×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Богдан Гула просить скасувати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію будинку на вул. Дж. Вашингтона, 21

Під час проведення особистого прийому громадян до мене, як до депутата фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді,  звернулись мешканці будинку №21, на вул. Дж. Вашингтона, щодо ситуації  яка склалась із реконструкцією гр. Калмиковою О.І. нежитлових приміщень на території їхнього будинку.

Як відомо,  22.02.2019 року, Виконавчий комітет Львівської міської ради, під головуванням Вашого заступника Генадія Васьківа, прийняв рішення №167 про «Затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва на реконструкцію гр. Калмиковою О.І. нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови 2-го поверху на вул. Дж. Вашингтона, 21 під магазин-шоурум».

Згідно з наданим містобудівним розрахунком, не врахована інсоляційна лінійка, яка при вищезгаданій реконструкції зменшить горизонтальний кут інсоляції затінення протилежній будівлі, а також не відповідає нормам ДБН В.2.5-28:2018 «Природне і штучне освітлення». Також хочу зазначити, що мешканці будинку категорично проти будь-якої реконструкції. Копія звернення мешканців  з підписами додається на 3 аркушах.  

Звертаюсь до Вас з проханням надати доручення щодо скасування Рішення №167 щодо «Затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва на реконструкцію гр. Калмиковою О.І. нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови 2-го поверху на вул. Дж. Вашингтона, 21 під магазин-шоурум».

У відповідності до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас повідомити мене про результати розгляду даного звернення.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.