×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 09.06.2016

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2016 рік.
  Додатки                                                                                                                                                               О.Іщук
 2. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
  Додатки
  І.Кулинич
 3. Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова.
  А.Москаленко                                                                                
  Ю.Лукашевський
 4. Про щомісячну виплату дітям працівників служби цивільного захисту, які загинули під час ліквідації пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища.
  Н.Демкович
 5. Інформація про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації на території Грибовицького сміттєзвалища.
  І.Маруняк
 6. Про визначення ЛКП «Львівспецкомунтранс» для участі у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та надання дозволу на укладання угоди про передачу коштів позики.
 7. Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.
 8. Про внесення змін до ухвал міської ради від 10.07.2014 № 3674 та від 21.05.2015 № 4760 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 21.04.2016, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 9. Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів “Територія терору“ та передачі інвестору майнових прав на навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад першого ступеня“ у мікрорайоні Сихів-18 за інвестиційним договором від 30.10.2014.
 10. Про припинення шляхом ліквідації МКП “Ремонтно-будівельне управління № 1“.
 11. Про припинення шляхом ліквідації Державно-комунальне підприємство – кінотеатр імені Б. Хмельницького.
 12. Про припинення шляхом ліквідації ЛКП “Бадьорість“.
  Г.Пайонкевич
 13. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова реконструйованої ділянки вул. Малоголосківської.
 14. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.
  А.Мончак
 15. Про внесення змін до ухвали міської ради щодо затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу у власність або права оренди на аукціонах та внесення змін до ухвал щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.
  В.Шнайдер
 16. Про затвердження Положення про порядок надходження та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв фізичних та юридичних осіб у комунальних закладах освіти м. Львова та врегулювання окремих питань у галузі освіти м. Львова.
  І.Дякович
 17. Про надання комунальному підприємству “Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі“ в оренду нежитлові приміщення на   вул. Г. Смольського, 4.
 18. Про надання ЛКП “Центр земельного кадастру та землеустрою“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.
 19. Про надання ЛКП “Архітектурно-планувальне бюро“ в оренду нежитлові приміщення на вул. Г. Смольського, 4.
 20. Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлові приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.
 21. Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень на вул. Ф. Ліста, 1.
 22. Про надання ГО “Студентське братство Львівщини“ в оренду нежитлових приміщень на вул. П. Римлянина, 5.
 23. Про внесення змін до договору оренди № З-9234-15 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 31.10.2014.
 24. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП “Тополя-406“.
 25. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.12.2015 № 44 “Про надання громадській організації “Кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові“ в оренду нежитлових приміщень на вул. А.Тесленка,4“.
 26. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які  підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
 27. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Є. Коновальця, 88.
  І.Свистун
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимира Великого (між будинками № 4 та № 6).
 29. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4662 “Про продаж земельної ділянки на вул. Січовій (між будинками № 44 та № 46) з аукціону під забудову“.
 30. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4659 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 1) з аукціону під забудову“.
 31. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4660 “Про продаж земельної ділянки на вул. Сливовій, 11-б (ділянка 2) з аукціону під забудову“.
 32. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4661 “Про продаж земельної ділянки на вул. Щирецькій, 33 з аукціону під забудову“.
 33. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2008 № 1627 “Про продаж з аукціону права оренди земельної ділянки на вул. Липова Алея – вул. В.Стуса у м. Львові“.
 34. Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 6.
 35. Про затвердження середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова, що знаходиться у комунальній власності Львівської міської ради, проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. С. Бандери, 91 .
 36. Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 103-а.
 37. Про затвердження відділу освіти Залізничного району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 16.
 38. Про затвердження Національному університету “Львівська політехніка“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. М. Пимоненка, 17.
 39. Про затвердження ТзОВ “Львівський ІТ-Центр“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Я. Пастернака, 5.
 40. Про затвердження ТзОВ виробничо-рятувальній фірмі “Сотер“ ЛТД проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-к.
 41. Про затвердження гр. гр. Гургалю В. В. та Гургаль Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Розточчя (біля будинку № 32).
 42. Про затвердження ОСББ “Квітка-1“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Мікльоша, 15.
 43. Про затвердження гр. Данилишину Д. Р. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Скнилівській у дачному кооперативі “Урожай“, ділянка № 120.
 44. Про затвердження релігійній громаді Римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 46.
 45. Про затвердження ТзОВ ″Західторгбуд″ та ТзОВ ″Біо-Пласт″ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 46. Про затвердження ТзОВ “Західторгбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 47. Про затвердження ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.
 48. Про затвердження ТзОВ “Торговий центр “Привокзальний“ та гр. гр. Костик Н. З., Костику В. С., Костику В. В., Костик М. М., Данилову Ю. Д., Даниловій М. І., Чухен Н. Ю., Чухену Ю. Л., Денькович А. Б., Деньковичу І. В., Котляр М. М., Котляру Б. З., Пасічнику Р. П., Тимецькій Н. О., Федишин В. М., Матвіїшину А. Р., Матвіїшин М. В., Матвіїшин С. Б., Михайловій Л. С. технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та надання земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 34-б.
 49. Про затвердження гр. Юнко Н. К. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Академіка  С.Рудницького, 34.
 50. Про затвердження гр. Ковалику П. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 39 та надання земельної ділянки № 39 в обслуговуючому кооперативі “Садове товариство “Медик“ в урочищі Збоїща.
 51. Про затвердження гр. гр. Бородуліну О. Р. та Бородуліній Г. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Холодній, 90.
 52. Про затвердження гр. Стадницькій – Гірняк Г. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Граничній, 13.
 53. Про затвердження ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та надання земельних ділянок на вул. Садовій, 2-а.
 54. Про затвердження ТзОВ виробничо-торговому підприємству “Бодекс“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській, 99-а.
 55. Про затвердження ТзОВ “Леви міста“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 56. Про затвердження ФОП Копотю Р. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 62.
 57. Про затвердження гр. гр. Якиму П. А. та Яким І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на  вул. Т.Шевченка, 146-а.
 58. Про затвердження ПП “ЗАХІД ЛП“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 35-а.
 59. Про затвердження обслуговуючому кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садівничо-городній кооператив “Бджілка“) земельних ділянок у районі вул. Авіаційної.
 60. Про затвердження ТзОВ “Захід Інвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Липинського, 54-д.
 61. Про надання гр. Устіновій Н. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Генерала Т.Чупринки,96.
 62. Про затвердження гр. Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пирогівці, 2.
 63. Про затвердження гр. гр. Тихомирову Є. В. та Вальдрату П. М. технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок на вул. Пирогівці, 6.
 64. Про затвердження гр. Янкевичу Л. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 96 у садівничому кооперативі “Горизонт“ в урочищі Голоско.
 65. Про затвердження садово-городньому кооперативу “Харчовик-2“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок в урочищі Клепарів.
 66. Про розгляд питання затвердження ПП “ШипШина“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та наданні земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 217-219.
 67. Про розгляд питання затвердження гр. Гураль С. Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Л.Гайовської, 3.
 68. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.03.2006 № 3435 і договору оренди землі від 10.04.2006 № С-514 та продовження ТзОВ “Житлово-будівельна компанія “Ваш Дім“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Пасічній, 133.
 69. Про внесення змін до ухвали міської ради від 12.07.2012 № 1664 “Про користування ТДВ “Львівагромашпроект“ земельними ділянками на вул. Є.Олесницького, 28“.
 70. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3522 “Про надання Національному університету “Львівська політехніка“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Є. Плужника, 5“.
 71. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.02.2016 № 228 “Про продовження ТзОВ “Пам’ять“ терміну оренди земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 62“.
 72. Про внесення змін в ухвалу міської ради від 10.04.2014 № 3283 “Про погодження ТзОВ “Аутера“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 164“.
 73. Про продовження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Любителі природи“ терміну оренди земельних ділянок в урочищі Клепарів.
 74. Про продовження приватному акціонерному товариству “Українська гірничо-металургійна компанія“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Т.Шевченка, 321.
 75. Про продовження ТзОВ “Торгово-виробнича компанія “Бриз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 120.
 76. Про продовження ТзОВ “Експрес-гріль“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 5.
 77. Про продовження ТзОВ “Альфа-Віта“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Науковій, 7.
 78. Про продовження ПП “Міст“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Під Голоском, 6.
 79. Про продовження ТзОВ “Дукат“ терміну оренди земельної ділянки на пл. Криничній, 1.
 80. Про продовження ТзОВ “Бетонбуд“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327.
 81. Про продовження ТзОВ “Магнат-РР“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 367/2.
 82. Про розгляд питання продовження гр. Бадяку С. Б. терміну оренди земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 40.
 83. Про розгляд питання продовження гр. Юринцю Є. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Стрийській, 45, 45-б.
 84. Про розгляд питання продовження ТзОВ “Львівське торгово-виробниче підприємство “Крамниця будівельника“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 340-а.
 85. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ТзОВ “АРГОН“ на вул. Рахівській, 16-а.
 86. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Чуваській, 45-а, яка підлягає продажу гр. Віняру Д. В.
 87. Про зміну гр. гр. Фуртаку С. Б. та Мосоріній Н. А. цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на  вул. М. Врубеля, 42 – 42-а.
 88. Про надання ТзОВ ″Ерідана ЛТД″ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 321-б.
 89. Про надання ТзОВ “Капітал плаза“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 290.
 90. Про надання ФОП Юзьківу Л. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
 91. Про надання гр. гр. Кривку С. О., Кривко М. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Ряснянській, 28.
 92. Про надання ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «ІМВО» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул.Т.Шевченка, 337.
 93. Про надання ТзОВ “Новел-Істейт“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Персенківці, 2.
 94. Про надання ТзОВ “Резерв плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9.
 95. Про надання ПАТ “Концерн–Електрон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 313.
 96. Про надання гр. Музиці С. Т. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пасіки Галицькі, 5-а у садівничому кооперативі “Личаківський“.
 97. Про надання гр. Данилів О. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Казахській, 10-а.
 98. Про надання гр. Повжиткову Г. Б. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах садівничого товариства ″Гудок″.
 99. Про надання ПАТ “Укртелеком“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. С. Смаль-Стоцького, 13.
 100. Про надання Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Судовій, 7.
 101. Про надання ТзОВ фірмі “Каменяр“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Газовій, 36/3.
 102. Про надання ТзОВ “Перфект Плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Л. Перфецького, 2.
 103. Про надання гр. Кріль Г. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Л. Мацієвича, 47.
 104. Про надання гр. Сняданку Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки № 220 на місцевості у садівничо-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.
 105. Про надання гр. Дацку В. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
 106. Про надання гр. Дацку Р. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 54.
 107. Про надання гр. Забігайлу С. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Майорівці, 21-а.
 108. Про надання ОСББ “П’ятий“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-а.
 109. Про надання ПАТ “ДТЕК Західенерго“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Козельницькій, 5.
 110. Про надання ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Авіаційній, 7.
 111. Про надання гр. Корнійчуку А. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кримській, 10.
 112. Про надання ТзОВ “Гранд-Еліт“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Стрийській, 45.
 113. Про надання ПП “Аркада сервіс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 29.
 114. Про надання членам обслуговуючого кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ та обслуговуючому кооперативу ″Садово-городнє товариство ″Дружба-Збоїща″ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі ″Збоїща″.
 115. Про надання гр. Процак Н. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 11.
 116. Про надання гр. гр. Юраш Д. І., Юрашу А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 81.
 117. Про надання гр. Попадюку З. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л. Гайовської (біля будинків № 20-22).
 118. Про надання гр. Шміліховському А. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 18.
 119. Про надання ПАТ “Фірма “Нафтогазбуд“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 144.
 120. Про надання гр. Кархуту Р. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Городницькій, 53.
 121. Про розгляд питання надання гаражно-будівельному кооперативу “Щит“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича.
 122. Про розгляд питання надання ОСББ “Нова громада“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П.Карманського (між будинками №№ 4-а, 6 та 6-а).
 123. Про розгляд питання затвердження гр. Ярмуху І. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вул. Розточчя (навпроти будинку № 144).
 124. Про розгляд питання надання ТзДВ “Львівське взуттєве виробничо-торговельне підприємство “Прогрес“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 30.
 125. Про розгляд питання надання ТзДВ “Дальта“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31 – вул. Грюнвальдській, 11-а.
 126. Про погодження громадянам – членам обслуговуючого кооперативу “Садове товариство “Промінь Голоско“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Голоско.
 127. Про погодження гр. Гуді А. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 11-а.
  С.Коровайник
 1. Різне.