×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Позиція фракції УКРОП у Львівській міській раді щодо подорожчання вартості проїзду у міському електротранспорті

Виконавчий комітет ЛМР підвищив тарифи на проїзд в електротранспорті Львова. Квиток тепер коштуватиме 6 гривень, куплений за допомогою смартфону, і 7 гривень – придбаний у водія. Фактично тариф зріс на 1-2 гривні. Студентський – 3 і 3,5 гривні відповідно. Місячні абонементи наразі не зростатимуть, а тариф вступить у дію 13 січня.

Голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський зазначає: «Наша фракція раніше підготувала звернення до міського голови, де ми виклали основні зауваження, що доводять необґрунтованість підвищення вартості проїзду:

  1. Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – 6 гривень у смартфоні та 7 у водія – не передбачена чинним законодавством.
  2. Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.
  3. У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу.
  4. Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків».

«Дуже прикро, що міські чиновники не дослуховуються до думки львів’ян, адже на громадських слуханнях, де більшість становили працівники ЛКП «Львівелектротранс», не було досягнуто згоди, щодо підвищення вартості проїзду. Тариф можна і треба коригувати, але якщо пасажири відчують покращення рухомого складу, введення електронного квитка та дотримання графіків руху», - каже Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.