×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Продовжуємо боротьбу за сквер на вул. Героїв УПА»

«Сьогодні отримав інформацію про те, що бізнесмени не полишають спроб забудувати сквер на перетині вулиць Героїв УПА та Кульпарківської, який Львівська міська рада у червні 2019 року внесла до переліку зелених зон Франківського району міста», - розповів депутат Львівської міської ради, голова фракції УКРОП у ЛМР Ігор Телішевський.

Депутат зазначає, що, як повідомляють журналісти - компанія «ОККО» збирається спорудити бензозаправку із самообслуговуванням. Зараз «компанія подала до суду на ухвалу, через те, що не було графічних матеріалів, наявність яких є обов’язковою».

«Знаю, що цей зелений клаптик активно використовують у своєму дозвіллі діти. Також громада мікрорайону розробила проект благоустрою та виграла на конкурсі Громадського бюджету Львова. Ми продовжуємо боротьбу за сквер. Заправка посеред міста, замість скверу, не найкраща ідея для інвестицій, тим більше, якщо це суперечить інтересам місцевих мешканців!», - переконаний Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.