×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів так активно забудовується, що чиновники забувають про інтереси місцевих мешканців

20 січня у Залізничній районній адміністрації відбулись громадські слухання щодо альтернативного будівництва багатоквартирного будинку по вул. Корсунська, 20.

На цій вулиці планується будівництво чотирьохповерхового житлового будинку у зоні індивідуальної садибної забудови (Ж1). Згідно з державними будівельними нормами, заборонено зведення будинків висотністю більше 3-х поверхів. У 2019 році забудовник вже двічі безрезультатно намагався отримати містобудівні умови та обмеження. Станом на сьогодні це питання уже «пройшло» без зауважень архітектурно-містобудівну раду, а тому, може бути погоджене міським виконавчим комітетом.

Для мешканців важливо: «донести до міського голови Андрія Садового, що мешканці не згідні з будівництвом та попереднім висновком Виконкому».

Окрім порушення ДБНів мешканці також повідомили про ще низку переживань у зв'язку з можливим будівництвом. Зокрема люди переконують, що наявні каналізаційно-інженерна та водопостачальна мережі не впораються вже з існуючою кількістю домівок і просто не справиться з додатковими 9 квартирами та можливими офісами. Також будівництво нових паркомісць на 11 машин погіршить ситуацію з транспортною розв’язкою.

«Львів очолює рейтинги за кількістю будівництв, однак, левова частка з них відбувається з порушеннями. При забудові Львова непорозуміння з мешканцями виникають, адже депутати забувають, що спочатку там жили люди, і їхні інтереси треба враховувати в першу чергу. В четвер, 23 січня, під час сесії Львівської міської ради, виступлю зі зверненням до міського голови з проханням не надавати дозвіл на будівництво», - заявив Ігор Телішевський.

Проти будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Корсунська, 20 проголосували одноголосно 71 зареєстрованих мешканців. Також на слуханні прийняли рішення звернутися до профільних органів ЛМР щодо виділення коштів на розроблення проектно-кошторисної документації для ремонту дорожнього покриття їхньої вулиці.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.