×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Промислова галузь має не лише втриматися на плаву, а й розвиватися», - Остап Доскіч поспілкувався з працівниками підприємства «Енергоресурс-інвест»

Корпорація «Енергоресурс-інвест» має багаторічний досвід комплексного виконання робіт «під ключ» із будівництва систем теплопостачання, водопостачання та централізованих, локальних і об’єктних каналізацій. Це одне із найбільших підприємств у Західній Україні, яке спеціалізується саме на такому виробництві.  І сьогодні ні для кого не секрет, що в умовах карантину виживати доводиться не лише малим підприємствам, а й потрібна підтримка держави таким гігантам. Саме з цією метою на підприємстві побували народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка та депутат Львівської міської ради від цієї ж політичної сили Остап Доскіч.

Системи водо- та теплопостачання, каналізування - основне у будь-якому будівництві. І без труб, каналізаційних колодязів, насосних станцій, засувок, кранів тощо тут ніяк не обійтися. Саме таку продукцію виготовляє «Енергоресурс-інвест». Уся вона сертифікована, пройшла необхідні випробування та має гарантію.

Окрім того, на підприємстві надають послуги із проєктування, будівельно-монтажних робіт, енергоаудиту, сервісного обслуговування.

Олег Синютка та Остап Доскіч під час свого візиту на «Енергоресурс-інвест» поспілкувалися з керівництвом підприємства та колективом.

  • Надзвичайно важливо, щоб промислова галузь не лише втрималася на плаву у цей важкий кризовий час, а й продовжувала розвиватися, - сказав депутат Львівської міської ради Остап Доскіч. - І держава, і керівництво області, зокрема, можуть і зобов’язані підтримати бізнес, який у цей час переживає не найкращі часи. А підтримувати вітчизняного виробника – найперша задача для влади.

Працівники цехів не приховують – труднощів під час карантину, справді, вистачає. Через призупинення роботи у багатьох сферах, у тому числі і в будівництві, дещо зменшилися замовлення, і відповідно – прибутки. Однак усі сподіваються на кращі часи: карантин потрохи відступає і виробництво має увійти у своє звичне русло. Крім цього, уже скоро підприємство планує запустити у роботу новий виробничий цех, що дозволить наростити виробництво і залучити додаткові робочі місця. А це для Львівщини вкрай важливо.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.