×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда закцентував увагу на маркуванні спеціальних місць для електромобілів

Депутат Львівської міської ради Іван Гринда подав звернення на адресу міської комісії з безпеки дорожнього руху щодо включення до розгляду питання проведення маркування місць для зарядки електромобілів.

«У зв’язку із збільшенням кількості електромобілів бачимо в місті мережу електрозарядок. Але через те, що відсутнє маркування зеленим кольором таких місць, інші авто паркуються на нихх. Тому я подав на комісію з безпеки дорожнього руху звернення щодо позначення місць, де є електрозарядки, і таким чином, це не буде перешкоджати автомобілям».

На думку Івана Гринди, кількість таких місць неупинно буде збільшуватись, позаяк уряд два роки тому скасував податки на купівлю електромобілів.

«Україна вже другий рік підряд посідає п’яте місце із закупівлі електромобілів. Водночас Львів на четвертому місці в Україні після Києва, Харкова, Одеси. Наше завдання  - вийти хоча б на друге місце, адже це збереження екології, здешевлення для мешканців переїзду. І таким чином, ми не купуємо російських енергоносіїв».

Відтак, Іван Гринда звернувся до в.о.начальника управління транспорту Львівської міської ради з проханням включити дане питання до порядку денного наступного засідання комісії з безпеки дорожнього руху.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.