×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч: "На кожній зупинці має бути інформація щодо роботи громадського транспорту"

Голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики Львівської міської ради, депутат від фракції Європейська Солідарність звернувся до міського голови м.Львова щодо належного інформування населення про курсування громадського транспорту.

"Ми поступово виходимо із карантинних заходів у місті, однак чіткого  інформування населення щодо роботи громадського транспорту - немає. Львів'яни мають знати, які приватні перевізники вже почали  працювати, які маршрутки задіяні та їх кількість. Також людей треба поінформувати й про роботу комунального транспорту. Для цього на кожній зупинці має бути відповідна пам'ятка", - заявив О.Доскіч.

Також  міський обранець наголосив - потрібно доопрацювати схему роботи громадського транспорту,який курсує об'їзними шляхами через перекриття вулиць на капітальний ремонт.

"Минулого тижня я отримав понад 50 звернень громадян Личаківського району щодо заторів після закриття на ремонт вулиці Б.Хмельницького. Думки людей розділилися: одні вважають, що на час ремонту таких важливих магістральних вузлів,треба встановити обмеження дії виділеної смуги громадського транспорту на вулиці Липинського. Інші упевнені, що це не зарадить ситуації", - сказав пан Доскіч, підсумувавши, що теж звернувся  із відповідним зверненням до міського голови м.Львова.

Нагадаємо, сьогодні Міська комісія з надзвичайних ситуацій дозволила роботу перукарень, салонів краси та приватних стоматологічних кабінетів у Львові.

Також варто зазначити, що фракція Європейської Солідарності оприлюднила Заяву до міського голови м.Львова з вимогою дотримуватись Конституції та виконати постанову уряду про послаблення умов карантину.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.