×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 19.03.2015

 

 

 1. Про затвердження Програми відзначення 150 річниці з дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Г.Пайонкевич

 1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2015 рік.

О.Іщук

 1. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.

 2. Про затвердження Програми організації і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру у м. Львові на 2015 – 2017 роки.

 3. Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові.

 4. Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах на території м.Львова.

 5. Про часткове звільнення ТзОВ “Епіцентр К“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова.

 6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.

 7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.

 8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.Львова“.

І.Кулинич

 

 1. Про затвердження Переліків адміністративних послуг.

В.Бартошик

 1. Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м.Львові на 2015-2018 роки (“Теплий дім“).

Ю.Голець

 1. Про затвердження ТзОВ “Володар“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, 9-а (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 2. Про затвердження ТзОВ “Фалкон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 10 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 3. Про продовженя ТзОВ “Дельта-2“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги – вул. Науковій, 30 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 4. Про погодження МПП “Романтик“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 109 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 5. Про продаж ТзОВ “Парк-Блюз“ земельної ділянки на вул. Газовій, 28 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 6. Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об'єднанню по агропромисловому будівництву “Львівоблагропромбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на розі вул. Варшавської – вул. Соснової (ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.07.2014, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 7. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок (ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.02.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3190 “Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові“ (ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.02.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2642 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2011 № 737“.

Г.Пайонкевич

 1. Про втрату чинності ухвал міської ради від 23.10.2008 № 2139 та від 03.11.2011 № 870.

Г.Гриник

 1. Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури.

В.Олійник

 1. Про списання з балансу ЛКП “Львівелектротранс“ основних засобів.

В.Щир

 1. Про надання відділу освіти Сихівського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Б. Антоненка-Давидовича, 6.

 2. Про надання Міжнародному благодійному фонду “Сід Форум Україна“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Замкненій, 9.

 3. Про надання Головному управлінню Держсанепідслужби у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на просп. Свободи, 5.

 4. Про надання в оренду нежитлових приміщень Державній установі “Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України“на вул. Круп’ярській, 27.

 5. Про надання Головному управлінню Держсанепідслужби у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Городницькій, 24.

 6. Про надання Головному управлінню юстиції у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Зеленій, 77.

 7. Про надання гр. Геращенку С. Б. в оренду нежитлового приміщення на вул. Академіка С.Єфремова, 38.

 8. Про надання гр. Труш І. Р. в оренду нежитлових приміщень на вул. Князя Романа, 12/14.

 9. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Є.Ярошинської,1.

 10. Про надання гр. Ісікову К. В. в оренду нежитлових приміщень на вул. Коломийській, 9.

 11. Про надання народному депутату України Подоляк І. І. в оренду нежитлового приміщення на вул. Городоцькій, 36.

 12. Про надання комунальному підприємству Львівської обласної ради “Львівська станція швидкої медичної допомоги“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Київській, 31.

 13. Про надання Львівському комунальному підприємству “№ 500“ в оренду нежитлових приміщень.

 14. Про надання в оренду нежитлових приміщень Територіальному управлінню державної судової адміністрації України в Львівській області на вул. С. Бандери, 3.

 15. Про надання Львівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в оренду нежитлових приміщень на вул. Хуторівці, 24.

 16. Про надання в оренду нежитлових приміщень місії "Центр Війського капеланства" української греко-католицької церкви" на пл. Міцкевича, 5.

 17. Про надання Львівському комунальному підприємству “Львівавтодор“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Пасіки Галицькі, 7.

 18. Про надання Львівському комунальному підприємству “Новатор-Ремпроект“ в оренду нежитлового приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.

 19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.01.2015 № 4285 “Про заміну ТзОВ “Доля“ орендованих приміщень“.

 20. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.10.2013 № 2754 “Про внесення змін до договору оренди № Л-2691-5 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 12.04.2005“.

 21. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.04.2014 № 3221 “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні“.

 22. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.

 23. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу.

І.Свистун

 1. Про продаж земельної ділянки на вул.Генерала Юнаківа,13 з аукціону під забудову.  

 2. Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення під приватизованими об’єктами нерухомості земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 145 для продажу ТзОВ “Січовик“.

 3. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на  вул. Сливовій , 11-б  (ділянка 1).

 4. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки вул. Сливовій, 11-б  (ділянка 2).

 5. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на  вул. Стрийській  (біля іподрому, ділянка 2).

 6. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на вул. В. Великого (між будинками № 4 та № 6).

 7. Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу у власність або для права оренди на земельних торгах (аукціонах).

 8. Про затвердження ЛКП "Рембуд" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вул. Під Голоском.

 9. Про затвердження управлінню капітального будівництва Львівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки для будівництва частини транспортної розв’язки від  вул. Стрийської до вул.Княгині Ольги (1-ша черга).

 10. Про затвердження гр. гр. Андрійчук Я. Б., Буданцеву Ю. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Д. Бортнянського, 23.

 11. Про затвердження ОСББ “Сихівчани-106“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 106.

 12. Про затвердження ТзОВ “Технопарк ЛЗТА“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Ю.Федьковича, 55.

 13. Про затвердження ПрАТ “Квіти Львова“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській,127.

 14. Про затвердження громадянам (членам споживчого кооперативу “Конструктор“) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок в урочищі Збоїща.

 15. Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 78 Львівської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В.Чукаріна, 9.

 16. Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 179 Львівської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В.Чукаріна, 16.

 17. Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу яслам-садку № 130 Львівської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К. Трильовського, 9.

 18. Про затвердження загальноосвітній школі “Дивосвіт“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. К.Трильовського,24.

 19. Про затвердження Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Б. Грінченка, 4-а.

 20. Про затвердження ОСББ “Соняшник на Чупринки“ технічної документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки на вул. Генерала Т. Чупринки, 119.

 21. Про розгляд питання надання земельної ділянки на вул. Під Голоском.

 22. Про розгляд питання надання земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку.

 23. Про розгляд питання надання земельної ділянки на вул. М. Голубця, 68.

 24. Про розгляд питання надання земельної ділянки на вул. Природній, 5-а.

 25. Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3743.

 26. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3511 “Про продовження ПНВП “Резон“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-д“.

 27. Про відміну ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3139.

 28. Про розірвання договору оренди землі від 24.12.2009 № С-1638.

 29. Про розірвання договорів оренди землі від 18.04.2008 № Ш-1099 (зі змінами).

 30. Про продовження ПП “Галф“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького – вул. Кукурудзяній.

 31. Про продовження ТзОВ “Сихівське“ терміну оренди земельної ділянки на вул. А. Манастирського, 2.

 32. Про продовження фізичній особі – підприємцю Вусу А. О. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій – вул. Зубрівській.

 33. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 284-1 (біля СТО).

 34. Про продовження ПП “Львів-Стиль“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Коломийській, 7.

 35. Про продовження ТзОВ “Петбо“ ЛТД терміну оренди земельної ділянки на вул. Ю. Федьковича, 47.

 36. Про продовженя ПрАТ “Львівський проектний інститут“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 52.

 37. Про продовження ПП “Ганнуся“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 53-а.

 38. Про продовження ПП “Ганнуся“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 4-а.

 39. Про продовження ТзОВ "Каньйон" терміну оренди земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 307-а.

 40. Про продовження ФОП Хім’яку Р. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 253.

 41. Про продовження ТзОВ “Фарма Лайф“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 2, вул. Генерала В. Курмановича, 9.

 42. Про надання згоди на укладення договору суперфіцію на земельну ділянку на вул. Лисеницькій.

 43. Про надання СП “Інтерконтракт“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельні ділянки на вул. Півколо, 14.

 44. Про надання ФОП Олійнику Б.С. дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Зеленій, 251-а.

 45. Про надання гр. Сосі О. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кооперативній, 4.Про надання Фойте Інвестментс Лімітед дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. І. Чмоли, 1.

 46. Про надання ТзОВ “Підприємство “Турист“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Зеленій, 269-в.

 47. Про надання обслуговуючого кооперативу “Садово-дачне товариство “Комунальник“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості у 6-му Топольному провулку.

 48. Про надання ТзОВ “Торгово-роздрібна компанія “Євротек“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. С. Петлюри, 11, вул. С.Петлюри, 11-б.

 49. Про надання ТзОВ “Мет-Інжиніринг“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.

 50. Про надання ПрАТ “Промбудприлад“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Академіка А.Сахарова,42.

 51. Про надання громадянам (членам садівницького товариства “Праця“ робітників і службовців Львівської міської облпрофради) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.

 52. Про надання гр. Полянському Є. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у 5-му Скнилівському провулку, 4.

 53. Про надання гр. Язовецькій О. П. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у 6-му Скнилівському провулку, 9-а.

 54. Про надання ТзОВ “Статус-Рента“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Б. Хмельницького, 225-б.

 55. Про надання ТзОВ “Статус-Рента“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Б. Хмельницького, 223-в.

 56. Про надання ПП “Ганнуся“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Пасічній, 38-40.

 57. Про надання гр. Шуптар Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. П. Карманського, 12.

 58. Про надання ФОП Довгуню І. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Стрийській, 195.

 59. Про надання гр. гр. Полянській Н. М., Іваночко Н. Є., Левику Р. М. та Дупелич О. Р. дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 60. Про надання релігійній громаді Української православної Церкви Київського Патріархату Парафії Успіння Пресвятої Богородиці Шевченківського району міста Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Чигиринській (біля будинку № 31).

 61. Про надання ЛМУ ГУМВС України у Львівській області дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Виговського, 45-а.

 62. Про надання ТзОВ “Львівський харчопереробний завод “Еталон“ дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки, погодження місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 183.

 63. Про надання ТзОВ “Українська панчішна компанія“ згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Пасічній, 93.

 64. Про надання згоди Об’єднанню співвласників будинків першого молодіжного житлового комплексу на зміну цільового призначення земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 37.

 65. Про надання дозволу ТзОВ “Автогараж“ на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Пасічній.

 66. Про розгляд питання погодження гр. Якубовичу Т. В. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 3.

 67. Про погодження гр. Вергун Г. С. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарасівській, 46.

 68. Про погодження фізичній особі – підприємцю Грелі М. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 154-а.

 69. Про погодження ТзОВ "Лантсервіс" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154-а.

 70. Про погодження гр. Олійнику І. Ю. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Шумського, 13.

 71. Про погодження гр. Гуді А. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Ярошинської, 11-а.

 72. Про погодження ТзОВ “Зелбуд“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269.

 73. Про погодження гр. Явлінській О. О. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А.Мельника, 2.

 74. Про погодження ПП “Сервіс системи“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В.Антоновича, 102.

 75. Про погодження гр. Марків Л. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 4-му Заозерному провулку, 15.

 76. Про погодження гр. Скарвінко І. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній, 69.

 77. Про погодження гр. Джиготі І. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 290-а.

 78. Про погодження автогаражному кооперативу “Галич“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пирогівці, 42.

 79. Про погодження ТзОВ “Інтербуд“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Щирецькій, 7.

 80. Про погодження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Є. Коновальця, 103-а.

 81. Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою.

 82. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

С.Коровайник

 1. Різне

Міський головаА.Садовий