×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Ратуша надлишкового майна» або чергова афера Садового, - Сергій Івах

Очільник Львівської міської ради має намір віддати комунальне майно в рахунок погашення державних боргів. Трохи більше 32 млн грн – це та ціна, яка стала нібито причиною розбазарювання комунального майна, прикриваючись заборгованістю, що виникла за ремонт доріг до проведення ЄВРО-2012.

Борги, звісно, віддавати треба, однак це варто робити точно не на шкоду громаді і її мешканцям. Але чому особа, якій громада міста Львова довірила розпоряджатися своїм майном, займається його прямим дерибаном можна лише здогадуватися.

На наших очах вимальовується чергова афера, а саме: мер міста планував віддати у власність ТзОВ «Балтом Україна» будівлі, що розташовані у м. Львові на вул. Випасовій, Інструментальній, Хвильового, Півколо та Каганця, (які можливо навмисне доведені до жалюгідного стану і тому занадто низько оцінені).

Варто зауважити, що ці будівлі знаходяться на земельних ділянках, які розташовані в досить привабливій території м. Львова і цілком ймовірно, що з часом на цій території могли б постати чергові багатоповерхівки, якими сьогодні так рясніє місто Львів.

Сьогодні на сесії депутати міської ради не підтримали дерибан майна, але ухвалили запропонований мною альтернативний проєкт: комунальне майно продати на аукціоні. За попередніми оцінками таке майно можна продати не менше ніж за 100 млн грн, виручені кошти направити на погашення боргу перед підприємством, а залишок скерувати на потреби мешканців м. Львова.

Таким чином  ми разом з депутатами міської ради не дозволили меру реалізувати аферу, завдяки втіленню якої громада міста могла б втратити сотні мільйонів гривень надходжень до бюджету.

Мабуть, розуміючи, що депутати не підтримають таку схему розкрадання майна і його чекає повне «фіаско» пан мер не з’явився сьогодні на засідання міської ради.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.