×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція «Європейської Солідарності» розробляє і пропонує впровадити у Львові концепцію «Безпечних кварталів»

Оскільки питання безпеки, своєчасного і ефективного реагування на різні надзвичайні ситуації, а також оперативне виявлення правопорушень повинні залишатись пріоритетними.

Колись місто передавало в оренду райвідділам внутрішніх справ невеликі приміщення опорних пунктів, які зараз здебільшого є занедбаними і не використовуються за призначенням. Ці опорні пункти, яких є по декілька в кожному з районів Львова, можна оновити та осучаснити, перетворивши їх на пункти комунікації і спостереження. Адміністратор кожного такого пункту матиме перед собою мережу камер відеонагляду і можливість прямого зв’язку з  ситуаційним центром Нацполіції. Для повноцінного функціонування мережі необхідно залучити також власників приватних камер відеоспостереження, які можуть надати адміністратору доступ до камер зовнішнього нагляду.  Всі пункти мають бути підключені до Центру Безпеки міста та загальноміської відеосистеми, яку успішно впроваджує міське управління безпеки. Таким чином, спільне партнерство міської влади, Нацполіції і свідомих мешканців міста дозволить оперативно реагувати на події та надзвичайні ситуації, попереджати і виявляти дрібні й значні правопорушення та ефективно протидіяти злочинності.

Незабаром фракція «Європейської Солідарності» презентує концепцію «Безпечних кварталів» громаді міста.

Продовжуємо спрямовувати свої зусилля на те, щоб Львів був безпечним і комфортним містом для нашого проживання! 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.