Версія для друку

Цього року почнеться реставрація входу до будівлі Палацу Потоцьких

Відбулася нарада щодо реставраційних робіт входу до будівлі Палацу Потоцьких по вул. Коперника 15.

Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, на спільній нараді були присутні: заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Швець - Онищенко, представники Львівської галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького - заступник генерального директора Андрій Гулій, головний архітектор Ярослав Римар, які є представниками орендаря цього об’єкту.

За словами Ігоря Зінкевича, від львівської міської ради отримали інформацію, що за бюджетні кошти вже замовлено і виконано проект реставрації.

«Наразі чекаємо висновку експерта щодо проекту. Загалом, для відновлення входу і балкону згідно проекту потрібно близько 2 млн грн і в найблищий час буде виставлено на тендер для визначення переможця і початок робіт по реставрації».

Також обговорено питання по «портику» ( вхідна брама ) і терасі, які наразі також потребують реставраційних робіт. Заплановано  у 20202 році внести в стрічку бюджету відповідну суму для виконання робіт, а також виготовити проектно-кошторисну документацію для реставрації згаданих елементів палацу.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.