×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Штаб оперативних рішень

На пленарному засіданні сесії ЛМР від 17.03.2020р. Івах Сергій звернувся до міського голови із пропозицією, аби мер сам очолив Штаб прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

Також Сергій Івах наголосив на тому, що до роботи Штабу необхідно залучити голів депутатських фракцій, а також надсилати кожному депутату на електронну адресу прийняті рішення, оскільки депутати міської ради позбавлені доступу до оперативної  інформації щодо важливих питань функціонування міста, а саме вони регулярно комунікують з мешканцями міста і можуть проінформувати їх про фактичний стан справ.

 На жаль, ці прохання були повністю проігноровані міським головою.

«Вважаю таку поведінку міського голови безвідповідальною, тому сьогодні звернувся із письмовим запитом до керівника Штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії, для вирішення даного питання»- зазначив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.