Версія для друку

В бюджеті розвитку 2022 року мають бути враховані реальні потреби навчальних закладів, а не передвиборчі обіцянки — Вікторія Христенко, депутатка фракції «Голосу»

Депутатка «Голосу» Вікторія Христенко, голова комісії освіти та науки Львівської міської ради планує відвідати 108 садочків та 127 шкіл до початку бюджетного року, що стартує у жовтні, щоби проаналізувати стан навчальних закладів міста і закласти в бюджет розвитку на 2022 рік реальні потреби закладів, а не передвиборчі обіцянки.

У 2021 році на освітню сферу разом із громадським бюджетом закладено 280 мільйонів гривень, але 60 мільйонів цієї суми спрямують на покриття заборгованостей. А також наразі бюджет розвитку виконується лише на 41%. І не всі плани будуть профінансовані. Тому важливо відстежити раціональне використання фінансів і зафіксувати реальні потреби навчальних закладів, щоби бюджет на наступний рік був максимально об'єктивним.

Вікторія Христенко вже відвідала 7 навчальних закладів та закликала керівників зголошуватися до спілкування та співпраці.

Пряма мова 
Вікторія Христенко, депутатка «Голосу», голова комісії освіти та науки:

Цього року із бюджетною комісією ми домовилися про бюджет, який запропонувало управління освіти з мінімальними правками депутатів.

Я хочу відвідати за цей рік всі садочки і школи Львова. Вже зараз ми приїжджаємо у освітні заклади, спілкуємося з керівниками, я формую картотеку, складаю характеристику закладу за окремими параметрами: скільки навчається дітей, які основні та другорядні проблеми, чи є інклюзія тощо.

Таким чином, я, як голова комісії, матиму цілісну картину і знатиму, який навчальний заклад скільки коштів потребує і максимально об'єктивно відстоюватиму бюджет. Закликаю керівників усіх садочків та шкіл до зустрічі та спілкування, аби ми могли максимально допомогти. Ми відкриті до побажань та співпраці.

Повірте, це не перевірка, а дружнє знайомство. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.