×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч ініціює перегляд проекту реконструкції частини вулиці Личаківської через знищення 400 дерев

«У разі, якщо інформація про те, що під час наступного етапу реконструкції вулиці Личаківської і справді планується зріз 400 дерев, я ініціюватиму перегляд такого проекту».

Таку думку висловив голова Комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики Львівської міської ради Остап Доскіч.

За словами міського обранця, вже зараз він підготував відповідне звернення до керівництва ЛКП «Львівавтодор»(є замовником ремонтних робіт), аби остаточно з’ясувати, чи справді у переліку робіт є така масштабна вирубка дерев.

«Ми маємо ремонт вулиці Личаківської на відрізку протяжністю усього 1 км: від вулиці Букової до межі міста, то ж зрізати 400 дерев на цій території -дивне і мені не зрозуміле рішення. Нам потрібно думати про додаткове озелення магістральних доріг міста, а не про знищення зелених насаджень. Буде потреба – ініціюватиму перегляд проекту»,- зазначив Остап Доскіч.

Нагадаємо,  частину вулиці Личаківської у Львові відремонтують за 160,3 млн грн. Результати відповідного тендеру опублікували на платформі Prozorro. Після капітального ремонту вулиця матиме дві смуги та велодоріжки. Під час ремонту на вулиці замінять комунікації, освітлення.

Власне,у технічній документації тендеру також йдеться про зрізку 400 дерев на вул. Личаківській, пише інтернет-видання zaxid.net.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.