×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роман Іванців ініціює присвоєння скверу імені Івана Миколайчука

2020 рік проголошено Роком культури у Львові і затверджено програму «Львів 2020: Фокус на культуру», що визначає політику міста у різних галузях у розрізі культури.

У місті Львові є вулиця І.Миколайчука. Іван Миколайчук - легенда українського кінематографу, особливий, самобутній актор, талановитий режисер,  сценарист. Він мав усі передумови бути відомим та здійснити внесок і в світовий кінематограф, якби не жив у закритому радянському суспільстві. Але при цьому, нажаль, його знакова постать є маловідомою серед широких верств населення.

Для популяризації його імені пропоную:

1.Присвоїти ім’я Івана Миколайчука скверу, що знаходиться на перетині вулиці Віри, Надії, Любові та вулиці І.Миколайчука.

2.В цьому сквері здійснити облаштування пам’ятного знаку Івану Миколайчуку, інформаційних стендів про фільми, в яких він зіграв та фільми, де він був режисером, сценаристом. На мою думку, для роботи над стендами і пам’ятним знаком необхідно залучити митців Львова, щоб інформація на стендах не була статистичною формальністю, а передавала самобутній щирий та живий дух творчості Івана Миколайчука.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.