×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 06.02.2014


1. Про затвердження порядку денного 14-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання.
В.Павлюк
2. Про міський бюджет м. Львова на 2014 рік.
3. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2014 рік щодо розподілу залишку коштів міського бюджету м.Львова станом на 01.01.2014.
О.Іщук
4. Про здійснення запозичень до міського бюджету м.Львова у 2014 році.
5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2567.
І.Кулинич
6. Про передачу у власність нежитлових приміщень на вул. Похилій, 3. (ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2013, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
7. Про затвердження гр. Марковському І. Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сигнівці, 3. (ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2013, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
8. Про надання згоди ТзОВ “Виробничо-будівельне підприємство “Агат“ на зміну цільового призначення земельної ділянки і погодження місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Демнянській, 3. (ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2013, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
9. Про викуп у Цяцяло Л. Я., Цяцала М. І., Лотоцької І. Л., Василяк Т. М. та ТзОВ “Еко Світ“ для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна.
Г.Пайонкевич
10. Про департамент розвитку.
11. Про ЛКП “Агенція з підготовки подій“.
А.Москаленко
12. Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування у м. Львові на 2014-2017 роки.
А.Галушка
13. Про надання згоди на укладення договору суперфіцію на земельні ділянки на вул. Кульпарківській, 226-г (на проектованій вул. Ряшівській).
14. Про погодження ЛКП «Львівелектротранс» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці.
15. Про погодження ЛКП «Муніципальна дружина» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Б.-І.Антонича (навпроти будинку № 8).
16. Про погодження гр.Галянтій О.А. заміни земельної ділянки, місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Навроцького,1 взамін майна, що вилучається для суспільних потреб.
М.Бокало
17. Різне.


Міський голова                                                                                              А.Садовий