Версія для друку

Львівська міська рада підписала меморандум про співпрацю із Львівським регуляторним хабом - Уляна Пак

У співпраці з командою Львівського регуляторного хабу, Комісією законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки, на чолі з Уляною Пак та Сектором з питань доброчесності та запобігання корупції департаменту «Адміністрація міського голови» на чолі з Лесею Гудимою-Місеюк, Львівська міська рада одна з перших в Україні буде апробовувати спеціальну «Методику проведення регуляторної та антикорупційної експертизи рішень та проектів рішень ОМС». 

Йдеться про інструкцію, яка прописує нові чіткі правила для перевірки законності, прозорості та доцільності регуляторних рішень місцевих рад, які безпосередньо впливають на ведення підприємницької діяльності та формують інвестиційну привабливість міста. Про це розповідає депутатка ЛМР від «Європейської Солідарності» Уляна Пак. 

«Сьогодні відбулася дуже позитивна подія як для міста, так і для комісії законності, оскільки, ми багато працюємо над регуляторними актами, які потребують додаткової експертизи фахівців. Саме регуляторний хаб допомагатиме нам здійснювати глибоку перевірку регуляторних актів. Акти є надзвичайно важливими, адже міськрада їх приймає для того, аби вони регулювали правовідносини, які стосуються здебільшого підприємців, а також сфери надання адміністративних послуг». 

Ця співпраця підсилить інституційну спроможність органів влади з регуляторними повноваженнями, допоможе уникнути процедурних та контекстуальних помилок, надасть громадянському суспільству та бізнес-об’єднанням інструменти для контролю влади. 

«Йдеться про ухвали, так само рішення виконавчого комітету, тарифи – це все документи, які регулюють величезний спектр складних правовідносин. Часто ці процедури є занадто зарегульованими і значно більше потрібно пройти етапів для того, аби отримати будь-яку послугу. Відповідно, для того регуляторний хаб допомагатиме нам спростити максимально і забезпечити антикорупційну складову усіх тих актів, які прийматимуться міськрадою – це дуже позитивний крок», - запевняє голова комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки, депутатка фракції «ЄС» Уляна Пак. 

Нагадаємо, проект «Економічний добробут громад через регуляторну та антикорупційну експертизу місцевих рішень» реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), яка фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

 
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.