×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська міська рада підтримала ініціативу УКРОПу

Чергова перемога укропівців у Львівській міській раді – сьогодні, 28 квітня, депутати прийняли ухвалу про зниження ставки Єдиного податку для платників податку І та ІІ групи ФОП до 0%, надання орендарям пільги зі сплати орендної плати за комунальні приміщення, а також тимчасове звільнення від сплати туристичного збору.

Таким чином, у Львові звільнили від Єдиного податку підприємців, чия діяльність підпадає наступні категорії КВЕД:

 • Переробна промисловість (С).
  • Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів (G).
  • Тимчасове розміщування і організація харчування (І).
  • Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги (Q).
  • Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (R).
  • Надання інших видів послуг (S).

Звільнення від податку надається в період з 1 квітня по 30 червня. Крім цього, міська рада надала орендарям пільги зі сплати орендної плати за комунальні приміщення. Сюди відносять орендарів, чия діяльність заборонена постановою Кабміну на час карантину. Пільгу не надаватимуть аптекам, продовольчим магазинам та алкомаркетам.

Від сплати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності, звільняють розповсюджувачів реклами. Цією ухвалою також передбачено звільнення від туристичного збору усіх готелів та хостелів міста. Пільга надається до завершення карантину.

«Підприємців треба підтримувати. В повноваженнях міської ради є звільнення підприємців І та ІІ групи ФОП. Ми звільнимо їх від сплати єдиного податку і це буде позитивним рішенням як і для підприємців, так і для міста», - зазначив голова фракції Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.