×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич: Чому влада забула про спорткомплекс СКА у Львові?

Депутат Львівської міської ради від фракції «УКРОП» Ігор Зінкевич звертає увагу очільників міста та держави на ситуацію з напівзруйнованим комплексом СКА у Львові.

Ігор Зінкевич нагадав: 10 червня 2018 року відбулася масштабна пожежа в приміщенні стрілецького комплексу СКА Міноборони, що знаходиться у Львові за адресою: вул. Клепарівська, 39. Тоді загорілась покрівля будівлі по всій площі (4400 м2), а рятувальники виносили з будівлі патрони, стрілецьку зброю та інше обладнання. Крім цього, було евакуйовано 120 мешканців гуртожитку, розташованого поруч.

Тоді, у липні 2018 року відбулась розширена нарада в Міністерстві молоді та спорту України, яка відбулась за головування колишнього Міністра Ігоря Жданова. Саме тоді, напрацювали план дій щодо реконструкції об'єкта та його підготовки до проведення Студентського чемпіонату світу з кульової й стендової стрільби, який має відбутися у 2020 р.

Міноборони мало виділити кошти на розробку ПКД на відновлення споруди, Міністерство молоді та спорту у свою чергу запевняло, що надаватиме всебічну підтримку відновленню і готове допомогти із закупівлею необхідного обладнання, а Міністерство освіти обіцяло взяти на себе організаційні витрати, пов’язані з проведенням студентського чемпіонату світу.

«З моменту пожежі пройшло понад півтора роки, однак жодних дій для відновлення спорткомплексу не було застосовано. Будівля стоїть напівзруйнована, покинута після пожежі. Тому, надсилаю запити щодо відновлену спортивно-стрілецького комплексу СКА місто Львів, на президента України Володимира Зеленського, міністрові оборони України Андрію Загороднюку, міністру культури, молоді та спорту України Володимиру Бордянському і першому заступникові голови Львівської обласної адміністрації Василю Лозинському», - зазначив Ігор Зінкевич.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.