×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові пропонують роздавати медичні маски та антисептики школярам та людям похилого віку

Депутати Львівської міської ради з фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» звернулись до Міністерства охорони здоров'я з проханням забезпечити місто достатньою кількістю медичних масок та антисептиками. Депутати звертають увагу, що через паніку, пов'язану з коронавірусом у аптеках міста майже не залишилось медичних масок та дезінфікаторів.

«У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусу у світі, українці стали масово скуповувати засоби дезінфекції та особистої гігієни. Ще більших масштабів набули різні спекуляції з масовим скуповуванням медичних масок, антисептиків та різного роду дезінфікуючих засобів особистої гігієни. Вже зараз в аптеках міста важко знайти та придбати ці – важливі та необхідні при інфекційній епідемії засоби захисту. Це критична ситуація, адже в умовах, коли досі не винайдено дієвої вакцини від коронавірусу, єдиним захистом для громадян є вищезазначені засоби медичного призначення», - йдеться у зверненні, яке під час засідання ЛМР зачитав депутат Іван Гринда.

Відтак, депутати звернулись у МОЗ з проханням провести закупівлю необхідної кількості захисних медичних масок та антисептичних засобів та, в першу чергу, поширити їх серед вразливих верств населення – школярів, студентів, людей літнього віку. А також передати їх в аптеки міста.

Вони також наголошують, що деякі держави світу вже заборонили експорт медичних масок та інших засобів медичного призначення та особистої гігієни у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Нагадаємо, 3 березня в Україні офіційно підтвердили та зареєстрували перший випадок коронавірусу. Його зафіксували у мешканця Чернівців, який повернувся з Італії. Прикметно, що чоловік не відчував будь-яких симптомів перші кілька днів. Учора ж, 4 березня, ще у шести українців підозрюють небезпечний та смертельний коронавірус.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.