×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 21.11.2013


1. Про проведення масових заходів релігійного характеру на територіях, прилеглих до храмів у м.Львові.
Г.Пайонкевич
Л.Мельничук
А.Карбовник
2. Інформація про встановлення металевих конструкцій на фасаді будинку на вул. Сербській, 3.
Л.Онищенко-Швець
І.Чілімова
3. Інформація про функціонування транспорту у м. Львові, дотримання графіків руху транспорту та результати встановлення систем GPS у транспорті О.Вілюра
4. Інформація про роботу Львівського комунального підприємства «Львівводоканал».
В.Вольський
5. Про виконавчий комітет Львівської міської ради.
А.Садовий
6. Про реалізацію інвестиційних проектів.
7. Про розгляд подання заступника прокурора м. Львова від 16.10.2013 № 37-8537вих-13.
8. Про звільнення у 2014 році засуджених, що відбувають покарання у Львівській виправній колонії Управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№ 48), від сплати державного мита за видачу певних видів документів.
9. Про списання з балансу ЛКП «Львівтеплоенерго» котельні по вул. Липинського,6, що непридатна для подальшого використання.
10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2549.
11. Про внесення змін до ухвал міської ради від 24.05.2012 № 1568 та від 12.07.2012 № 1596.
Г.Пайонкевич
12. Про зміну типу та назви середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 66 з поглибленим вивченням англійської мови та інформаційних технологій.
Г.Слічна
13. Про внесення спеціальної техніки та обладнання до статутних капіталів львівських комунальних підприємств шляхово-ремонтних підприємств районів міста.
14. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова інженерних об’єктів.
15. Про внесення змін до ухвали міської ради від 30.05.2013 № 2319.
В.Олійник
16. Про передачу на баланс ЛМКП “Львівтеплоенерго“ об’єктів “Реконструкція опалення Територіального управління державної судової адміністрації у Львівській області по вул. М. Драгоманова, 25“ та “Капітальний ремонт системи опалення Територіального управління державної судової адміністрації у Львівській області по вул. М. Драгоманова, 25“.
І.Фалюта
17. Про затвердження переліку водних об’єктів на території м. Львова.
18. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2013 № 2217.

Додаток 2

Додаток 3
А.Галушка
19. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Коцюбинського, 20.
20. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Кавалерідзе, 15.
21. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Тракт Глинянський,161-а.
22. Про надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини,109.
23. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській, 22.
24. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Залізничній, 28.
25. Про надання в оренду будівлі на вул. П. Шафарика, 1-а.
26. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Тернопільській, 1-а.
27. Про надання в оренду нежитлових приміщень на просп. Свободи, 24.
28. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67.
29. Про передачу у власність нежитлових приміщень на вул. Похилій, 3.
30. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. О. Фредра, 2.
31. Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Кастелівці, 8.
І.Свистун
32. Про затвердження детального плану житлового району “Збоїща“.
А.Павлів
33. Про продовження ПП “Наш ринок“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Я. Раппапорта, 8.
34. Про продаж ТзОВ “Рета“ земельної ділянки на вул. Опришківській, 2.
35. Про продаж земельної ділянки на вул. В.Навроцького, 15 з аукціону під забудову.
36. Про продаж ТзОВ «Кипарис-Сервіс» земельної ділянки на вул. Промисловій, 50-52.
37. Про продаж фізичній особі – підприємцю Косар І. А. земельної ділянки на вул. Науковій, 2.
38. Про продовження ПП “Едон“ терміну оренди земельних ділянок та продаж ПП “Едон“ земельної ділянки на вул. Широкій – вул. Низинній, 17.
39. Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення під приватизованими об’єктами нерухомості земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 327-а для продажу ТзОВ “Фукс Мастила Україна“.
40. Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення під приватизованими об’єктами нерухомості земельної ділянки на вул. Зеленій, 149-г для продажу ТзОВ “Компанія ВЕЕМ – Металавтопром“.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (2).
42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (3).
43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 311-а (4).
44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Л.Мацієвича, 15-а.
45. Про затвердження меж парку “На валах“ та надання ЛКП “Зелений Львів“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості парку “На валах“ у м. Львові.
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання парку “Сад Благовіщення“.
47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання парку імені І.Виговського.
48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки для збереження та використання парку “Озеро Левандівське“.
49. Про погодження меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького та надання ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького.
50. Про затвердження гр. Кучерук Є. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, (біля будинку № 28).
51. Про затвердження державному підприємству “Львівський бронетанковий завод“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В. Вернадського (проектованій).
52. Про затвердження ТзОВ “Будрем“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Б. Хмельницького, 172.
53. Про затвердження гр. Онищук С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Нагірній, 56-а.
54. Про затвердження ТзОВ “СВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25-а - 25-б.
55. Про затвердження ТзОВ “Біля цитаделі“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул.Є.Поповича,6-а
56. Про розгляд питання затвердження гр. Хавичу Р. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Загірній (навпроти будинку № 8).
57. Про затвердження ВАТ “НВП “Каскад“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вул. Північної (промзона “Сигнівка“).
58. Про затвердження ЛКП “Рембуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дж. Ленона (мікрорайон № 42).
59. Про затвердження гр. Сердюк Г. В. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Науковій, 2-б.
60. Про затвердження гр. гр. Літвінському І. І., Літвінській Г. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сотника В. Панаса (біля будинку № 63).
61. Про затвердження гр. Дутку А. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Генерала Д. Грицая, 11-а.
62. Про затвердження гр. Крикавському Є. В. проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Роксоляни, 77.
63. Про затвердження гр. Мудрак Л. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. С.Паньківського, 11.
64. Про затвердження гр. Городечній Ю.І. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Сяйво, 16-б.
65. Про затвердження ТзОВ “Ярмарок“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Широкій, 65-а.
66. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Шоломовичу Я.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. В.Комарова, 17.
67. Про затвердження ТзОВ “Торгово-виробнича компанія “РАДО“ технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Кульпарківській, 93.
68. Про затвердження гр. Борис Н. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості та надання земельних ділянок на вул. Промисловій, 50/52.
69. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Борису Ю. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького,225.
70. Про затвердження ФОП Борис Н. Л. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Личаківській, 201.
71. Про затвердження ПП “Армод Плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 37-а.
72. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Баландюх М. І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту для встановлення та обслуговування тимчасової споруди на вул. Гетьмана І. Мазепи, 27.
73. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2012 № 1777.
74. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2012 № 1785.
75. Про внесення змін до ухвали міської ради від 13.12.2012 № 1991.
76. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.12.2012 № 2051.
77. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.06.2013 № 2505.
78. Про внесення змін до ухвал міської ради від 31.03.2011 № 354 та від 24.05.2012 № 1574.
79. Про внесення змін до ухвал міської ради щодо врегулювання питань землекористування громадян.
80. Про вилучення за згодою з користування ПАТ “Львівський ізоляторний завод“ земельних ділянок на вул. Зеленій, 301.
81. Про вилучення за згодою з користування Львівського АСП № 4 ДП АТВТ “Львів-Авто“ земельної ділянки на вул. М. Некрасова, 36.
82. Про продовження ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.
83. Про продовження ТзОВ “Львівський монтажно-заготівельний завод“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 131.
84. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. С. Петлюри, 1.
85. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Польовій, 59.
86. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Рудненській, 1.
87. Про продовження ПАТ “Концерн Галнафтогаз“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 283.
88. Про надання ГО “Наше ідеальне місто“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Варшавській, 22.
89. Про надання ТзОВ “Мікро-Ф“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9.
90. Про надання ПП “Бон Тон“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. І. Франка, 161-а.
91. Про надання ПАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 1.
92. Про надання ПП “Торгова компанія “Гранат“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Сихівській, 12-а.
93. Про надання Львівському дошкільному навчальному закладу № 43 Львівської міської ради Львівської області дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Кирила і Мефодія, 11.
94. Про надання гр. Гроню Р. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Ю. Липи, 20.
95. Про надання згоди гр. Шевчук М. М. на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. І. Котляревського,53-ф.
96. Про надання гр. Парсаданяну Е. А. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Т. Шевченка, 313-б.
97. Про надання ТзОВ “Трентова ЛТД“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Пасічній, 95.
98. Про надання ВАТ “Науково-дослідний інститут прикладної акустики“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Плуговій, 6.
99. Про надання дачному кооперативу “Сигнал-Люкс“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на вул. Лисеницькій.
100. Про надання ПАТ “Укрсиббанк“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на вул. Уласа Самчука, 26/1, на яку буде поширюватись право сервітуту у межах пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Стрийський парк“.
101. Про надання ТзОВ “Парксервіс-Захід“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Академіка Є. Лазаренка, 48.
102. Про надання згоди ПП “МБ Система“ на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова – вул. Бойківській.
103. Про надання згоди ТзОВ “Гіацинт-Люкс“ на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. П. Карманського, 7-а.
104. Про надання гр. Купецькому Ю. М. згоди на зміну цільового призначення земельних ділянок №№ 29-1, 29-2, 30 на вул. Пасічній – вул. М.Пимоненка в кооперативно-садівничому товаристві “Світанок“.
105. Про погодження ТзОВ “Будівельний альянс-плюс“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Стрийській, 195.
106. Про погодження гр. Паньові П. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 9.
107. Про погодження ФОП Муляку Р. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 308.
108. Про погодження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 152.
109. Про погодження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 150, вул. Тракт Глинянський, 150-а, вул. Тракт Глинянський, 152.
110. Про погодження ВАТ “Мікроприлад“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Над Джерелом, 6.
111. Про погодження ТзОВ ВТП “Бодекс“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Стуса, 22-а.
112. Про погодження приватному підприємству “Юридична компанія “Егіда-Львів“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Пилипа Орлика, 5-б.
113. Про погодження громадянам Михасіву В. Г., Сапію І. С., Смірнову І. М., Бразі Джузеппе місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 212-б.
114. Про погодження гр. Паньків Л. Є. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 18-а.
115. Про погодження гр. Гірник В.З. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вербовій, 4.
116. Про розгляд питання погодження гр. Лужецькій Ю. В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском.
117. Про розгляд питання погодження гр. Янчишин І. Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Розточчя, 150.
118. Про розгляд питання погодження гр. Бурдашу А. Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Соколиній.
119. Про розгляд питання погодження фізичній особі – підприємцю Кузику Р.С. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка,186.
120. Про погодження ТзОВ “Бережанський квартал“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Навроцького, 69.
121. Про погодження ОСББ “Сихівчани-106“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 106.
122. Про погодження гр. Павлик О. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Потелицькій, 22-б.
123. Про погодження гр. Вовчак В.Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кобзарській, 5.
124. Про погодження ПП “Максима“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Г. Хоткевича, 68-а.
125. Про надання громадянам дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.
126. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості, і передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
М.Бокало
127. Різне.

 

Міський голова                                                                                        А.Садовий