×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт та аудит покажуть реальний стан фінансів на комунальних підприємствах – Ігор Телішевський

«Велика маніпуляція від міського голови те, що комунальникам немає грошей на зарплати. Голосування про намір взяти кредит – ще не означає, що місто завтра отримає на рахунки 1 млн. євро. Це не так, і кошти можуть нарахувати у вересні, жовтні». Про це в ефірі Народного толк-шоу заявив депутат ЛМР Ігор Телішевський.

«Саме тому заяви про те, що комунальники можуть залишитись без зарплати уже цього місяця - брехня. Рано чи пізно працівники комунальних підприємств зрозуміють, що їх обманюють та використовують. Кошти на зарплатню закладені в тарифах, які сплачують львів’яни за комунальні послуги – вода, автобусні перевезення та інші послуги», - каже він.

Звісно, міському голові простіше взяти мільйон євро в кредит, щоб розбазарити кошти, а не вирішити проблему. Саме тому депутати хочуть почути звіт керівників комунальних підприємств, провести незалежний аудит їхньої фінансової діяльності: коли ми дізнаємося про зарплати керівників, штатний розпис, видатки. Лише після цього можна приймати ті, чи інші фінансові рішення.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.