×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У парку «Горіховий Гай» окреслять територіальні межі

Під час засідання комісії екології, природокористування та енергозбереження депутати розглянули питання щодо збереження відведених земельних ділянок територіальних меж парку «Горіховий Гай».
Члени комісії розглянули звернення мешканців вулиці Лазаренка щодо порушення територіальної цілісності. Люди обурені тим, що сьогодні на території парку розташовані прибудови, самовільно збудовані гаражі, які не зареєстровані як окрема приватна власність мешканців, розповідає депутатка фракції «Європейська Солідарність», секретар комісії екології, природокористування та енергозбереження Анастасія Окряк.
 
«Комісія виснула одноголосне рішення «за» окреслення територіальних меж парку «Горіховий гай». Адже ми - впевнені, що чітко окреслена територіальна межа львівського парку «Горіховий гай» у Франківському районі допоможе уникнути майбутніх непорозумінь та внесе чіткість у документацію, яка засвідчує розмежування даної території під час реконструювання парку. Добробут та якість життя громади Львова - понад усе!», - переконує депутатка Анастасія Окряк.
 
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.