×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сергій Івах закликає виділити кошти на розширення аварійної ділянки дороги на перетині проспекту Чорновола та вул. Під Дубом

Ще з 2016 року Івах Сергій звертався до міської ради з метою розробки проєкту реконструкції для аварійної ділянки дороги, що розташована на перетині проспекту Чорновола та вул. Під Дубом.

Депутат просив вжити заходів для розширення проїзної частини, аби запобігти масовим ДТП, які траплялись неодноразово на цій ділянці.

У жовтні 2019 року відбулась виїзна комісія, учасники якої  дійшли спільного висновку -вжити усіх необхідних заходів по упорядкуванню даної дороги. Було розроблено проєктно-кошторисну документацію щодо капітального ремонту даного перехрестя, але вона так і залишилась лежати у стінах Галицької адміністрації. Також проведено експертний звіт, згідно з яким загальна кошторисна вартість будівництва станом на 19.12.2019р. склала 690 625 грн.

Сергій Івах наголосив на тому, що питання дороги потрібно вирішити найближчим часом, а не чекати наступної ДТП.

" Я закликаю департамент житлового господарства та інфраструктури, управління транспорту та підприємства автоперевізників, ініціювати перед міським головою вже на найближчій сесії виділення коштів на розширення аварійної ділянки, адже це життєво необхідно!"- зазначив депутат.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.