×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич просить встановити в навчальних закладах, медустановах, закладах культури стійки з антисептиком

Депутат ЛМР Ігор Зінкевич звернувся до начальниці управління освіти Зоряни Довганик та заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної з проханням встановити стійки з антисептиком в закладах освіти, медицини, культури. 

"Під час проведення особистого прийому громадян, до мене, як до депутата фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, звернулись мешканці Львова з проханням встановити антисептичні засоби у школах та садочках міста Львова.

Як відомо, 26 лютого 2020 року, міська влада встановила дві конструкції з антисептиком та інформаційні листівки у Львівській міській раді. Батьки дітей Львова хвилюються за здоров’я своїх дітей не менше за працівників та відвідувачів Львівської міської ради, адже в школах та садочках кількість відвідувачів також дуже велика.

Звертаюсь до Вас з проханням встановити антисептичні засоби у школах та садочках міста Львова. У відповідності до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас повідомити мене про результати розгляду цього звернення".

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.