×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич відвідав звіт Центральної дитячої бібліотеки Львова

Депутат Львівської міської ради з фракції УКРОП Ігор Зінкевич відвідав звіт Центральної дитячої бібліотеки Львова та був приємно здивований кількістю проектів, які впроваджені працівниками бібліотек Львова.

«Писати усього звіту не буду, але основні речі, які я почув і, які вже впроваджені, озвучу:
1. Розвиваючий проект «Щасливі діти в безпечному місті»
2. Екологічно-пізнавальний проект «ЕкоЯ, ЕкоМи, ЕкоСвіт»
3. Книгознавчий проект «Book-forest»
4. Інтерактивний скайп-проект «Україна – це твоя і моя країна»
5. Проект «Ти можеш»
6. Проект «Театр іде до бібліотеки – бібліотека іде в театр».

За останні роки у міських бібліотеках було впроваджено ряд інноваційних проектів:

1.SMART-бібліотека на вул. Професора Ковалика,1.

Тут надаються інформаційні послуги, використовуються інтерактивні технології, відбувається читання у різних форматах.
Окрім книжкового фонду, у SMART-бібліотеці є інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, плазмова панель, багатофункціональний пристрій, відеокамера, дзеркальний фотоапарат, комп’ютери, графічні планшети та рідери.

  1. Пазл-бібліотека

Бібліотека № 36 (вул. О. Мишуги, 3). Після реорганізації бібліотека перетворилася на модернізований простір – Пазл-бібліотеку та за короткий термін стала культурним центром місцевої громади. Завдяки сучасному технічному обладнанню, оновленому книжковому фонду та професійним кадрам бібліотека значно розширила спектр послуг та сервісів, серед яких: «Бібліоняня», «Книга+гра», «QR-пазли».

  1. Медіатека «Мультиплекс»

7 лютого 2018 року у Львові у рамках проекту «Розумний мікрорайон – Наукова» бібліотеку-філіал № 19 ЦБС для дітей М. Львова, що на вулиці Симоненка, 10, переобладнали в медіатеку «Мультиплекс».

  1. Бібліотека для дітей на вул. Окружній

Бібліотека-філіал № 26 ЦБС для дітей на вул. Окружній, 29. Вона займає двоповерхове приміщення площею 200 м2 та має прибібліотечний сад. Щорічно бібліотеку відвідує понад 2,5 тис. читачів-дітей різних вікових категорій, до послуг яких – книжковий фонд, що налічує близько 18 тис. друкованих джерел.

  1. Комфорт-бібліотека для дітей на Патона

4 жовтня 2016 року урочисто відкрила свої двері для малих та дорослих львів’ян оновлена після капітального ремонту, який здійснено за кошти міського бюджету, бібліотека-філіал №42 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова. Комфорт-бібліотека для дітей на Патона, 4/2 – відкритий інноваційний простір «без стін», наповнений новими підрозділами та територіями.

«Дуже багато цікавого за ці роки змінилося в дитячих бібліотеках Львова і це, в основному, завдячуючи тим людям, які там працюють. Особлива їм подяка за не байдужість і за бажання змінити щось на краще, щоб дітям було цікаво йти в бібліотеку і отримувати нові навички, знання і ідеї», - наголосив Ігор Зінкевич.

Він висловив сподівання, що ремонт Центральної бібліотеки на Окуневського звершать у 2020 році.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.