. Антонича – вул. Майданній.
 23. Про укладення договору міни.
  Г.Пайонкевич
 24. Про списання з балансу ЛКП “Львівелектротранс“ основних засобів.
  В.Щир
 25. Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.03.2016 № 348 “Про затвердження переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок загального фонду міського бюджету у 2016 році, та річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році“.
  А.Галушка
 26. Про передачу на баланс ЛМКП “Львівводоканал“ об’єкта незавершеного будівництва “Каналізування житлових будинків індивідуальної забудови у районі вул. Корейської (між вул. Ковельською та вул. М. Гамалії)“.
  П.Мурава
 27. Про продовження терміну дії Схеми теплопостачання м. Львова, затвердженої ухвалою міської ради від 11.09.2008№ 2058.
 28. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова реконструйованої ділянки вул. Малоголосківської.
  А.Мончак
 29. Про передачу пам’ятника Степану Тудору Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького
  М.Мороз
 30. Про внесення змін до ухвали міської ради щодо затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу у власність або права оренди на аукціонах та внесення змін до ухвал щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.
  В.Шнайдер
 31. Про затвердження Положення про порядок надходження та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв фізичних та юридичних осіб у комунальних закладах освіти м. Львова та врегулювання окремих питань у галузі освіти м. Львова.
  І.Дякович
 32. Про надання комунальному підприємству “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ в оренду нежитлові приміщення на   вул. Г. Смольського, 4.
 33. Про надання ЛКП “Центр земельного кадастру та землеустрою“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.
 34. Про надання ЛКП “Архітектурно-планувальне бюро“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.
 35. Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлові приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.
 36. Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень на вул. Ф. Ліста, 1.
 37. Про надання ГО “Студентське братство Львівщини“ в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Римлянина, 5.
 38. Про внесення змін до договору оренди № З-9234-15 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 31.10.2014.
 39. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Тополя-406“.
 40. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2015 № 44 “Про надання громадській організації “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А.Тесленка,4“.
 41. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 42. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Є. Коновальця, 88.
 43. Про надання ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Т. Масарика, 12.
 44. Про списання заборгованості зі сплати орендної плати за окремі об’єкти комунальної власності м. Львова.
 45. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом викупу.
  І.Свистун
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого (між будинками № 4 та № 6).
 47. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4662 “Про продаж земельної ділянки на вул. Січовій (між будинками № 44 та № 46) з аукціону під забудову“.
 48. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4659 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 1) з аукціону під забудову“.
 49. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4660 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 2) з аукціону під забудову“.
 50. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4661 “Про продаж земельної ділянки на вул. Щирецькій, 33 з аукціону під забудову“.
 51. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2008 № 1627 “Про продаж з аукціону права оренди земельної ділянки на вул. Липова Алея – вул. В.Стуса у м. Львові“.
 52. Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 6.
 53. Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. С. Бандери, 91 .
 54. Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 103-а.
 55. Про затвердження відділу освіти Залізничного району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 16.
 56. Про затвердження Національному університету “Львівська політехніка“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 17.
 57. Про затвердження ТзОВ “Львівський ІТ-Центр“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Я. Пастернака, 5.
 58. Про затвердження ТзОВ виробничо-рятувальній фірмі “Сотер“ ЛТД проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-к.
 59. Про затвердження гр. гр. Гургалю В. В. та Гургаль Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Розточчя (біля будинку № 32).
 60. Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 15.
 61. Про затвердження релігійній громаді Римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 46.
 62. Про затвердження ТзОВ ″Західторгбуд″ та ТзОВ ″Біо-Пласт″ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 63. Про затвердження ТзОВ “Західторгбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 64. Про затвердження ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.
 65. Про затвердження ТзОВ “Торговий центр “Привокзальний“ та гр. гр. Костик Н. З., Костику В. С., Костику В. В., Костик М. М., Данилову Ю. Д., Даниловій М. І., Чухен Н. Ю., Чухену Ю. Л., Денькович А. Б., Деньковичу І. В., Котляр М. М., Котляру Б. З., Пасічнику Р. П., Тимецькій Н. О., Федишин В. М., Матвіїшину А. Р., Матвіїшин М. В., Матвіїшин С. Б., Михайловій Л. С. технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 34-б.
 66. Про затвердження гр. Юнко Н. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка  С.Рудницького, 34.
 67. Про затвердження гр. Ковалику П. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 39 та надання земельної ділянки № 39 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Медик“ в урочищі Збоїща.
 68. Про затвердження гр. гр. Бородуліну О. Р. та Бородуліній Г. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Холодній, 90.
 69. Про затвердження гр. Стадницькій – Гірняк Г. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Граничній, 13.
 70. Про затвердження ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та надання земельних ділянок на вул. Садовій, 2-а.
 71. Про затвердження ТзОВ виробничо-торговому підприємству “Бодекс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 99-а.
 72. Про затвердження ТзОВ “Леви міста“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 73. Про затвердження ФОП Копотю Р. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 62.
 74. Про затвердження гр. гр. Якиму П. А. та Яким І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. Т.Шевченка, 146-а.
 75. Про затвердження ПП “ЗАХІД ЛП“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 35-а.
 76. Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“) земельних ділянок у районі вул. Авіаційної.
 77. Про затвердження ТзОВ “Захід Інвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 54-д.
 78. Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т.Чупринки,96.
 79. Про затвердження гр. Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пирогівці, 2.
 80. Про затвердження гр. гр. Тихомирову Є. В. та Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Пирогівці, 6.
 81. Про затвердження гр. Янкевичу Л. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 96 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.
 82. Про затвердження садово-городньому кооперативу “Харчовик-2“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок в урочищі Клепарів.
 83. Про затвердження ПП “Сад-ЛВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.
 84. Про затвердження ТзОВ “МААТ-Захід“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 43.
 85. Про затвердження гр. Кульчицькому В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків №№ 20, 22).
 86. Про затвердження гр. Кулинич С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 219-а.
 87. Про затвердження гр. Вербицькому С. В. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Прилбицькій, 4.
 88. Про затвердження гр. Коровяку Б. Е. документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кортумівці, 10, гараж № 1.
 89. Про затвердження гр. гр. Курочці М. І., Курочці О. М., Курочці Н. М. та Курочці І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зигзаг, 6.
 90. Про затвердження ФОП Крупському С. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском,4.
 91. Про затвердження ТзОВ ТВК “Історія“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Угорській, 22.
 92. Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 9.
 93. Про затвердження ТзОВ “Юніко-істейт“ технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Угорській, 14.
 94. Про затвердження ТзОВ “Трентова ЛТД“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Персенкіці, 70.
 95. Про затвердження гаражно-будівельному кооперативу “Берізка-1“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Хлібній,1.
 96. Про затвердження ПП “Віктор-Сервіс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 99-в.
 97. Про затвердження ТзОВ “Бережанський квартал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 69.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання публічному акціонерному товариству “Концерн Галнафтогаз“ земельної ділянки у сервітутне користування на вул. Городоцькій, 284-1 (біля СТО).
 99. Про затвердження ТзОВ “Ультрабуд“,  гр. гр. Теодорович М. Я., Теодоровичу О. О., Теодорович І. О. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича, 52.
 100. Про затвердження гр. Слюсарчику Р. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чагарниковій, 8-а.
 101. Про затвердження гр. Супчук Г. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т.Шевченка, 165.
 102. Про розгляд питання затвердження гр. гр. Онишку Ю. М. та Онишку С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Кондукторській, 28.
 103. Про розгляд питання затвердження ПП “ШипШина“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та наданні земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 217-219.
 104. Про розгляд питання затвердження гр. Гураль С. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 3.
 105. Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1664 “Про користування ТДВ “Львівагромашпроект“ земельними ділянками на вул. Є.Олесницького, 28“.
 106. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3522 “Про надання Національному університету “Львівська політехніка“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Є. Плужника, 5“.
 107. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 228 “Про продовження ТзОВ “Пам’ять“ терміну оренди земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 62“.
 108. Про внесення змін в ухвалу міської ради від 10.04.2014 № 3283 “Про погодження ТзОВ “Аутера“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 164“.
 109. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4951 і затвердження ПП “Грааль ДЛД-12“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 119.
 110. Про продовження ТзОВ МП “Компанія ОВАККО Лтд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 6.
 111. Про продовження ТзОВ “Трансуспіх“ терміну оренди земельної ділянки на вул. В. Липинського, 36.
 112. Про продовження ТзОВ ТПП “Універсал“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154.
 113. Про продовження ТзОВ “Ласок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50-в.
 114. Про продовження приватному підприємцю Шевченко М. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького –  вул. В. Липинського.
 115. Про продовження ТзОВ “Інсел“ терміну оренди земельної ділянки на вул.Газовій, 28.
 116. Про продовження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Любителі природи“ терміну оренди земельних ділянок в урочищі Клепарів.
 117. Про продовження приватному акціонерному товариству “Українська гірничо-металургійна компанія“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Т.Шевченка, 321.
 118. Про продовження ТзОВ “Торгово-виробнича компанія “Бриз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 120.
 119. Про продовження ТзОВ “Експрес-гріль“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 5.
 120. Про продовження ТзОВ “Альфа-Віта“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Науковій, 7.
 121. Про продовження ПП “Міст“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Під Голоском, 6.
 122. Про продовження ТзОВ “Дукат“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Криничній, 1.
 123. Про продовження ТзОВ “Бетонбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327.
 124. Про продовження ТзОВ “Магнат-РР“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.
 125. Про розгляд питання продовження гр. Бадяку С. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 40.
 126. Про розгляд питання продовження гр. Юринцю Є. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 45, 45-б.
 127. Про розгляд питання продовження ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.
 128. Про розгляд питання продовження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Крамниця будівельника“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 340-а
 129. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ТзОВ “АРГОН“ на вул. Рахівській, 16-а.
 130. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Чуваській, 45-а, яка підлягає продажу гр. Віняру Д. В.
 131. Про надання ТзОВ ″Ерідана ЛТД″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 321-б.
 132. Про надання ТзОВ “Капітал плаза“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 290.
 133. Про надання ФОП Юзьківу Л. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
 134. Про надання гр. гр. Кривку С. О., Кривко М. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Ряснянській, 28.
 135. Про надання ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «ІМВО» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул.Т.Шевченка, 337.
 136. Про надання ТзОВ “Новел-Істейт“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Персенківці, 2.
 137. Про надання ТзОВ “Резерв плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9.
 138. Про надання ПАТ “Концерн–Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.
 139. Про надання гр. Музиці С. Т. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5-а у садівничому кооперативі “Личаківський“.
 140. Про надання гр. Данилів О. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Казахській, 10-а.
 141. Про надання гр. Повжиткову Г. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах садівничого товариства ″Гудок″.
 142. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Смаль-Стоцького, 13.
 143. Про надання Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Судовій, 7.
 144. Про надання ТзОВ фірмі “Каменяр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Газовій, 36/3.
 145. Про надання ТзОВ “Перфект Плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Л. Перфецького, 2.
 146. Про надання гр. Кріль Г. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича, 47.
 147. Про надання гр. Сняданку Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки № 220 на місцевості у садівничо-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.
 148. Про надання гр. Дацку В. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
 149. Про надання гр. Дацку Р. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
 150. Про надання гр. Забігайлу С. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Майорівці, 21-а.
 151. Про надання ОСББ “П’ятий“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.
 152. Про надання ПАТ “ДТЕК Західенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козельницькій, 5.
 153. Про надання ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.
 154. Про надання гр. Корнійчуку А. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 10.
 155. Про надання ТзОВ “Гранд-Еліт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 156. Про надання ПП “Аркада сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 29.
 157. Про надання членам обслуговуючого кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ та обслуговуючому кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі ″Збоїща″.
 158. Про надання гр. гр. Юраш Д. І., Юрашу А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 81.
 159. Про надання гр. Попадюку З. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків № 20-22).
 160. Про надання гр. Шміліховському А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 18.
 161. Про надання ПАТ “Фірма “Нафтогазбуд“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 144.
 162. Про надання гр. Кархуту Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городницькій, 53.
 163. Про надання комунальній 3-ій міській клінічній лікарні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Русових, 4.
 164. Про надання управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 174.
 165. Про надання ТзОВ “Форум-Тренд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Довженка, 1.
 166. Про надання ТзОВ “Кріол“ та гр. Бегей В. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Зубрицького, 5-а.
 167. Про надання ПП “Нове небо“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Угорській, 10.
 168. Про надання ПАТ “Кредобанк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Академіка А. Сахарова, 78.
 169. Про надання ТзОВ “Перехрестя“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поліській, 2.
 170. Про надання ТзОВ “Галенергомонтаж УБ ХАЕС“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на    вул. Садовій, 2-а.
 171. Про надання Українській академії друкарства дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 12-а.
 172. Про надання гр. Перцю М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Поштовій, 28.
 173. Про надання гр. гр. Антонюк Л. Й., Басалик О. Й., Вольському З. В., Здибелю М. Й. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 231.
 174. Про надання гр. Нечипоруку Р. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Промисловій, 50/52.
 175. Про надання гр. Гургалю З. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 1.
 176. Про надання ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.
 177. Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т. Чупринки, 96.
 178. Про надання гр. Куйбіді Х. В. земельної ділянки на вул. М. Драгана, 32.
 179. Про надання ФОП Голдричу І. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 91.
 180. Про надання гр. Збираль О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Смілій, 7.
 181. Про надання ПП “Енерго-ресурс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 181.
 182. Про розгляд питання надання гр. Фітьо Л. С. дозволу на здійснення торговельної діяльності газетно-журнальною продукцією та встановлення яток щоденного демонтажу на розі вул. Вагової – просп. В. Чорновола та вул. І. Франка, 66.
 183. Про розгляд питання надання гр. Мойсі М. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 123-а.
 184. Про розгляд питання надання гаражно-будівельному кооперативу “Щит“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича.
 185. Про розгляд питання надання ОСББ “Нова громада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Карманського (між будинками №№ 4-а, 6 та 6-а).
 186. Про розгляд питання затвердження гр. Ярмуху І. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144).
 187. Про розгляд питання надання ТзДВ “Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство “Прогрес“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.
 188. Про розгляд питання надання ТзДВ “Дальта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-а.
 189. Про погодження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Промінь Голоско“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско.
 190. Про погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драгана, 10-а.
 191. Про розгляд питання погодження гр. Бику В. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній (біля будинку № 75).
  С.Коровайник
 1. Різне.

Д1 Про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні Пісенного конкурсу “Євробачення“
Д2 Про затвердження Комплексної програми підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі
Д3 Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова

Опубліковано: 24.06.2016