×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Робота бізнесу в умовах карантину, як лакмусовий папірець для влади», - Остап Доскіч відвідав підприємство «Галичфарм»

Працювати не можна закрити. Де ставити кому  у цьому реченні, насправді, кожен керівник підприємства вирішує сам. Особливо, коли йдеться про великий системний бізнес. Напередодні народний депутат України від «Європейської Солідарності»  Олег Синютка та депутат міськради від цієї ж політичної Остап Доскіч побували на львівському підприємстві «Галичфарм». Обранці поспілкувалися з керівництвом та працівниками підприємства.

Про те, що бізнес в Україні може бути успішним, всупереч всім перешкодам, попри байдужість влади до потреб і викликів, які виникають перед виробниками, говорив Олег Синютка.

  • Так, ще не всі виробничі потужності вдалося відновити після кризи, але кожен відповідальний керівник зараз сам дбає про кожного працівника і думає як втриматися на ринку в перспективі. Від влади вже ніхто нічого не просить. Лиш би не заважали!... Львівські ліки реалізовують у понад 20 країн світу. Але вражають навіть не потужності, а те, як на заводі дбають про працівників. Повний соціальний пакет, достойні зарплати і власний медичний центр! 20 лікарів позмінно 24 години стежать за здоров'ям персоналу! Ці люди вміють і хочуть працювати в Україні. І завдання влади – їх підтримати.

Про підтримку влади, особливо на місцях, говорив і депутат від ЄС у Личаківському району ЛМР Остап Доскіч. 

  • Бізнес у період карантину - як лакмусовий папірець підтримки влади тих, хто щомісяця наповнює міський бюджет, справно сплачуючи податки, сказав Остап Доскіч. - Виробництво на «Галичфармі» не призупинялося і в цей непростий час, працівники отримують безкоштовну медичну допомогу та соціальне забезпечення. Тому дуже важливо, щоб влада підтримувала такі підприємства, національного виробника, причому не лише на рівні Верховної Ради, а й на місцях, - підсумував він.

Довідка.

АТ «Галичфарм» є лідером у сфері виробництва готових лікарських засобів, фіто-хімічних субстанцій на основі екстракції рослинної лікарської сировини. Історія підприємства сягає понад 100 років.

Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як ін’єкції L-lysine aescinate в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.