Версія для друку

У 2022 році Львів має отримати Е-квиток - Тетяна Шевченко

Система автоматизованої оплати проїзду у громадському транспорті Львова повинна запрацювати до наступного року. Необхідні кошти на проект у бюджеті міста депутати погодили.  Про це розповіла депутатка Львівської міської ради від фракції "Європейська Солідарність", учасниця комісії фінансів та планування бюджету Тетяна Шевченко. 
За її словами, у 2018-2020 роках місто витратило на проект 12,6 мільйона гривень з бюджету. Цьогоріч бюджетний запит на цей проект був 75 млн, і депутати погодили виділити ці кошти у повному об'ємі.
З них 60 млн - це оплата ПДВ за обладнання, яке отримує місто, і ще 15 млн підуть на забезпечення проєкту IT-сектором. 
"Я б сказала, що мерії потрібно врешті довести до фінішу цей проєкт Е-квиток. ЛКП "Львівавтодор" отримало вже першу партію обладнання, 30 ТЗ, які в тестовому режимі встановлюють, це мало б тривати до квітня-червня 2021 року.
Виконавці проєкту обіцяють запуск центру обслуговування вже у травні цього року. 
Монтаж всього устаткування триватиме до січня 2022 року. 
Відповідно в цьому ж місяці має відбулись прийняття системи АСОП.
У 2022 році буде 10 років, як ми чуємо про Е-квиток у Львові. На мою думку, час настав. Це має стати справою честі мера. Маю надію, що отримаємо нарешті той квиток", - розповіла Тетяна Шевченко. 
За її словами, від Європейського банку реконструкції та розвитку Львів згідно з договором має отримати 10 мільйонів євро на впровадження електронного квитка. 
З цих коштів ЛКП "Львівавтодор" вже отримало і виплатило підрядникам 2,7 мільйона євро. Залишок кредитних коштів ЛКП "Львівавтодор" має отримати протягом 2021-2022 років.
 
 
Більше інформації про діяльність фракції "Європейська Солідарність" читайте тут: https://www.facebook.com/faction.es.lviv.lmr/

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.