Версія для друку

Депутати Європейської Солідарності підтримали громаду Старого Сихова

Під час сесії Львівської міської ради  депутати розглянули питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Зеленій, 363. Питання депутати не проголосували. 

За словами депутата ЛМР від Сихова Володимира Гоя, громада і мешканці Старого Сихова, де не проведено каналізування та немає жодної брукованої вулиці, тією ухвалою були б позбавленні ще й спортивного майданчика, які вони власноруч облаштували для дітей мікрорайону.

На сесії він закликав депутатів не голосувати за дану ухвалу. 

«Ми не могли дозволити цього. Бо мешканці Сихова втратили б цей майданчик. Закликав колег-депутатів не голосувати це питання, яке запропонували працівники мерії. Їх вдалось переконати, наша фракція ЄС та деякі депутати інших фракцій не підтримали це», - розповів Володимир Гой. 

За його словами, громада Старого Сихова цю земельну ділянку самостійно прибрала, окультурила й зробила гарний громадський простір із дитячим майданчиком. Власними зусиллями люди розробили проєкт реконструкції дитячого спортивного  майданчика, який мають в планах подавати на конкурс Громадського бюджету. 

Таку позицію підтримали інші депутати фракції «Європейська Солідарність».

 

Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці «Трибуна депутата» є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.