×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 19.06.2014


1. Про погодження меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького та надання ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького.
М.Бокало
2. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3067.
А.Галушка
3. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2014 рік.
О.Іщук
4. Про затвердження переліку об’єктів, видатки на які у 2014 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м.Львова.
5. Про звільнення гр. гр. Петрусяк І. О., Почигайло Т. І., Яворовської Є. М. від сплати коштів, які зараховуються відповідно до рішення виконавчого комітету від 09.09.2011 № 835 “Про затвердження Положення про порядок врегулювання питань самочинного будівництва у м. Львові“.
6. Про звільнення гр. Варениці І. М. від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова.
7. Про звільнення Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
8. Про звільнення ТзОВ “Пам’ять“ від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова.
9. Про делегування департаменту економічної політики повноважень на укладення угод про призначення процесуального агента (брокера).
10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.05.2011 № 440.
11. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3190.
І.Кулинич
12. Про затвердження Програми підвищення безпеки театральних постановок у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької.
13. Про звільнення ТзОВ “Українські інвестиційні системи“ від сплати орендної плати за користування будівлею № 28 на вул. І. Федорова.
14. Про розгляд рекомендацій Адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 17.04.2014 № 13/05-28/гк/к.
15. Про оплату платежів за документами виконавчого провадження органів державної виконавчої служби України.
16. Про затвердження договору інвестування виконання ремонтних та будівельно-монтажних робіт.
Г.Пайонкевич
17. Про створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню м.Львова.
О.Березюк
18. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.
І.Кобрин
19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3058.
20. Про надання ЛКП “Агенція з підготовки подій“ дозволу на вступ до Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA.
А.Москаленко
21. Про присвоєння імені середній загальноосвітній школі № 84.
22. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Львова приватного закладу “Гімназія Блаженного Климентія Шептицького“ ІІ-ІІІ ступенів, його реорганізацію (способом перетворення) та зміни типу і назви навчального закладу.
Г.Слічна
23. Про надання ЛКП “Львівелектротранс“ функцій замовника на проектування об’єкта “Будівництво тягової підстанції № 17 з кабельними мережами живлення трамвайної та тролейбусної лінії до житлового масиву Сихів“.
В.Щир
24. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від Львівського національного аграрного університету житлового будинку № 6 на вул. Д. Карбишева.
25. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від дочірнього підприємства “Житлово-експлуатаційна контора відкритого акціонерного товариства “Львівський домобудівний комбінат № 2“ житлового будинку № 9 на вул. І. Кавалерідзе.
І.Маруняк
26. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова від ПАТ “Карлсберг Україна“ відомчого житлового будинку № 3 на вул. Р.Купчинського.
О.Удовенко
27. Про затвердження попереднього договору з проектування та будівництва вул. Проектованої (від вул. Кукурудзяної до вул. Б.Хмельницького) у м. Львові та розширення вул. Кукурудзяної біля ринку “Торпедо“.
В.Кметик
28. Про внесення змін до ухвал міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова.
В.Шнайдер
29. Про надання в оренду нежитлових приміщень на пл. Міцкевича, 5.
30. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП «№ 503».
31. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Жовківській,18.
32. Про надання в оренду нежитлових приміщень на пл. Катедральній, 2.
33. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Ф.Ліста, 3.
34. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул.Кульпарківській,36-42.
35. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Окружній, 36.
36. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. О.Герцена, 9.
37. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Варшавській, 64.
38. Про надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Зубрівській, 34.
39. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Є. Ярошинської, 1.
40. Про надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Городоцькій, 151.
41. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. С.Бандери, 5.
42. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Академіка С.Єфремова, 50.
43. Про надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини,109.
44. Про надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини,109.
45. Про надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини,57.
46. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Генерала Т.Чупринки, 85.
47. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.12.2008 № 2272.
48. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.05.2009 № 2659.
49. Про внесення змін до ухвали міської ради від 15.05.2014 № 3340.
50. Про встановлення орендної плати за користування нежитловими приміщеннями на вул. Руській, 10.
51. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Тершаковців, 4.
52. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлової будівлі на вул. Олени Степанівни, 31.
53. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Панаса Мирного, 13.
54. Про надання згоди на передачу з комунальної у державну власність з правом оперативного управління Служби безпеки України у Львівській області нежитлового приміщення на вул. Хотинській, 1.
55. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
І.Свистун
56. Про резервування земельних ділянок під будівництво об’єктів для проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року в межах території обмеженою вул. Стрийською – кільцевою дорогою – проектованою вул. В.Вернадського.
57. Про затвердження детального плану території у межах вул. Б.Хмельницького, вул. В. Липинського, залізничної колії.
А.Павлів
58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парку “Високий замок“.
59. Про продаж гр. Мишко Л. І. земельної ділянки на вул. К. Левицького, 116.
60. Про продаж земельної ділянки на вул. Ластів’ячій, 1 з аукціону під забудову.
61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Богданівській, 44.
62. Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ветеранів, 11.
63. Про затвердження ЛМКП “Львівводоканал“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. О. Бахматюка.
64. Про затвердження релігійній громаді Української автокефальної православної Церкви парафії вмч. Юрія Переможця Шевченківського району м.Львова проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Полтв'яній.
65. Про затвердження ТзОВ “Парк-Блюз“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Газовій, 28.
66. Про затвердження ТзОВ “Фалкон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 10.
67. Про затвердження гр. Мельник І. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Над Джерелом.
68. Про затвердження ФОП Греху В.М. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Героїв УПА, 73.
69. Про затвердження гр.Юзефчик О.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 95-а.
70. Про затвердження гр. Гаврилюку І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Холодній,79-а.
71. Про затвердження гр. Сисуну М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Круглій, 9.
72. Про затвердження гр. Янковському М.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зимновідській,10.
73. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Мандзій Л. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городницькій, 47-а.
74. Про затвердження гр. гр. Голубецькому А. О. та Мінаєву Д. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Промисловій, 47-а.
75. Про затвердження гр. Мазур І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Скнилівській, 57.
76. Про затвердження гр. Мазур Н. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Скнилівській, 57-б.
77. Про затвердження гр. Павлик О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Потелицькій, 22-б.
78. Про затвердження гр. Манько І. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 388-а.
79. Про затвердження гр. Семен Г. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Горівській, 9.
80. Про затвердження гр. Сосновській М.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ніжинській, 10-б.
81. Про затвердження гр. Деревецькому В. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стадників, 2.
82. Про затвердження гр. Деревецькому Р. Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стадників, 2.
83. Про затвердження гр. Зборовському А.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Ряснянській,116.
84. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Рибаку Б. С. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на просп. Червоної Калини (під шляхопроводом через вул. Луганську).
85. Про затвердження виробничо-торгівельному ТзОВ “Гамалія“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Лемківській, 26.
86. Про затвердження ТзОВ “Будівельна кераміка Львова“ проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок на вул. Стрийській, 108.
87. Про затвердження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152.
88. Про затвердження ВАТ “НВП “Каскад“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вул. Північної (промзона “Сигнівка“).
89. Про затвердження ТзОВ “Автотранс-Електрон“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. В. Єрошенка, 28.
90. Про затвердження ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 157.
91. Про затвердження ФОП Чабан Н. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Повітряній, 41-а.
92. Про затвердження ТзОВ “Еколайн“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Пластовій, 11-а.
93. Про затвердження середній загальноосвітній школі № 30 м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І.Мазепи, 31.
94. Про затвердження Львівському дошкільному навчальному закладу компенсуючого типу № 35 Львівської міської ради Львівської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. П.Карманського, 7.
95. Про затвердження середній загальноосвітній школі № 22 ім. В. Стефаника м.Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Хімічній, 7.
96. Про затвердження Львівській середній спеціалізованій музичній школі – інтернату імені С. Крушельницької технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 10.
97. Про затвердження Українській академії друкарства технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. М. Коцюбинського, 21.
98. Про затвердження Українській академії друкарства технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Личаківській, 3.
99. Про затвердження Українській академії друкарства технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Підвальній, 17.
100. Про затвердження Ставропігійському професійному ліцею м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Є.Плужника, 4.
101. Про затвердження Ставропігійському професійному ліцею м. Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Є.Плужника, 6.
102. Про затвердження Львівській обласній раді технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Кирила і Мефодія, 22, вул. Кирила і Мефодія, 24.
103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ТзОВ НВП “Геліос“ земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.
104. Про затвердження ТзОВ “Продконсалтинг“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Бескидській, 41.
105. Про затвердження ТзОВ “ММ“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Пасічній, 36.
106. Про затвердження ПАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Ткацькій, 21.
107. Про затвердження ТзДВ “Пластик“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Д. Січинського, 5.
108. Про затвердження ПП “Бон Тон“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. І. Франка, 161-а.
109. Про затвердження гр. Левашову В. П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Здоров’я, 9.
110. Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.07.2012 № 1675 та від 26.12.2013 № 3034.
111. Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.04.2012 № 1426.
112. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2375.
113. Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.10.2013 № 2772.
114. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.07.2009 № 2816.
115. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2013 № 2894.
116. Про внесення змін до ухвали міської ради від 22.03.2012 № 1362 та договору оренди землі від 20.11.2012 № Г-1164.
117. Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.07.2004 № 1611 та скасування ухвали міської ради від 10.02.2005 № 2081.
118. Про розірвання за згодою сторін договору про земельний сервітут від 11.03.2005 № Ш-с-072.
119. Про розірвання договору оренди землі від 05.02.2008 № Ф-830.
120. Про розірвання за згодою сторін договору оренди землі від 20.04.2007 № С-711.
121. Про припинення договору оренди землі від 24.07.2013 № С-2565.
122. Про продовження ПП “Піраміда“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Веселій, 5 та включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення земельної ділянки на вул. Веселій, 5 для продажу ПП “Піраміда“.
123. Про продовження ПрАТ “Комплекс водних видів спорту“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 114.
124. Про продовження фізичній особі – підприємцю Василишину Я. В. терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 153.
125. Про продовження ПП “Послуги 1“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Хуторівці, 32.
126. Про продовження ПНВП “Резон“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-д.
127. Про продовження ТзОВ “С.Т.К.“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Повітряній, 1.
128. Про продовження ТзОВ “Астеліт“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 72.
129. Про продовження ТзОВ “Укрзахідсервіс“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Газовій, 9.
130. Про продовження ПП “Захід-експрес“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Сихівській, 5.
131. Про продовження ТзОВ “Новий ринок “Торпедо“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Кукурудзяній.
132. Про вирішення питання надання в суборенду підприємству “Нове Торпедо“ Первинної профспілкової організації “Вільна профспілка “Нове Торпедо“ земельної ділянки вул. Кукурудзяній.
133. Про продовження ТзОВ “Бізнес центр “Український капітал“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Промисловій, 50/52.
134. Про продовження ТзОВ Львівському торгово-виробничому підприємству “Побутові товари“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Личаківській, 215.
135. Про продовження ТзОВ “СГС ЛТД“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 50.
136. Про продовження фізичній особі – підприємцю Підгурському Ю.І. терміну оренди земельної ділянки на вул. Трускавецькій, 11-а.
137. Про продовження ФОП Коту В. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Малиновій, 6.
138. Про передачу гр. Ковальчук І. В. земельної ділянки у кооперативно-садівничому товаристві “Садівник“ в урочищі Голоско.
139. Про надання гр. Савіцькому Р. Я. у суборенду земельної ділянки на вул. Погулянці, 6.
140. Про зміну гр. Шевчук М. М. цільового призначення земельної ділянки і затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. І. Котляревського, 53-ф.
141. Про зміну гр. Долговій О. П. цільового призначення земельної ділянки і затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Майданній, 28-а.
142. Про розгляд питання надання дозволу гр. Рорату І. Д. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку на вул. О. Шумського, 13-а.
143. Про розгляд питання надання гаражно-будівельному кооперативу "Конвейєр" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Т.Шевченка, 367.
144. Про розгляд питання надання ТзОВ “Рекорд-Січ“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Любінській, 102.
145. Про надання середній загальноосвітній школі № 63 м. Львова дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Личаківській, 177.
146. Про надання Львівському навчально-виховному комплексу “Школа I ступеня – гімназія“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лисеницькій, 3.
147. Про надання відділу освіти Сихівського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Г.Хоткевича,16.
148. Про надання Національному університету "Львівська політехніка" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Є. Плужника, 5.
149. Про надання Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Городоцькій, 38.
150. Про надання Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Замкненій, 9.
151. Про надання ПП “Золота підкова“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Стрийській, 332.
152. Про надання ТзОВ “Збоїще“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Б. Грінченка, 10.
153. Про надання ПП “Галичина-К“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Сяйво, 9.
154. Про надання ПП "Центр безпеки "Флоріан" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Промисловій, 60.
155. Про надання ПАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Заводській, 25.
156. Про надання гаражному кооперативу № 9 дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на вул. Відкритій, 5.
157. Про надання гр. Поліщук О. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Стрийській, 69.
158. Про надання гр. Новосядло В. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Академіка С. Єфремова, 72.
159. Про надання ДТГО “Львівська залізниця“ дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. О. Дучимінської, 10.
160. Про надання фізичній особі – підприємцю Повшику І. М. дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Грунтовій, 1.
161. Про надання ТзОВ “Алекс-Транс“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Городоцькій, 357.
162. Про надання ПАТ “Завод “Львівсільмаш“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки на вул. Городоцькій, 207.
163. Про надання автогаражному кооперативу № 16 дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Пасічній, 127-а.
164. Про надання ПАТ “МТС Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку вул. Окружній, 57-а.
165. Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Стрийській – вул. Луганській.
166. Про надання ТзОВ “Завод “Галичина“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Городоцькій, 288.
167. Про надання ОСББ “Стальконструкція“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Широкій, 85.
168. Про надання ТзОВ “Ореста“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Старознесенській, 70, на яку буде поширюватися право сервітуту для обслуговування куточка живої природи на території регіонального ландшафтного парку “Знесіння“.
169. Про надання гр. гр. Савчину М. І., Козаку О. І. та Горбаню М. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Кульпарківській,93.
170. Про надання відділу освіти Залізничного району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Журавлиній, 3.
171. Про надання ПП “Укрспецзахід“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки на просп. Червоної Калини, 18.
172. Про погодження гр. Павлову Б. О. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 67.
173. Про погодження Дніпропетровському національному університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Іванни Блажкевич, 12-а.
174. Про погодження Управлінню Львівської Архідієцезії Римсько-католицької Церкви місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М.Пимоненка – вул. Хлібній.
175. Про погодження автогаражному кооперативу № 19 “Калина“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 272.
176. Про погодження гр. Горобець З. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній (біля будинку № 7).
177. Про погодження гр. гр. Пукало І. В., Пукалу В. В., Пукалу В. В., Мацько М. І. та Мацьку С. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Я.Музики, 50.
178. Про погодження гр. Горбаль М. Ю. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Березовій, 33.
179. Про погодження гр. Одусі А. П. місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Гординських, 7-д.
180. Про погодження фізичній особі – підприємцю Щучаку М. Д. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 145/15.
181. Про погодження гр. гр. Мисак І. Р. та Нич О. Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку, 7.
182. Про погодження гр. Черняк Р. Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку (біля будинку № 7).
183. Про погодження ЛКП “Муніципальна дружина“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І.Антонича (навпроти будинку №8).
184. Про погодження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 150, вул. Тракт Глинянський, 150-а, вул. Тракт Глинянський, 152.
185. Про погодження ВАТ “Мікроприлад“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Над Джерелом, 6.
186. Про погодження ПП “Компанія “Вікторія“ та ТзОВ “Західторгбуд“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
187. Про погодження ТзОВ “Ізок“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 31
188. Про погодження ТзОВ “Сапфір“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Хуторівці, 59-б.
189. Про погодження членам обслуговуючого кооперативу “Двіженець“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Клепарів.
190. Про погодження гр. Ковальчук О. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 234-а.
191. Про погодження гр.гр. Чорному Я. В., Кравціву Н. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пасічній, 127-а.
192. Про погодження обслуговуючому кооперативу "Гаражне товариство "Явір" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Прилбицькій, 61.
193. Про погодження громадянці Вовниш О. А. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вулецькій, 2.
194. Про погодження ТзОВ “Стакар Девелопмент“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Старознесенській, 24-26.
195. Про погодження ОСББ “Сніжне“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Л. Цегельського, 22.
196. Про погодження ПП ПБК “Сімейний маєток“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Луганській, 20.
197. Про погодження ПП “Максима“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича, 68-а.
198. Про погодження ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 87.
199. Про погодження ЛКП “Агенція ресурсів Львівської міської ради“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Олени Степанівни.
200. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
201. Про затвердження громадянам документацій із землеустрою і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
М.Бокало
202. Різне.

 

Міський голова                                                                                      А.Садовий