Версія для друку

Сергій Івах акцентував увагу на можливості виділення землі під забудову працівникам освіти, медичної галузі та учасники АТО, які перебувають на кооперативному обліку

Працівники освіти, медичної галузі та учасники АТО, які перебувають у Львівській міській раді на кооперативному обліку, можуть претендувати на виділення землі під житлову або гаражну забудову

«Програму створення житлово-будівельних кооперативів з метою забезпечення житлом мешканців Львова з числа вищезгаданих категорій Львівська міськрада затвердила ухвалою ще від 8 листопада 2018 року. Однак досі цією програмою досі  не скористались медики та освітяни, а все тому, що люди погано поінформовані»- зазначає депутат Львівської  міськради, секретар постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища  Сергій Івах.

За його словами, програма дає можливість забезпечити житлом працівників закладів освіти, культури, охорони здоров’я та учасників АТО. Вона передбачає виділення житлово-будівельним кооперативам земельних ділянок, а також виготовлення документації з землеустрою та проєктної документації за рахунок міського бюджету. Водночас, безпосередньо спорудження будинків житлово-будівельними кооперативами здійснюється за рахунок коштів їхніх членів.

Як зазначає Сергій Івах, всі охочі вступити до ЖБК для працівників закладів освіти та охорони здоров’я мають перебувати у Львівській міській раді на кооперативному обліку. Туди можуть бути зараховані громадяни, що потребують поліпшення житлових умов та проживають або мають реєстрацію у місті Львові.

«Соціальний захист населення повинен працювати на покращення матеріального забезпечення та умов проживання окремих категорій громадян. Варто скористатися можливістю для захисту своїх житлових прав шляхом створення ЖБК та подати звернення на адресу львівської міської ради про виділення земельних ділянок для житлового будівництва», - радить Сергій Івах.

Прийом документів з питань зарахування на квартирний та кооперативний облік здійснює управління житлового господарства Львівської міської ради. Громадяни можуть звертатися щовівторка з 9:00 до 13:00, а також щочетверга з 14:00 до 18:00 за адресою вул. Лесі Українки, 5. Додаткову інформацію можна отримати у громадській приймальні депутата Львівської міськради Сергія Іваха, що розташована за тією ж адресою.

«За потреби візьму участь у зустрічах з трудовими колективами закладів освіти та охорони здоров’я, щоб роз’яснити всі питання, які можуть виникнути під час обговорення цієї проблематики», - додає депутат.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.