×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Великдень - єднає. Навіть на відстані», - Остап Доскіч

Вже за кілька днів будемо святкувати одне із найвеличніших та найсвітліших релігійних свят -  Воскресіння Христове. Запашні паски, яскраві крашанки та писанки, розмаїті смаколики прикрашатимуть наші столи та частуватимемо ними найрідніших.

Проте не варто забувати, що у наші дні є люди, яким усі ці, на перший погляд звичні для нас речі,  видаються недосяжними – самотні пенсіонери, ті, хто є у групі ризику щодо захворюваності на коронавірус, багатодітні матері та взагалі малозабезпечені громадяни, які заледве зводять кінці із кінцями і не можуть придбати усі продукти до свята.

Тож, аби такі люди у це світле свято не почувалися самотніми та забутими, депутат Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Остап Доскіч передав малозабезпеченим громадянам Личаківського району  паски – головний атрибут цього величного свята.

  • Знаю, що є люди, яким навіть такий маленький знак уваги вкрай необхідний, - каже Остап Доскіч. – Хтось самотній, хтось у силу тих чи інших обставин, залишився сам у це свято, до когось не можуть приїхати діти...  Але вкрай важливо підтримати таких людей і допомогти, якщо є змога. Куштуючи пасхальний хліб за великоднім столом, люди стають ближчими один до одного,  адже Син Божий помер за гріхи людські, а своїм воскресінням він переміг смерть, та вселив в людські серця надію. Так і великодня паска об'єднує нас для початку нового життя».

За словами О.Доскіча, паски будуть  передані у три храми Личаківського району: Храм Пресвятої Богородиці Володарки України, Вознесіння Господнього та храм Преображення Господнього. А вже згодом волонтери рознесуть святкові набори малозабезпеченим.

Звертатися можна вже сьогодні, 16 квітня, у храм Пресвятої Богородиці Володарки України, Вознесіння Господнього та храм Преображення Господнього.

Варто додати, що раніше, завдяки підтримці  «Європейської Солідарності» напередодні свят, мешканці Личаківського району, які цього потребували, отримали продуктові набори.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.